Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

JEZUS MARIA, piszę o odczuciach do trailera. Piszę, że AŻ tak nie. Poza tym jestem zmęczony (nie spałem w ogóle) i nie widziałem wersji HD. Daj spokój. Czepianie się człowieka, jak całą noc nie spał, jest głupie i tyle :P. Jutro tj. dzisiaj po południu się wszystko zobaczy jeszcze raz na spokojnie, na dużym ekranie w HD i się pogdyba. Sorry, ale to tak jakbyś prowadził dialog na temat filozofii z nachlanym człowiekiem...

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
Sorry, ale to tak jakbyś prowadził dialog na temat filozofii z nachlanym człowiekiem...

 

tylko bez takich mi tu.

 

 

a piszesz jakbyś już skazał tą grę na nie bycie takim graficznym potworem jakim może się stać.

Odnośnik do komentarza

Znowu za dużo nam nie pokazali, trzeba czekać na jakieś demo żebyśmy mogli to lepiej ocenić. David Jaffe mówił że pokażą nam starszą wersję kodu i możemy być lekko zawiedzeni. Ja jestem pewien że ta gra będzie killerem , jeżeli potrafili z PS2 wycisnąć siódme poty to tutaj nie powinno też być problemów z grafiką . God Of War to przede wszystkim spektakularne akcje w wykonaniu kratosa , świetne krajobrazy i na to właśnie liczę. To będzie gra którą kupią wszyscy posiadacze PS3 , bo na pewno nie będzie ona crapem .

Odnośnik do komentarza

Nie ma póki co rozpaczać nad grafika, bo raz że mamy kiepskiej jakości materiał wideo, dwa podobno jest to wczesny build a jak wiemy jeszcze na żadnej generacji konsol gry nie przechodziły takiej transformacji graficznej od swojego początkowego stadium do gotowego produktu (Killzone 2, Motorstorm) jak teraz, a trzy- to jest Santa Monica Studio.

 

Co do animacji- trzyma poziom, jednak już poprzednie cesci ten poziom ustawiły bardzo wysoko, więc i tutaj nie było widac jakiegoś mega skoku jakościowego.

 

Czekam na coś lepszej jakości, lub screeny od producenta.

Odnośnik do komentarza

Obejżałem wersję HD GoW 3 i Uncharted 2 i powiem wam szczerze. Gow jest daleko w głębokiej du**e za U2, nie mówiąc już ile robią U2 a ile GoW3. Tez pokładałem ogromne nadzieje w tej grze ale po tym trailerku coraz gorzej to widzę, to, że Santa Monica wymiatali w tamtej generacji nie musi oznaczać, że ogarniają tą. Jak na razie imo Gears of War 2 > God of War 3 ( graficznie ).

Odnośnik do komentarza

Ogółem te całe show to jedno wielkie rozczarowanie.Trailery GoW3 i U2 trwają raptem kilkanaście sekund.O ile U2 jest już w zaawansowanej fazie produkcji-mają engine z jedynki i widać po trailerze,że już wszystko jest cacy to oglądając GoW3 miałem wrażenie ,że Santa Monica Studio zrobiła ten trailer na siłę by tylko coś pokazać.tekstury słabe,zero efektywności trailerów z GoW1 i GoW2.W trailerach Boga Wojny z tamtej generacji dominiwała akcja,pokazywali zapierające dech w piersiach widoki lokacji,a tutaj...jakieś takie to bez polotu....i co do chu#$ wafla Krotos ma na rękach,wypad mi z taką bronią :/

Odnośnik do komentarza

Jestem świerzo po trailerze HD i... akurat polygonów Kratosowi nie brakuje bo ma ich dużo. Inna sprawa, że jest słabo oteksturowany. Poza tym, jak już wcześniej pisaliście mało efektów, nienajlepsze oświetlenie i ogólnie widać, że brakuje tu jeszcze sporo w temacie grafiki.

Myślę, że poprawią to, a co do gameplay'u to raczej nie ma co się obawiać.

Odnośnik do komentarza

Nie ukrywam, że również spodziewałem się czegoś lepszego, jeśli chodzi o ten trailer, efektowność akcji jednak jest świetna, graficznie również źle to nie wygląda, poza tym... mamy jeszcze przynajmniej rok do premiery, więc spokojnie, wszystko z pewnością zostanie dopięte na ostatni guzik, także w kwestii oprawy.

Odnośnik do komentarza

Tak porównując część 2 do 3 to można zauważyć tylko małą różnicę w animacji i teksturach.

GoW 3 - 0:16

Gow 2 - 0:55

 

Jak dla mnie na razie zbyt mało ta gra zmieniła się względem poprzedniej części. I niech nie mydlą nam oczu wczesną wersją kodu. W Uncharted 2 producenci jakoś nie muszą się tłumaczyć.

Edytowane przez Smiti
Odnośnik do komentarza
nie mówiąc już ile robią U2 a ile GoW3.

 

jak juz ktos wyzej napsial zauważ ze w U2 wystarczylo wziac engine jedynki i dodac nowe lokacje i fabule , ewentualnie lekko podrasowac, a w gow trza bylo robic wszystko od nowa

 

 

nie chce wyjsc na jakiegos obronce gow ale te krzyki załamania sa chyba troche rpzedwczesne, ciezko mi uwierzyc ze nagle tworcy dadza dupy

Odnośnik do komentarza

Ale wy mnie wszyscy smieszycie (sorry)..ze zawod ze to ze tamto. Trailer mi sie podoba a graficznie imo nic nie pokazuje bo niby co widzimy glowe kratosa i przez 5 sekund jak rozwala paru gosci i na podstawie TEGO mam twierdzic ze gra jest slaba?? Duzy LOL...chociaz bardziej to dla tworcow bo po co sie decydują na pokazywanie nam jakiejs? wersji alpha. To ze takie Halo 3 wyglada jak gra z poprzedniej generacji jakos nikomu nie przeszkadza a tu nagle dostajemy trailer gry ktora nie wiadomo kiedy wyjdzie i juz placze i lamenty...

 

Za to na w ramach chusteczki do nosa obejrzyjcie sobie trailer Uncharted 2 w HD...Miazdzy dupe:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...