Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko czy wasza podstawowa wersja GOW3 ma też takie tandetne plastikowe pudełko firmy AMARAY

nie dość że ścianki pudełka są z cieńszej warstwy plastiku to i mocowanie płyty w pudełku tandetne... Płyta kreci się... Osobiście wolę jakościowo pudełka które towarzyszyły moim grom od samego początku na licencji Firmy DuBois Solidne pudełka z grubej warstwy plastiku i porządnym mocowaniem na płytę... co o tym sądzicie... za tyle kasy taka tandeta...

Odnośnik do komentarza

Apetyt rośnie w miarę jedzenia ale chyba trzeba być nadmiernym optymistą by myśleć, że przez 10h gry twórcy potrafili by cały czas tak żonglować skryptami,skalą i ujęciami kamer jak podczas początku czy późniejszej chyba jeszcze bardziej epickiej walce w grze...

 

Otwartą japę mam cały czas bo każda miejscówka to majstersztyk a taki deszcz i woda są chyba najlepiej wykonanymi jakie widziałem(tylko wielka wielka szkoda,że woda nie reaguje na na nasz ruch).

 

Trzeba jednak przyznać,że Uncharted 2 umiejętnie dozował opad szczęki systematycznie dozując nam atrakcje - im dalej w las tym było bardziej epicko i z rozmachem.GoW3 ma utrudnione zadanie bo choć jeszcze ładniejszy to przez te wspomniane dwie walki wyprzedzające wszystko co do tej pory zrobiono trochę wypacza patrzenie na resztę gry.

 

 

edit- tak KAos też mam te (pipi)nię.te miękkie pudełko i mam nadzieję,że to nie będzie jakiś nowy trend w pudełkach do ps3 :/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

gralem z 4 h i powie ze jest bosko

 

jak ja kocham ta animacje kopania piesków xD

 

aaa, mnie najbardziej rozwalilo to przyblizenie podczas przeciskania sie miedzy skałami , oswietlenie i zlota zbroja miazdzy.

Odnośnik do komentarza

ogółem gra światła w tej grze to mistrzostwo świata,to jak ostrza i orby oświetlają okolice to majstersztyk. Podobnie jak zastosowanie różnych blurów,deep on fieldów itp. Do tego cały czas gra jak na moje oko chodzi idealnie płynnie...

 

Kopanie piesków to nic, lepsza animacja to ich finisher :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no ja wiem ze jest taka animacja, ale kopanie piesków jest takie milusie i prostackie ;]

 

nie wiem ile zbroja ma polygonow i innych gowien, ale wyglada lepiej niz zbroje w realu.

No i tekstury na kratosie ogolnie to jaki kosmos.

 

walka z Hadesem mnie zniszczyła.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ale babol na razie byl jeden, lanuch po ktorym sie wspinalismy do puszki, mial tak beznadziejne tekstury ze az zal, zreszta posagi koło lancucha rowniez, jak mogli to przeoczyc?

 

loadingi ciesza, a wlasciwie ich brak.

Odnośnik do komentarza

Gra gniecie jajca :D Graficznie lepsze od U2 :) Gameplay też miodzio... ;) Jedyny minus to bactracking :) ... jak na razie bo jestem

tuż po walce z Herkulesem ;)

 

 

To co Kratos zrobił

 

z Herkulesem czy Hermesem to istna masakra...szczena opada xD

 

 

takiego skur.wysyna nigdy w grach nie było :)

 

Poczekaj do końca.

syndrom emo udzieli się nawet łysemu

 

Odnośnik do komentarza

właśnie przeszedłem gre, narazie jestem zbyt oszołomiony żeby pisać cos długiego, ale gra miażdży suty!

wszystkie narzekania jakie tu widzialem to moim zdaniem pieprzenie głupot, nie zauwazyłem nic na co narzekaja ludzie, bylo totalnie za(pipi)iscie i totoalnie epicko, zakonczenie może i mogło być jeszcze bardziej mocarne , ale wcale nie bylo slabe ani rozczarowujące, wrecz przeciwnie bylo za(pipi)iste!

 

bylko kilka drobiazgów ktore nie były aż tak fajne jak cała reszta ale przy takiej ilosci za(pipi)istosci czepianie sie tych drobiazgów bylo by bluźnierstwem!

 

 

i to chyba pierwsza gra gdzie serio widac pory na skórze!, textury sa tak ostre że rozwalaja U2

obczajcie drake

http://www.vgblogger.com/wp-content/uploads/2009/10/02/U2-NathanDrake.jpg

zadnych porow nie widac, sporo jest rozmazane, kratos wyglada o wieeeeeeeeeeeeeele lepiej!

 

nie mowiac juz o tym że w grze nie ma zadnych loadingow!

przypomina mi sie MGS4 .... i 2h instalaci i loadingi co 5 min... GOW3 deklasuje wszystko!

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Na wszystkich forach ludzie leją z tych, którzy twierdzą że GOW3 to takie GOW w HD. Większej głupoty dawno nie czytałem. Ta gra to nowy wyznacznik grafiki i przykład jak ma wyglądać sequel genialniej gry. Ryo z NG wygląda jak wysmarowane kupą dziecko przy Kratosie. Sad but true.

 

I dobrze bo z takich ludzi należy lać, wyznacznikiem bym jej nie nazwał, to słowo pasuje bardziej do Uncharted, no ale co tam, każdy ma swoje zdanie i należy je uszanować, więc nie rozumiem Twojego ataku w kierunku NG. GoW3 na pewno wygląda lepiej i tu niema nawet o czym dyskutować, ale mechanika gry wciąż jest ta SAMA, bij, bij, złap, zrób QTE i na tym koniec. Prawda boli......

 

 

Soul, a możesz mi powiedzieć, jak sobie wyobrażasz zrobić to lepiej? Ja właśnie zdobyłem 4 broń i muszę powiedzieć, że choćby na przykładzie ekwipunku widać, że twórcy w miejscu nie stoją i tak potężnie wzbogacili system walki, że podobne twierdzenia jak Twoje są kompletnie bezpodstawne

 

Zawsze da się zrobić coś jeszcze lepiej ND, doskonałym przykładem na to, rozumiem, że to pierwsza gra SM, więc podchodzę do tego z dystansem. Wzbogacili o co ? powiedz mi, o nowe ciosy, nowe bronie, animacje ?

 

Podoba mi się to, że w zależności od borni kratos ma inną animacje roll'a, fajny myk, miło też, że dzięki butom zyskał na movemencie, dzięki czemu gra zyskała na dynamice, gry nie da się przejść jedną kombinacją, to fakt, ale chyba nie jest to pierwszy GOW który posiada ten patent. System walki nie jest prosty-biedny, tylko stary i mógł by przejść mocną modernizację, kontry mogły by być lepsze a skok bardzie użyteczny, dziwi mnie cały czas, że w GOW dalej brak dekapitacji :blink: Przecież ta gra aż się o to prosi.

 

Wszystko jest tak wysokie, jak sama góra Olimp i choćbyście byli Kojimą, Molnyxem, Jeffiem, tym od NG i Myiamotą w jednym ciele, to i tak byście tej gry lepiej nie zrobili.

 

To Twoje zdanie, mam prawo uważać nieco inaczej.

 

Słyszałeś kiedyś o określeniu fanboy? ; P

 

No tak bo każdy kto ma odmienne zdanie jest fanboyem.

 

1- najładniejsza gra tej generacji

2- pierwsze 30 minut gry zapisze się na zawsze w historii gier video

3- najlepsza część GoW

 

Ad 1 - Unacharted 2 IMO wygląda lepiej, rozmowy bohaterów na przerywnikach tam a tu, to nieba i ziemia.

Ad 2 - Zgadza się

Ad 3 - Czy ja wiem trudno powiedzieć.

 

Otwartą japę mam cały czas bo każda miejscówka to majstersztyk a taki deszcz i woda są chyba najlepiej wykonanymi jakie widziałem(tylko wielka wielka szkoda,że woda nie reaguje na na nasz ruch).

 

No ta lokacja wygląda kapitalnie, szkoda tylko, że pioruny w tle zassysają jakością.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
mechanika gry wciąż jest ta SAMA, bij, bij, złap, zrób QTE i na tym koniec. Prawda boli......

ciebie chyba coś boli, w żadnej grze do tej pory nie zabijalismy postaci wielkosci wierzowca , kolosy z SOTC to małe pikusie przy GOW3

 

ogolnie domyslam sie ze czepiasz sie też kazdych wyscigów ponieważ sie w nich jezdzi samochodem tak? jakies ty zmiany mechaniki oczekujesz ze cie boli to co jest? podaj jakieś konkrety

 

jedyne co boli podczas gry w gow3 to szczena, od walenia o podłogę co chwile

 

edit w ogole przeszedłeś gre że tak cie wszystko boli?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko czy wasza podstawowa wersja GOW3 ma też takie tandetne plastikowe pudełko firmy AMARAY

nie dość że ścianki pudełka są z cieńszej warstwy plastiku to i mocowanie płyty w pudełku tandetne... Płyta kreci się... Osobiście wolę jakościowo pudełka które towarzyszyły moim grom od samego początku na licencji Firmy DuBois Solidne pudełka z grubej warstwy plastiku i porządnym mocowaniem na płytę... co o tym sądzicie... za tyle kasy taka tandeta...

tyle kasy to ja akurat za pudełko nie płace :) tylko za to co jest w tym pudełku

Odnośnik do komentarza

No właśnie jestem po walce z Kronosem i......... O_o czegoś takiego w życiu nie widziałem, jak by tego było mało jest 3 w nocy :teehee:

 

ogolnie domyslam sie ze czepiasz sie też kazdych wyscigów ponieważ sie w nich jezdzi samochodem tak? jakies ty zmiany mechaniki oczekujesz ze cie boli to co jest? podaj jakieś konkrety

 

Na złe tory wchodzisz z tymi wyścigami, nie chce mi się po raz enty pisać co jest nie tak, z minuty na minutę gra się co raz lepiej i już pomału przyjmuję do wiadomości, że tak jest i koniec. Niema się co doszukiwać na siłę, gra ma tyle do zaoferowania, że człowiek się przyzwyczaja i w końcu mówi a co tam, ja chce więcej! Po to jest NG i GOW jak będę chciał poszaleć, po odcinać nogi ręce odpalę sobie NG a jak będę chciał przeżyć epicką historie to sięgnę po GOW'a .

 

Gra się fajnie i przyjemnie im dalej w las tym lepiej pod każdym względem, graficznie ciężko ocenić co wygląda lepiej czy GOW czy Uncharted 2, obie gry mają swoje momenty i są jednymi z najlepiej wyglądających gier tej generacji, na dzień dzisiejszy X360 o takiej grafie może pomarzyć. A że wszystko przed nami może kiedyś te marzenia się spełnią (premiera Alan'a już tuż tuż)

 

edit w ogole przeszedłeś gre że tak cie wszystko boli?

 

Jeszcze nie ;P jakiś czas temu pisałem, że jak skończę wypowiem się ostatecznie.

Odnośnik do komentarza

Kurde,

 

Posralem sie ze szczescia :D

 

gralem do 3:47 w nocy a wstalem o 6:30 do roboty. Masakra straszliwa. Nawet nie wiedzialem, ze moze mi sprawic taka radosc mordowanie bogow na wszelkie sposoby :D, Hordy przeciwnikow, cyklopy itd etc.

 

Czy to oznacza ze powoli staje sie psychopata ;P :) jestem przeszczesliwy ze tadne jest mi grac w ta gre

Odnośnik do komentarza

Mój post nie wniesie zbyt wiele do tematu ale jakoś muszę wyrazić swój zachwyt :)

 

GoW III jest nadal GoW'em i takiego właśnie się spodziewałem, troszkę nie rozumiem osób, które narzekają na brak zmian. To stary dobry GoW i taka forma rozgrywki jest jedyną słuszną.

 

Ogólnie rzecz ujmując 10/10 jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza

no to ja musze sie zgodzic z Soulem - moze dlatego, ze Uncharted 2 bylo dla mnie rewolucja, a do gier typu GOW jestem juz nieco przyzwyczajony. Jestem po walce z 2 Bogami i grajac na Normal jest chyba troche zbyt latwo (ale przyjemnie) - zastanawiam sie czy nie zaczac od poczatku na wyzszym poziomie trudnosci.

Tak czy siak - zgadza sie, na platformie konkurencji coraz mniej widac tytulow tego formatu, szczegolnie, jezeli chodzi o wykonanie i tez mam nadzieje, ze sie to zmieni. :confused:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Kratos to jeden z lepszych glosow jaki slyszalem w grze, aktor podkladajacy pod niego glos spisal sie na prawde dobrze.

Tutaj mozecie sprawdzic material z God Of War 2 i zobaczyc aktorow podkladajacych glos w tej grze:

 

Tutaj krotkie przypomnienie historii opowiedzianej w poprzednich czesciach God Of War:

http://ps3.ign.com/dor/objects/29855/god-of-war-collection/videos/gowin5_spc_021810.html

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...