Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Na nowo zdefiniuje pojęcie grafiki? Normalnie uznałbym to za czczą przechwałkę ale jeśli mówimy o GoWie to trzymam za słowo :) Również mam nadzieje że te informacje nie są wyssane z palca, bo już się nie mogę doczekać tego demka!

Zgadzam się z Zeratulem, ja bym chętnie zobaczył Nariko w akcji z Kratosem hehehe pasują do siebię jak ulał.

Ale ta informacja z bratem jest zaskakująca, poprawcie mnie jeśli się mylę(niewiele grałem w GoW 2, stary plejak+edycja limitowana=nie czytanie płyt + granie u kumpla) ale ostatnia wzmianka o bracie Kratosa była w GoWie jedynce, jako dodatkowy filmik za coś tam. I właśnie przez tę informację zastanawiam się czy to nie jest pic na wodę, gdyż gdybym ja był producentem, nie wydaje mi się żebym powiadamiał o tak podgrzewających informacjach tak wcześnie. Może to i bez sensu albo po prostu szukam dziury w całym, bo nie mogę uwierzyć :P

Odnośnik do komentarza

Bez oficjalnych potwierdzeń nie wierze , a jeżeli to prawda z tym bratem kratosa to duży spoiler , może ziarnko prawdy w tym jakieś jest bo jakiś czas temu szukali programistów do zabawy online .

Ciekawi mnie jak upchną te wszystkie efekty w 1080p w 60fps , uncharted czy killzone 2 wyglądają przepięknie ale śmigają w 720p , santa monica ma pole do popisu .

A nariko to może najwyżej w saunie na kratosa czekać :twisted2:

 

byle do 14

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli faktycznie będzie to brat, z którego wszyscy myśleli że zrezygnowano, to pewnie będzie w roli podobnej do Elliki z PoP'a nowego. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć. Zwłaszcza że zgodnie z filmikiem z Jedynki, nie pałał on sympatią do Kratosa. Zobaczymy, dawno żadne informacja tak nie łaskotały mojej wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
A nariko to może najwyżej w saunie na kratosa czekać

Zgadzam się w pełni hehehe w takiej saunie jak w GoWie dwójce albo w jedynce statek hehe.

Jeśli chodzi o 60 fpsów i full hd to myślę że tak utalentowany zespół programistów sobię poradzi. Ci z factor5 co zrobili Laira dali radę, jeszcze dźwięk przestrzenny 7.1 gra obsługiwała ;)

Odnośnik do komentarza

jedni to optymiści inni pesymiści inni realiści, ja się ciesze że wogóle słyszę o Kratosie i jakoś po prosty nie mogę uwierzyć żeby nie dotrzymali słowa. A nawet jeśli schrzanią grafę, to i tak gra będzie miodna jak zawsze, w tej grze dla mnie najbardziej liczy się gameplay i klimat, no i sam Kratos za jego postać mógłbym grę kupić :P

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem (akurat nie śpię) i cóż mogę powiedzieć - macie po raz kolejny nauczkę. Kolejne hypowanie i jak zwykle kolejne rozczarowanie. Stara zasada mówi, żeby nie hypować, bo potem jest ogrooomny zawód.

 

Oglądałem tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=_UnP-FzSUKg

 

Graficznie ciężko powiedzieć, ale sam Kratos wygląda słabo - słabo jak na zapowiedzi oczywiście. Spodziewałem się kopa, cóż, na tym filmiku otoczenia za bardzo nie widać, ale sam Kratos, cóż, bez oszukiwania się, mało polygonów, naprawdę mała szczegółowość i kiepskie teksturki. Efekty też IMO słabo (jak biegnie po ścianie, to myślałem, że padnę, jakbym widział efekty z KZ2 = tragedia). Resztę ciężko ocenić. Ogólnie, bez rewelacji. Czekamy na pełną wersję HD, żeby ocenić otoczenie itd. ale przeczuwam, że na lepszy poziom niż obecne gry nie ma co liczyć (gdzie te pokłady mocy PS3? :rolleyes: ). A ja byłem głupi myśląc, że KZ2 i Heavy Rain to dopiero początek pokazu mocy. Uncharted 2 też tak sobie.

 

Nie wiem, może tak mówię, bo jest noc, może jak się prześpię to będzie to jakoś lepiej wyglądać...

 

Edit: Aha chciałbym dodać, że ja rozumiem coś takiego jak stary build czy coś, ale nie w grze o takim hypie, robionej od tylu lat. Gra przejdzie lifting i to spory, ale na radykalne zmiany nie ma co liczyć. Nie zrozumcie mnie źle, gra wygląda świetnie i w ogóle, ale to nie jest to, czego się oczekiwało po "oczku" w głowie Sony.

 

 

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...