Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Po obejrzeniu trailerka z PS Store w Hd moje odczucia zmieniły się ale nieznacznie. Jest dobrze, czasami nawet bardzo ale już o żadnym szoku mowy być nie może.

 

Może to przez Killzone 2 i inne tytuły.

 

Btw. w ruchu, nawet jeśli to jest teraz wszystko wyrezyserowane, preznetuje się to 100x lepiej niż na obrazkach, które wypuściło Sony.

 

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle pierwsze co napiszę ,to to że grafika nie jest najważniejsza w tego typu grach ,jest ładnie ,ostro ,kolorystycznie ale bez szału ,nie boje się nawet użyć ostatnio bardzo popularnego określenie "taki GoW2 w HD" póki co. No ale nie o grafikę chodzi ,przejdźmy do gameplay czy też filmiku w real timie ,jest fajnie efektownie i tyle ,nic czego wcześniej w GoW nie było tu nie ma brak nowości. Dalej nie można przeciąć typów ,broń nie zostawia żadnego śladu na ciele ,krew też na niej nie zostaję (choć to akurat mogą dodać na samym końcu) krew fajna bo w 3D ,ale sam efekt już taki sobie dużo fajniej wygląda to w NG2 ;) animacja żywcem wyjęta z GoW2 i nic w tym złego bo tam już dawała radę i choć nie widzieliśmy czystego gameplayu ,wydaje mi się że dużo nowego nie do rzucą a szkoda. Liczyłem i nadal liczę na więcej ,fajnie że jest dużo typów do bicia coś ala NG2:) niech dadzą mega brutalne animacje i w leją dynamikę do walki i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Ponoc Kratos w GoW3 jest zrobiony z 4 razy wiekszej liczby pikseli, niz poprzednio. To widac! Gra zapowiada sie wysmienicie, grafa WYBORNIE(acz oczekuje jeszcze lepszej!) a sama akcja urywa jaja! To bedzie doskonale zakonczenie trylogii... Ciekawi mnie tylko, czy GoW3 to faktycznie ostatnia gra z serii...

 

To z ilu pikseli jest zrobiony zależy od jego odległości od kamery w danej chwili... Ludzie na serio jesteście takimi ignorantami czy tylko sobie jajczycie :D

Odnośnik do komentarza

ehhh nie mogę się juz doczekać kiedy wyjdę z dołka finansowego i nabędę PS3, konsolka dorobiła sie kilku wypasnych gier dla których warto czarnule nabyć...

 

A co do GODA 3 to wydaje mi się że wszyscy krzykacze mogą spać spokojnie, był lament z Killzone 2?? był ale sony postarało się żeby końcowy produkt skopał wszystkim kulki i sądzę że z godem będzie identycznie wszak to gra z serca samego sony i ich jeden z flagowych tytułów...

Odnośnik do komentarza
1080p potwierdzone, przy grze pracuje Santa Monica i część Insomniac Games i Naughty Dog!

http://www.ps3site.pl/kratos-wycisnie-wszy...ki-z-ps3/15009/

 

 

Zauważyliście że te studia cały czas ze sobą współpracują? ;) Zobaczymy jak im wyjdzie te 1080p.

 

No panowie, rozczarowaliście mnie :D.

 

Przecież pisałem Wam o tym nie raz i to jest powszechnie wiadome, że studia Sony ze sobą współpracują, hehe :).

 

Przecież przy Uncharted pomagali ludzi z Guerilla i z Insomniaca.

 

Tutaj z Insomniaca i Naughty Dog - widocznie ludzie z Guerilla robią już Killzone 3 :lol:

 

Zauważyliście, że Sony każdy swoim nowym tytułem stawia poprzeczkę coraz wyżej? Teraz KZ2 stawia poprzeczkę, a potem GOW III. Co postawi poprzeczkę wyżej od GOW III? Resistance 3? A może Killzone 3? Kto wie. Zobaczymy też co Uncharted 2 pokaże.

 

I nie zapominajmy o Heavy Rain ^_^

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Dla mnie te porównanie pokazuje dosyć mocno jak małe są zmiany w GoW3 (chodzi mi o grafikę, bo gameplay jest przecież jak najbardziej ok).

Naprawde mala roznice w grafice widzicie pomiedzy GoW 2 a 3?

 

Moim zdaniem przeskok jakosciowy widac golym okiem juz od pierwszych chwil. GoW 1 i 2 na PS2 wygladaly slicznie jak na mozliwosci tej konsoli, ale przy "trojce" na PS3 od razu widac ich niedoskonalosci: slabe modele postaci, w tym przeciwnikow, gorsze tła, mniej szczegółowe środowisko. GoW 3 serwuje nam natomiast piekna, ostra jak zyleta grafike(a obiecuja 1080p!), doskonale modele postaci(Kratos zabija wykonaniem, reszta: szkieletory, cyklop, centaur tez sa niczego sobie) oraz podkrecona efektownosc. W dodatku GoW 3 jawi sie wg mnie jako jedna z najpiekniejszych gier na konsole obecnej generacji i bez problemu mozna ja postawic w jednym rzedzie obok nadchodzacych Uncharted 2 i Heavy Rain.

 

Przesadzacie z niedocenianiem oprawy nowych przygod Kratosa. Nie wiem czego wy sie spodziewacie. Jesli liczycie na fotoreal, to niestety, ale musicie poczekac do premiery PS4. ;)

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z Tobą że odstawia poprzednie części i pokazuje ich niedoskonałości, ale pod względem graficznym w porównaniu do co lepszych gier next gen bym jej jeszcze tak ostro nie porównywał. Owszem gra wygląda ładnie, ale mogłoby być o wiele lepiej. Jak dla mnie na przykład Uncharted miało lepszą grafikę, ale przy GoWie jeszcze dużo popracują, więc mam nadzieję że niepotrzebnie narzekam.

Odnośnik do komentarza

Nie licze na fotoreal. Zdaje sobie sprawe z ograniczen PS3 (co wiele razy podkreslalem chociazby w temacie o KZ2 gdzie wiele osob nadal uwaza, ze poziom rendera z 2005r jest osiagalny na PS3). Po GoW3 oczekuje oprawy najwyzszej klasy a obecnie to... 6-7.

Model Kratosa jest dobry, ale otoczenie juz bez rewelacji, tak samo przeciwnicy. Najbardziej kluje mnie w oczy jednak prymitywne oswietlenie i... "suchosc" grafiki.

 

Jeszcze jednao.. Jesli mam byc szczery to jestem pewien, ze jakby te porownanie zrobic w nizszej rozdzialce (zeby nie bylo widac aliasingu z PS2) i usunac podpisy GoW2, GoW3 itd to znakomia wiekszosc osob (ktora nie grala w poprzednie czesci, i nie rozpoznalaby tym samym lokacji z Gow2 i 1) nie potrafilaby jednoznacznie stwierdzic, ktoro jest ktoro.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

hmmm... ja np roznice widze od razu! Grafa w GoW 3 w tej chwili jest na 6-7? O matko, bez przesady ;) 6 = sredniak. 7 = tylko dobrze. A ja tu widze grafike swietna, poki co na 9 z grubym plusikiem. Mowisz, ze teren dzialan poki co cie nie zachwyca. Dobra, ale pokazano poki co tylko walke Kratosa z przeciwnikami w jakichś górach, gdzie zewszad sa tylko lasy i nic wiecej. Poczekajmy, az zaprezentuja jakies miejsca z gigantycznymi, zmyslnymi budowlami, ktore przemierzac bedziemy za dnia ;)

Odnośnik do komentarza

Czekam, czekam :P

Przecież ja nie oceniam na 6-7 tego jak GoW3 będzie wyglądał za rok (bo skąd mam to wiedzieć?) czy też "miejsc z gigantycznymi, zmyslnymi budowlami, ktore przemierzac bedziemy za dnia" ;) tylko to co widać na tym trailerze, a na nim widać poprostu słabą grafikę.

 

Ps. Jeśli to dla ciebie jest 9+/10 plusem to DMC4 to 15/10 a.. Uncharted lub KZ2 to 20/10 xDD

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...