Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie poznałeś umiejętności niektórych graczy? Zaraz ktoś zrecenzuje GoWIII ;)

I nie piszcie mi tu GoW II HD, lepiej sprawdzcie dostępny trailer na PSN.

 

joystiq widział cos więcej, min. wielkie bitwy, dynamiczna kamera, 60 klatek, które czasami spadały

http://www.joystiq.com/2009/03/25/gdc09-go...tles-dynamic-c/

Odnośnik do komentarza

Tam dokładnie pisze tak,że jeden z twórców GoW3 mówił,że w chwili obecnej gra śmiga w 60fps ale nie są one "zablokowane" i podczas bardziej skomplikowanych scen engine przechodzi w 30fps by zachować płynność animacji.

 

Liczę,że ostatecznie będzie stałe 60fps bo skoki z 30-60 fps są w MGS4 i są one wyczuwalne.Tam to nie przeszkadzało aż tak ale w dynamicznej bijatyce raczej na 100% będzie.

 

Co do GoW2 HD to juz w interview z ps blog potwierdzono między innymi nowe elementy gameplayu jak

-bieganie po ścianach

-używanie dużych cyklopów jako broni

-używanie harpii jako środków transportu

-finishery oparte o elementy otoczenia

Odnośnik do komentarza

1-to jest impreza developerów,materiał był pokazywany dla nich więc ma prawo być niedorobiony bo pewnie pochodzi z wczesnej wersji gry,poczekajcie do E3 bo tam GoW3 ma uderzyć oficjalnie w formie grywalnej i tam wg założeń mieliśmy go pierwszy raz zobaczyć na oczy.

 

2-wypowiadanie się na temat oprawy po 30sekundowycm filmiku w beznadziejnej jakości w jakiejś ciemnej jaskini to śmiech na sali

 

3-zaczekajcie do oficjalnej prezentacji gameplaya ,może Sony pokaże już go w piątek - było dużo więcej niż tylko te 30sekund.

Odnośnik do komentarza
Mówisz o jakości nagrania? Czy może dopatrzyłeś sie słabych tekstur. :lol:

 

Mówię o gameplayu, który wygląda tak samo o animacji która jest żywcem wyjęta z GoW2 i o tym że gra chrupie. W ogóle mi o grafikę nie chodziło nie to jest najważniejsze w tego typu grach, po za tym na tym filmiku ledwo co widać.

 

A Ficuś nie wie o co chodzi i już się grzeje.

Odnośnik do komentarza
Liczę,że ostatecznie będzie stałe 60fps bo skoki z 30-60 fps są w MGS4 i są one wyczuwalne.Tam to nie przeszkadzało aż tak ale w dynamicznej bijatyce raczej na 100% będzie.

 

Co do filmiku,jeśli chodzi o animację Kratosa i ciosy to widzę ,że rewolucji nie będzie-wezmą animacje i ciosy z PS2 plus dodadzą nowe

 

Jak widzisz Soul mam takie same zastrzeżenia jak ty i pisałem je stronę wcześniej .Jednak dalej uważam,że za wcześnie na ocenę czegokolwiek po wersji przeznaczonej dla developerówm i dodatku po 30sekundowym filmiku z youtuba.Myślisz,że Uncharted czy K2 od początku wyglądały genialnie i nie zwalniały w jakiejś wersji pre-pre alpha?

 

Zaczekajmy co najmniej do E3 by wypowiadać się o oprawie.Do Santa Monica pojechali ludzie z GG i Naughty Dog więc optymalizacja silnika jeszcze przed nimi.Co więcej na ps blog twórcy przyznali,że jeszcze nie wiedzą kiedy wyjdzie gra i wcale nie jest powiedziane,że musi w 2009r.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Kolejne wrażenia. Polecam!

 

"If you thought the hype surrounding Killzone 2 was a big deal, then prepare to be pummelled over the coming year by more hyperbole than a Lily Allen album. Killzone 2 was a warm-up for God Of War III."

 

" God Of War III will be epic in many ways and is destined to set new standards for scale and sheer grandiosity on PS3."

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=211178

 

:twisted:

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho
hahahaha a co Ty chciałeś by się niszczyło na tym 30sekudnowym gameplayu jak tam tylko gołe ściany dookoła :D.

 

Nie ma to jak określać,że środowisko nie będzie zniszczalne po 30sekundowym filmiku nagranym z czajany na GDC :P

taki kolos madafaka cyklop i żeby nawet kurzu pod nogami nie było, żeby kamyczki jakieś się nie pokazaly czy inne 'dymki' jak w grach na psx'a? No i oczywiście pewnie jak ostrzami przejedziemy po ścianie to elegancko wtopią się w ściane. Juz w pierwszym PoP było lepiej. Ja nie mówie, że ta gra nie zmastrubuje Ci gałek ocznych ale ja wole środowisko podatne na zmiany i fizykę jak zza okna niż fotografe, elo :*

Edytowane przez Kalinho
Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho
Mówię o gameplayu, który wygląda tak samo o animacji która jest żywcem wyjęta z GoW2 i o tym że gra chrupie. W ogóle mi o grafikę nie chodziło nie to jest najważniejsze w tego typu grach, po za tym na tym filmiku ledwo co widać.

 

A Ficuś nie wie o co chodzi i już się grzeje.

częściowo masz rację Panie Soule ale uważam, że ta zasada odnośnie grafy nie dotyczy GoW. Po prostu GoW nigdy nie będzie takim typowym slasherem jak chociażby NG- tam grafa się nie liczy bo masz system jak w Tekkenie i szybkość jak w wipeoucie i 'nie ma czasu na zachwyty nad grafą. GoW to przede wszystkim opowieść i bohater, potem audio-video, a dodatkowo troche slasher'a. imo :)

Odnośnik do komentarza

Trochę szkoda. Niby PS3 jest takie mocne, a jak jest naprawdę wszyscy widzimy. Nie ma co się oszukiwać, w GoW3 nie ujrzymy raczej rewolucji. Będzie więcej, ładniej i more badass. Jedyną grą od której oczekuję, że pokaże co to jest nowa generacja to Heavy Rain.

 

Co do samej gry. Animacje raczej się dużo nie zmienią, nie wygląda to ciekawie. Grafikę na pewno polepszą, zobaczymy jak im to wyjdzie. Brak stałych 60 fps... po co mówili o stałej animacji? Znowu mydli się nam oczy. Za chwilę pewnie się okaże, że gra będzie chodzić w 720p. Pewniakiem jest muzyka, trailer tylko to potwierdza.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Lepiej niech zrobią stałe 30fps w całej grze niż mają być skoki z 60 do 30 i znowu do 60. No nie ma co, zbyt wiele szumu wokół tej gry ze strony Sony zrobi więcej złego niż dobrego, na początku obiecywali cuda na kiju, a teraz jakby chcieli się powoli wycofać z co niektórych gadek, jak dla Sony to już chyba standard :-)

Odnośnik do komentarza

Ja wolę być ostrożny. Myślenie, że wszystko będzie ok też nie jest dobre. Teraz Sony faktycznie musi wypuścić oficjalny materiał, bo ten filmik zrobi więcej szkód niż dobrego. Pod koniec, albo w ciągu filmiku powinni napisać, że prezentowana wersja pre alpha 30%.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Welna: Ja nie mówię o żadnym filmiku, nawet go nie widziałem. Mówię o newsie który się dzisiaj ukazał, w którym goście od GOW3 sami mówili, że będą spadki animacji w granicach z 60 do 30 fps, ale nie niżej, dlatego napisałem, że lepiej by już zrobili jakby całą grę zrobili w stałych 30 fps bo wtedy gra się prezentuje spójnie, bo tych 60 fps się nie zauważy, ale jak będą spadki z 60 do 30 fps to to już będzie widać, a po co skoro cała gra może być w 30 fps czy będziesz chodził po lesie czy nawalał się z 10 przeciwnikami.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...