Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie ogladalem wywiad z producentami God Of War 3, padlo tam kilka ciekawych faktow: :)

 

- Produkcja God Of War 3 kosztowala okolo 44 mln. dolarow,

- w produkcji uczestniczyly 132 osoby (w GOW 1 okolo 30, a GOW 2 okolo 60),

- jest szansa na kontynuacje serii i powrot Kratosa, ale w tej chwili nie ma jako-takich planow,

- producenci chcieliby jeszcze zrobic jakas gre na PS3 poza God Of War - cos nowego. :)

 

Wczoraj czytajac recenzje God Of War 3 ucieszylem sie z podanej tam informacji na temat dodatkowej zawartosci plyty w postaci filmikow "Making Of". :) Takie dodatki zawsze sa mile widziane, tym bardziej, ze plyta Blu-Ray potrafi bardzo duzo zmiescic, w Uncharted 1 i 2 podobaly mi sie materialy z procesu tworzenia gry - filmiki i artworki. Fajnie, ze mozna to zobaczyc, w kazdej grze powinno byc cos takiego. :)

 

Szukam trailera God Of War 3 w HD, w polskiej wersji - szkoda, ze nie wrzucaja polskich wersji na nasz Playstation Store.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

@bigdaddy

"God of War III is a great end to Kratos' console trilogy. It's not perfect, with some uneven storytelling and progression here and there, but it's still a fantastic overall package. The combat is stellar once again, it's bloodier than ever, and it is at times the best looking game ever released. I still think God of War II is the best in the trilogy, but Sony Santa Monica did a great job closing up Kratos' journey for revenge."

 

"Graphics

It is at times the best-looking game ever, but not all assets were created equal. Still, you will be floored."

 

IGN kłamie, to nie jest prawda. A dlaczego ?

 

Bo GoW III nie ma 4x FSAA :(:/

 

Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-godofwariii-demo-vs-retail-blog-entry - bardzo fajny materiał na temat usprawnień finalnej wersji w stosunku do wersji demo. Być może podczas sprzedaży GOW III bedzie podobna sytuacja jak z HR lub U2, że w niektórych miejscach można było dostać je jeden/dwa dni wcześniej. Moje ciśnienie na tą grę jest niesamowite, gdyż nawet demo zrobiło na mnie ogromne wrażenie(a na dobrą sprawe wiele w nim się nie działo)!

 

Przykładowe porównanie:

http://i50.tinypic.com/2628q3m.jpg - demo

 

http://i46.tinypic.com/95sy6s.jpg - final

Edytowane przez chebawca
Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-godofwariii-demo-vs-retail-blog-entry - bardzo fajny materiał na temat usprawnień finalnej wersji w stosunku do wersji demo. Być może podczas sprzedaży GOW III bedzie podobna sytuacja jak z HR lub U2, że w niektórych miejscach można było dostać je jeden/dwa dni wcześniej. Moje ciśnienie na tą grę jest niesamowite, gdyż nawet demo zrobiło na mnie ogromne wrażenie(a na dobrą sprawe wiele w nim się nie działo)!

 

Przykładowe porównanie:

http://i50.tinypic.com/2628q3m.jpg - demo

 

http://i46.tinypic.com/95sy6s.jpg - final

o takie porownanie mi chodzilo! ;) moc!

Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-godofwariii-demo-vs-retail-blog-entry - bardzo fajny materiał na temat usprawnień finalnej wersji w stosunku do wersji demo. Być może podczas sprzedaży GOW III bedzie podobna sytuacja jak z HR lub U2, że w niektórych miejscach można było dostać je jeden/dwa dni wcześniej. Moje ciśnienie na tą grę jest niesamowite, gdyż nawet demo zrobiło na mnie ogromne wrażenie(a na dobrą sprawe wiele w nim się nie działo)!

 

Przykładowe porównanie:

http://i50.tinypic.com/2628q3m.jpg - demo

 

http://i46.tinypic.com/95sy6s.jpg - final

o takie porownanie mi chodzilo! ;) moc!

 

Dokładnie ostro podrasowali finalną wersje , jedne z nielicznych linków w tym temacie na które można bezpiecznie wejść nie martwiąc się o spoilery :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Nie pojmuje jak ludzie moga ogladac filmiki z gameplay'u. To tak jakby najpierw patrzec jak ktos inny uprawia seks ze swoja przyszla dziewczyna, zanim sie zrobi to samemu. Dla mnie to jakas farsa...

 

Roznica w screenach jest OGROMNA! To jak bardzo poprawili grafike nie miesci mi sie w glowie... Mowilem ze tak bedzie ;p

Troche przesadziles....

 

Zgadzam sie ze to glupota no ale...

 

BTW. Kosmos Graficzny

Odnośnik do komentarza

Te zdjęcia udowadniają wszystkim niedowiarkom jak można poprawić grę w ciągu roku. Według mnie grafika w demie była naprawdę dobra, a widząc poprawę jeszcze bardziej nie mogę się doczekać. :)

Heh pamiętam, że nie raz dostawałem w temacie "sprostowania", że nie będzie różnic pomiędzy demem a pełną wersją. Że nie ma starego buildu i nowego hehe ;]. A jednak...

Odnośnik do komentarza

Nie pojmuje jak ludzie moga ogladac filmiki z gameplay'u. To tak jakby najpierw patrzec jak ktos inny uprawia seks ze swoja przyszla dziewczyna, zanim sie zrobi to samemu. Dla mnie to jakas farsa...

 

Roznica w screenach jest OGROMNA! To jak bardzo poprawili grafike nie miesci mi sie w glowie... Mowilem ze tak bedzie ;p

Troche przesadziles....

 

Zgadzam sie ze to glupota no ale...

 

BTW. Kosmos Graficzny

 

Wcale nie przesadzilem.

 

GoW3 jest lepsze niz seks... Seks mozesz miec kiedy chcesz, a nowy GoW wychodzi raz na... 2/3 lata? :P Zreszta obrazowe porownania sa dobre, lepiej sie utrwalaja.

Odnośnik do komentarza

Nie pojmuje jak ludzie moga ogladac filmiki z gameplay'u. To tak jakby najpierw patrzec jak ktos inny uprawia seks ze swoja przyszla dziewczyna, zanim sie zrobi to samemu. Dla mnie to jakas farsa...

 

Roznica w screenach jest OGROMNA! To jak bardzo poprawili grafike nie miesci mi sie w glowie... Mowilem ze tak bedzie ;p

Troche przesadziles....

 

Zgadzam sie ze to glupota no ale...

 

BTW. Kosmos Graficzny

 

Wcale nie przesadzilem.

 

GoW3 jest lepsze niz seks... Seks mozesz miec kiedy chcesz, a nowy GoW wychodzi raz na... 2/3 lata? :P Zreszta obrazowe porownania sa dobre, lepiej sie utrwalaja.

 

moze dla ciebie tak jest. Nie generalizuj wszystkich od razu. Pozatym juz co mnjmnniej 2 razy pisalem jak to wyglada z naszej strony... nie zrozumiales? a moze wiesz lepiej od nas co czujemy ogladajac gameplaye?

Ja ci powiem co i przedstawie to tak żebys zrozumial - powiem twoim jezykiem. To tak jakbysmy najbierw ogladali striptiz swojej dziewczyny a pozniej uprawiali seks. - chyba tłumaczyc nie musze jaka jest roznica?

Odnośnik do komentarza

Bzdury panie gadasz. Ogladasz jak ktos inny gra, to jest glupie. Rob co chcesz, ja ci niczego nie bronie, ale ty ewidentnie bronisz mi wyrazenia mojego zdania na ten temat.

 

Striptease to mozesz do dema porownac a nie do tego jak ktos inny przechodzi te gre, a ty to ogladasz. Poza tym jezeli ogladanie i poznanie wszystkich szczegolow gry porownujesz do stripteasu... to chyba malo stripteasu w zyciu widziales.

 

Koniec z mojej strony.

Odnośnik do komentarza

Bzdury panie gadasz. Ogladasz jak ktos inny gra, to jest glupie. Rob co chcesz, ja ci niczego nie bronie, ale ty ewidentnie bronisz mi wyrazenia mojego zdania na ten temat.

 

Striptease to mozesz do dema porownac a nie do tego jak ktos inny przechodzi te gre, a ty to ogladasz. Poza tym jezeli ogladanie i poznanie wszystkich szczegolow gry porownujesz do stripteasu... to chyba malo stripteasu w zyciu widziales.

 

Koniec z mojej strony.

 

nie ty nie bronisz swojego zdania tylko narzucasz nam swoj tok myslenia co przedstawilem w poprzednim poscie. czytac nie umiesz czy co?

to jest sprawa osobista jak kazdy do tego podchodzi i to napisalem a to generalizujesz wszystkich do swojej opini. ja napisalem jak my to odbieramy i nie (pipi) mi ze tak byc nie moze.

Odnośnik do komentarza
Gość IKIR4TOS

Szczerze mówiąc nie oglądam ale teraz rzuciłem okiem i widać znaczącą poprawę animacji Kratosa podczas rozpoczęcia biegu. Plastyczniej. Zwyrol - twój nick pasuje idealnie jeśli chodzi o wkurzanie filmikami. Ale nie poddam się. Dopiero 17 marca ; )

Odnośnik do komentarza

No i ja osobiscie uwazam to za glupie, czego tutaj nie rozumiesz? Napisalem wyraznie ze mozesz robic co chcesz, ale to nie zmienia faktu ze to jest glupie. Gdyby kazdy, za kazdym razem dodawal 'moim zdaniem' na koncu kazdej mysli, to mielibysmy gigabajty tekstu wiecej tutaj na forum, zupelnie niepotrzebnego.

 

Wiec powtorze, rob sobie co chcesz, twoja sprawa, nie zmienia to faktu ze jest to glupie. Tyle dobrze teraz zawartosc filmiku jest tez w spoiler tagu, bo jakos ze trzy strony temu idzialem tytul filmiku, co jest karygodne a autor tego wpisu powinien zostac wykastrowany tepym nozem.

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...