Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.hiphopgamershow.com/2009/12/new-gow-3-footage-leaves-ngai-croal-and-hiphopgamer-speechless/

 

polecam obczaić filmik-dwa ziomy stoją sobie przed tv na którym jak dobrze widać jest nowe demo GoW3 z aktualnego buildu.

 

Można przyjąć,że coś ćpali przed or something ale niby te 4-5minut co tam widzieli wygląda jak pierwsza gra na ps4 i nawet uncharted2 się chowa....

Odnośnik do komentarza

Ciekawe. Moim zdaniem to nygasy sobie łacha zrobiły, ale to nie pierwsze głosy o tym, że najnowsza "wersja" GoW`a miażdży sutki (wszyscy pamiętamy słynny wpis, który dokonał David Jaffe na swoim blogu). My znamy już dość stary build więc... ziarnko prawdy jak zawsze na pewno w tym jest. Poza tym sam Jaffe w jakimś wywiadzie przyznał, że trajler i tech demo nam przedstawione pochodzą ze starego builda i nie pokazują mocy nowego Boga. Trzymam kciuki za ten tytuł i mam nadzieję, że to co homies mówili okaże się w 100% prawdą ;)

Odnośnik do komentarza

Jeden z tych "nygasów", który sobie "łacha zrobił" - cokolwiek by to nie znaczyło - to jest N'Gai Croal i trochę wstyd go nie znać, to raz, a dwa, wstyd bagatelizować fakt iż zaniemówił, bo on serio wygadany jest.

 

Oby, oby. Bo mnie demo nie zachwyciło zupełnie.

Odnośnik do komentarza

Jeden z tych "nygasów", który sobie "łacha zrobił" - cokolwiek by to nie znaczyło - to jest N'Gai Croal i trochę wstyd go nie znać, to raz, a dwa, wstyd bagatelizować fakt iż zaniemówił, bo on serio wygadany jest.

 

Jak dla mnie to oni są zjarani, wiec nie bralbym tego na co mowia az tak na serio... ale nie ukrywam, że chciałbym żeby grafika wymiatała :D

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza

Jeden z tych "nygasów", który sobie "łacha zrobił" - cokolwiek by to nie znaczyło - to jest N'Gai Croal i trochę wstyd go nie znać, to raz, a dwa, wstyd bagatelizować fakt iż zaniemówił, bo on serio wygadany jest.

 

Jak dla mnie to oni są zjarani, wiec nie bralbym tego na co mowia az tak na serio... ale nie ukrywam, że chciałbym żeby grafika wymiatała :D

nie sa zjarani, sa zachwyceni gra i mam nadzieje, ze to co oni zobaczyli, rowniez na nas wywrze podobne wrazenia. mamy dwoch ziomkow, ktorzy mowia charakterystycznym slangiem i od razu mowic ze zjarani? niezle... ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Jeden z tych "nygasów", który sobie "łacha zrobił" - cokolwiek by to nie znaczyło - to jest N'Gai Croal i trochę wstyd go nie znać, to raz, a dwa, wstyd bagatelizować fakt iż zaniemówił, bo on serio wygadany jest.

 

Jak dla mnie to oni są zjarani, wiec nie bralbym tego na co mowia az tak na serio... ale nie ukrywam, że chciałbym żeby grafika wymiatała :D

nie sa zjarani, sa zachwyceni gra i mam nadzieje, ze to co oni zobaczyli, rowniez na nas wywrze podobne wrazenia. mamy dwoch ziomkow, ktorzy mowia charakterystycznym slangiem i od razu mowic ze zjarani? niezle... ;)

 

Nie po slangu ;) Co nie zmienia faktu, że byłbym bardzo zadowolony że będzie kolejna gra na PS3 która wymiata graficznie :D

 

A objawem zjarania nie jest śmiech z byle powodu ? :)

Z resztą widac po oczach :D. Co nie zmienia faktu że bardzo liczę na GoW-a.

 

Po oczach i nie tylko, zobaczcie jak morda się cieszy temu w czapeczce, a ten w dredach ma ładnego zawiasa.

Odnośnik do komentarza

Eksperci się znaleźli. "Po oczach widać". "Zawiasa złapał". "Śmieją się bez powodu".

 

Nawet nie macie pojęcia jak często macie do czynienia w normalnym życiu ze zjaranymi ludźmi i za nic w świecie nie poznacie się po nich.

Odnośnik do komentarza

I co, możesz jeszcze mi spróbujesz wmówić, że palenie trawy zaburza wiarygodność osądu?

 

Po pierwsze nie. Po drugie, oni wcale zjarani nie są, a Ty wykazujesz się jak bardzo myślisz stereotypami. Gdyby tylko obaj nie byli czarni a zachowali się tak samo, to by Ci to do głowy nie przyszło.

Odnośnik do komentarza

Oni nie są zjarani.. Ten po lewej często występuje w bonus round na gametrailers, jest osoba publinawiec nie moze sobie na to pozwolić. Nawet jak jara to nie przed eventami. A ten drugi to hip hop gamer z HHGS. On ma swój program (narazie tylko na YT) i prowadzi wywiady i robi video recenzje.

 

Oni po prostu są pod tak wielkim warzeniem ze słowa nie mogą z siebie wydusić. Jak dla mnie to jest dobra rekomendacja.

 

MrC, no offence, ale ty o jaraniu to chyba tylko na onet'cie czytałeś.

Odnośnik do komentarza

tu nie chodzi wg mnie o skok techologiczny tylko o wybór bardziej widowiskowego momentu z gameplayu.

 

Mozliwe,że detale,tesktury i modele postaci to trochę jedynie wyższy poziom niż z dema z E3 ale np. pokazano jakiś mega odjechany epicki moment-przecież twórcy wspominali,że w czasie gameplayu będzie się zmieniało w czasie rzeczywistym całe otoczenie walki,areny na których przyjdzie nam walczyć będą ruchome,na ekranie będzie do 50 przeciwników itp.Nawet to sugerują Ci dwaj kolesie w tym filmiku-nie bez powodu wspominają o olbrzymich przeciwnikach w Lost Planet 2-widocznie w GoW3 nie dość ,że będą więksi to kto wie czy nie będziemy na nich walczyć(np Tytani)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

myslicie ze bedzie walka kratos vs tytan? ciekawe na jakich zasadach

wczesniej walczylismy z wielkim posągiem (pewnie mniejszym od kolosow) i jak wiadomo mimo ze walka byla widowiskowa itp to polegała glownie na waleniu go w ręce i robieniu potem QTE , ciekawe czy teraz udalo by im sie jakos dynamiczniej rozwiazac taką walke (moze w stylu SOTC tylko zamiast dzgania 1 punktu bylo by ostre napieprzenia roznych czesci ciala podczas biegania po kolosie)

 

a co do skoku graficznego/technologicznego to chyba jednak musial zajść, raczej nie mowili by o PS4 gdyby chodzilo "poprostu" o widowiskową walke z tytanem

 

ciekawe co z czarami/skillami zwiazanymi z bossami, zwykle bossowie dawali cos nowego, tym razem wiadomo ze dostaniemy głowe-latarke :P , ale ciekawe co dostaniemy od hadesa, jakis czar z wyrywanie duszy?

no i podobno jeden z pozostałych bogów to posejdon, moze bedzie cos zwiazanego z wodą ?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

może faktycznie coś jest na rzeczy.Na początku grudnia na ps blog pojawił się ten filmik

 

http://blog.us.playstation.com/2009/12/god-of-war-iii-status-update/

 

Oprócz wspominania,że gra weszła w fazę beta(czyli jest grywalna od początku do końca) również podniecają się tym samym materiałem co Ci ziomale,niby jest o wiele lepiej niż w demie....

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Jak słyszę takie teksty, że niby gra jak na ps4 wygląda (nawet sobie nie wyobrażamy jak te gry będa w ogóle wyglądać) to zlewam na takie teksty ciepłym moczem.

Że będzie epicko to wiadomo od dawna. Pozostaje tylko kwestia wizualiów. Jeśli panowie developerzy poczynią takie skoki w kwestii wizualiów jak np panowie z Guirella Games (dla przypomnienia: Killzone2 2007 vs. 2008 vs. 2009 porównanie ) to możemy i o tą kwestię być spokojni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...