Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość =-FEISAR-=

@feisar - aha i wtedy się obudziłeś.

 

Tak. Ja się obudziłem a wraz ze mną całe forum NeoGaf i reszta świata. Szkoda tylko, że ty śpisz. Każdy potwierdza, że GOW3 gniecie graficznie Uncharted 2, ale ty jak zwykle próbujesz udawać wielkiego znawce i krytyka. I jak zwykle kompletnie ci to nie wychodzi.

 

Żeby było jasne. Pozostałe modele postaci w GOW3 są gorsze niż te z Uncharted 2. Jednak sam Kratos nie ma sobie równych pod tym względem. O bossach nie wspominam gdyż GOW3 odgradza resztę gier wielka przepaścią w tej kwestii. Posejdon to najlepszy boss jakiego widziałem w historii gier. Kronos wiele nie ustępuje.

 

PS. Cieszy jednak fakt, że walka pomiędzy najładniejszymi grami tej generacji toczy się tylko i wyłącznie w gronie ex'ów Sony. 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Moja tez sie ciezko wyjmowala, nawet bardzo... Jestem ciekaw czy w taki sposob mozna sobie zniszczyc plyte??

Mam nadzieje ze z moja nic sie nie stalo bo dziala ale nie przygladalem sie dokladniej z 2 strony...

 

Czyli jednak - miałem na myśli raczej to że jeśli nie zachowa się ostrożności można uszkodzić płytkę od środka, tak powstałe minimalne pęknięcie będzie się pogłębiało.

Edytowane przez gatling
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Początek gry jest naprawdę mocny i epicki a teraz hmmm dosyć mocno zmalała intensywność akcji, mam nadzieję że tylko na chwile i wróci :) miejscami grafika szczęko opadowa a miejscami biedna

(dom Hadesa)

.

 

Jedna z największych głupot jakie czytałem przy okazji wszelakich ocen GOW3. Wspomniana miejscówka być może odstaje nieco od reszty tego co prezentuje GOW3, ale pisanie że to bieda ośmiesza tylko autora tej wypowiedzi. Ja bym sobie życzył żeby taka bieda była w każdej grze. Mielibyśmy wtedy same piękne gry.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

no więc po 3h gry potwierdziło się to co pisałem, Kratosik nie wygląda tak dobrze jak Nathan.

 

Początek gry jest naprawdę mocny i epicki a teraz hmmm dosyć mocno zmalała intensywność akcji, mam nadzieję że tylko na chwile i wróci :) miejscami grafika szczęko opadowa a miejscami biedna

(dom Hadesa)

. Drażni też backtracking...

U2 może spać spokojnie, Kratos pod względem graficznym mu nie dorównuje a gadki w stylu że to miażdży U2 czy wygląda jak gra na ps4 > :lol: Gra wygląda świetnie to najlepszy i najładniejszy slasher na rynku ale nie najładniejsza gra na ps3.

 

@feisar - aha i wtedy się obudziłeś.

:lol: gadki w stylu ,że U2 jest ładniejsze...

 

...ale dobra kwestia gustu...może po walce z

Hermesem zmienisz zdanie,gdzie genialnie widać deszcz pokrywający Olimpie albo Kronosem....

 

 

Ja całkiem z innej beczki , czy tylko mnie się wydaję że pudełko jest strasznie badziewne , strasznie miękkie i nie ma z przodu napisu playstation 3 , sprowadzicie sobie z innymi pudełkami ,i znowu to polska wersja ma takie niedorobione opakowanie .

 

Potwierdzam.

 

możliwe na razie ok. połowa gry za mną więc zobaczę czym gra zaskoczy :)

 

@feisar - aha

Odnośnik do komentarza

@ Ficuś

 

Postać Kratos wygląda świetnie, ale reszta w tym bogowie wyglądają tak sobie, do oświetlenie nie mam zastrzeżeń. Ale modele postaci drugiego planu mają wiele do zarzucenia, to samo tyczy się tekstur otoczenia, widać je nawet na screenie załączonym przez Ciebie. W Uncharted 2 takich rzeczy niema, wszystko jest piękne i gładkie a postacie wyglądają KAPITALNIE.

 

Model postaci Kratosa to totalny majstersztyk. Wygląda dużo lepiej niż modele postaci z Uncharted 2. Nie wiem skąd pomysł, że na cut scenkach to U2 wygląda lepiej. Obie gry mają swoje momenty ale to jednak GOW3 wygrywa.

 

Zmów 10 zdrowasiek, bo zgrzeszyłeś, a tak na poważnie odpal sobie U2.

 

kto tu pisał że to PS4? bo znowu zaczyna się wmawiania czegoś kto nikt nie powiedział.

 

Yeti a którzy by inny.....

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

@ Ficuś

Postać Kratos wygląda świetnie, ale reszta w tym bogowie wyglądają tak sobie, do oświetlenie nie mam zastrzeżeń. Ale modele postaci drugiego planu mają wiele do zarzucenia, to samo tyczy się tekstur otoczenia, widać je nawet na screenie załączonym przez Ciebie. W Uncharted 2 takich rzeczy niema, wszystko jest piękne i gładkie a postacie wyglądają KAPITALNIE.

 

Wut??? Odpal sobie U2 i poszukaj tam takich tekstur jakie są w GOW3. Nie znajdziesz.

 

Co do modeli postaci to Yano dał odpowiednie screeny i napisał całą prawdę. Kratos nie ma sobie równych na tej generacji konsol. Nawet Nathan nie daje rady.

Odnośnik do komentarza
@ Ficuś

Postać Kratos wygląda świetnie, ale reszta w tym bogowie wyglądają tak sobie, do oświetlenie nie mam zastrzeżeń. Ale modele postaci drugiego planu mają wiele do zarzucenia, to samo tyczy się tekstur otoczenia, widać je nawet na screenie załączonym przez Ciebie. W Uncharted 2 takich rzeczy niema, wszystko jest piękne i gładkie a postacie wyglądają KAPITALNIE.

 

Wszystko tyczy się tylko i wyłącznie cut scenek, rozmów między bohaterami . Pogrubię to na co trzeba zwrócić uwagę, bo nie załapałeś Feisar.

Odnośnik do komentarza

walka z Kronosem mnie roz(pipi)iła,ich tam chyba w Santa Monica po(pipi)ało zdrowo serwując nam takie doznania.

 

Mimo wszystko rozumiem rozczarowanie co niektórych co do oprawy- sam biegając czasem po lokacjach mając w pamięci początek gry i walkę z wspomnianym tytanem i żałowałem,że dana miejscówka nie jest jeszcze bardziej dobajerowana bo engine gry mógłby to osiągnąć bez pierdnięcia bo to co wyprawia w tych dwóch momentach zawstydza wszystko co do tej pory powstało.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

@Jar3czek

To jest screen z cut scenki. :)

 

@Ficuś

Masz 100% racji. GOW3 ma takie momenty, które doskonale pokazują iż Santa Monica to magicy jak żaden inny deweloper na rynku. Zgodzę się, że Uncharted 2 non stop jest śliczny. Jednak GOW3 mimo że nierówny to ma parę takich momentów, których na próżno szukać w Uncharted 2 i każdej innej grze na jakiejkolwiek innej platformie.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@ Ficuś

 

Postać Kratos wygląda świetnie, ale reszta w tym bogowie wyglądają tak sobie, do oświetlenie nie mam zastrzeżeń. Ale modele postaci drugiego planu mają wiele do zarzucenia, to samo tyczy się tekstur otoczenia, widać je nawet na screenie załączonym przez Ciebie. W Uncharted 2 takich rzeczy niema, wszystko jest piękne i gładkie a postacie wyglądają KAPITALNIE.

 

z tym mniej więcej się zgadzam :)

 

Ktoś tu pisał by odpalić gow3 i porównać super tekstury z tym co mamy w U2...że co proszę?! to właśnie tekstury w gow3 najbardziej biją po oczach.

 

Po przejściu gow3 odpalcie sobie Nepal w U2 i wtedy powtórzcie to że gow3 jest ładniejszy :lol:

 

Owszem gow3 ma swoje fragmenty, świetny design, dużych bossów, niezłą animacje podczas walk z bossami ale ma też miejscami cienkie tekstury, backtracking, wiele słabszych momentów, kamerę narzuconą przez grę(nie porozglądasz się w tej grze tak jak byś tego chciał, no i chyba nie trzeba wspominać jak ogromne to jest ułatwienie dla silnika gry i SM?), niektórzy przeciwnicy za chu nie pasują do gow, itd.

Odnośnik do komentarza

Próżno szukać w Uncharted2....Faisar te dwa momenty w GoW3 wręcz wyprzedzają tą generację tak jak kiedyś GoW2...dlatego mimo wszystko mam mieszane uczucia co do niektórych ciut gorszych miejscówek mając na uwadze to na co stać ten engine i co potrafi przerzucić w tej grze Cell bez zająknięcia.

 

U2 choć nie ma momentu który ma nawet konkurować z początkiem i Kronosem z GoW3 to mimo wszystko oprawę ma bardziej spójną i współczynnik WOW dozowany jest przez całą grę bardziej inteligentnie.

Odnośnik do komentarza

jestem po 4 h gry i

wlasnie zabilem Hermesa.

duzo jeszcze przede mna? mam nadzieje ze jestem mniej wiecej w polowie ;)

 

Jeszcze trochę :D

 

U2 podobnie jak GOW III ma słabsze momenty...przykład poziom w Muzeum,a w GOW-ie to wspinaczka po łańcuchach równowagi :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Po przejściu gow3 odpalcie sobie Nepal w U2 i wtedy powtórzcie to że gow3 jest ładniejszy :lol:

 

Odpaliłem. GOW3 ładniejszy.

 

Owszem gow3 ma swoje fragmenty, świetny design, dużych bossów, niezłą animacje podczas walk z bossami ale ma też miejscami cienkie tekstury, backtracking, wiele słabszych momentów, kamerę narzuconą przez grę(nie porozglądasz się w tej grze tak jak byś tego chciał, no i chyba nie trzeba wspominać jak ogromne to jest ułatwienie dla silnika gry i SM?).

 

Tylko czekałem aż ktoś to napiszę. Jakże mnie to nie dziwi iż to właśnie ty palnąłeś tą gafę. Po przejściu gry zajrzyj sobie do dodatków i tam jest cały filmik poświęcony właśnie kamerze jaką zastosowali. Zobaczysz jaką bzdurę właśnie napisałeś. Pokazują w tym filmiku swobodne obracanie kamery w GOW3 a potem opowiadają dlaczego jednak zdecydowali się zastosować tzw. kamerę na szynach mimo iż sprawia to o wiele więcej trudności w programowaniu. Jest wyjaśnione w jaki sposób to działa i pokazane jest oprogramowanie, które odpowiada za wyreżyserowane i przemyślane ujęcia. To jest dodatkowa, ciężka praca dla SM, które za pomocą takiej kamery chciało ukazać graczowi jak najpiękniejsze widoki podczas gry. Oglądnij ten filmik, przeproś ładnie za brednie i wyjdź.

 

PS. Jeszcze takie małe sprostowanie do tych twoich wywodów. Kamera nie jest narzucona przez grę, tylko jest narzucona przez ludzi, którzy godzinami dobierali jak najlepsze ujęcia. To była ciężka praca wymagająca wyobraźni od twórców GOW3.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...