Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

przestancie pierdzielic glupoty.

wez sobie model nathana z u2 z gry, nie z filmiku. dla ulatwienia napisze, ze to moment w ktorym masz kontrole nad postacia.

wez sobie model kratosa z gow3 z gry, nie z filmiku. jak potrafisz czytac ze zrozumieniem, to juz wiesz jak to zrobic.

porownaj je ze soba.

jezeli nie widzisz wyszosci modelu kratosa nad modelem nathana, to masz problem osobowosciowy (charakter) lub fizjologiczno-anatomiczny (oczy).

pogodz sie z tym i przestan pierdzielic glupoty bo ich poziom w tym watku zaczyna przekraczac normy inteligentnej osoby.

 

przechodzimy dalej - ocena calosciowa grafiki.

najlepsze fragmenty gow3 sa wykonane na wyzszym poziomie technicznym niz najlepsze fragmenty u2. swiadczy to o wyzszosci technologi opracowanej przez santa monica. to ze nie zawsze jest ona w pelni wykorzystana (np. mniejsze miejscowki) wynika z dizajnu gry, ktory jest czyms innym niz technologia. uwaga, to moglo byc trudne dla co niektorych, wiec powtorze: dizajn to nie technologia. dlatego tez, oceniajac czysto technologiczne aspekty obu gier, gow3 jest obecnie liderem (nie bede pisal nawet o nowej metodzie AA bo to moze byc za duzo na raz dla co niektorych "specow").

 

dziekuje i do widzenia, kloccie sie dalej - moze bedzie nawet zabawnie.

Dziękuje, dobranoc, koniec imprezy ;) Dobrze napisane, ale sądzę, że nie ma sensu wdawać się w dyskusje z osobą, która twierdzi, że białe jest czarne... ;). Przeglądam ostatnie strony, a tu 3/4 dyskusji o tym czy Nathan ma więcej trójkącików czy może Kratos. Zieeeewww.

 

PS. Jest NG+?

PS. Gdzieś czytałem, że w grze można w jakiś sposób zablokować trofea. (wtf?!)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

a z innej beczki - zastnawia mnie czemu kratos caly czas jest niby człowikiem/śmiertlenikiem, skoro jest synem zeusa to powinien byc conajmniej pół-bogiemnawet nie będąc bogiem wojny..

 

A nie jest? Siłę ma kurewską (nadludzką) i to go wyróżnia wśród normalnych ludzi. Można go podciągnąć pod herosa. :)

no wlasnie jest pół bogiem a wszyscy nazywają go smiertelikiem (mortal) i to mnie dziwi

Odnośnik do komentarza

a z innej beczki - zastnawia mnie czemu kratos caly czas jest niby człowikiem/śmiertlenikiem, skoro jest synem zeusa to powinien byc conajmniej pół-bogiemnawet nie będąc bogiem wojny..

 

A nie jest? Siłę ma kurewską (nadludzką) i to go wyróżnia wśród normalnych ludzi. Można go podciągnąć pod herosa. :)

no wlasnie jest pół bogiem a wszyscy nazywają go smiertelikiem (mortal) i to mnie dziwi

serio?

nigdy nie slyszales o czyms takim jak rasizm i tym podobne?

mowie o roznych swiatach fantasy na przyklad, albo jak myslisz jak wlasciciel plantacji bawelny zerznal niewolnice to jak ich dziecko traktowano?

Odnośnik do komentarza

Na prawdę brakuje mi jednego motywu. O ile kumam czemu nie ma finisherów dla każdej broni i nigdy mi na tym nie zależało, to nie łapę, czemu nie zrobili motywu, żeby szpony Hadesa robiły to co robić potrafią, czyli wyrywać duszę. Jako finisher właśnie, i to one powinny być drogą do odblokowywania kolejnych dusz, a nie upgrade. Takie pokemony.

no ja polowe gry tak probowalem, albo zabijajac nimi roznych przeciwnikow, albo kierujac prawa galke w ich kierunku

jak sie zdziwilem jak pod koniec gry (imo najmniej ciekawa bron) pojawily mi sie nowe dusze

Odnośnik do komentarza
Soul znowu daje screen z cut scenki. LOL! Jak to było FC2>KZ2>H:R>FC2<KZ2. :P

 

Co Ty na to Soul?

 

Daje screeny z cut scenk bo o nie mi chodzi, może i w in game Kratos wygląda lepiej, ale przez to, że kamera jest sterylna ciężko to ocenić.

 

zrozum wreszcie, ze te wlasnie "momenty" swiadcza o wyzszosci technologicznej GOW3 nad U2.

 

Nigdzie nie napisałem, że jest odwrotnie, więc zluzuj.

 

zrozum wreszcie, ze chodzi o model Kratosa vs model Nathana.

 

zrozum, że mi chodzi o modele postaci w cut-scence, a Tobie in game.

 

 

a ja sie nabijalem, ze obecne egzaminy w szkolach sa banalne i polegaja glownie na czytaniu ze zrozumieniem.

 

Widać też masz z tym problemy.

 

Ps. Właśnie skończyłem grę później skrobnę coś więcej :)

Odnośnik do komentarza

Broń Hadesa faktycznie byłaby ciekawsza gdyby

zbierało się dusze jak pokemony. Świetny pomysł i powinni coś takiego wprowadzić w następnej grze. Mam w sobie żyłkę kolekcjonera

 

 

Mnie zawiódł brak kilku ważnych postaci i mała ilość tytanów.

Jak zrozumiałem, to Atlasa, Typhona i Kronosa Kratos nie przeniósł ze sobą, bo zostali wcześniej złapani. Powinni jednak pokazać Atlasa w Hadesie. Nawet gdzieś w tle. Nie ma też trzeciej siostry Gorgony - Steno (w poprzednich częściach była Meduza i Euriale). Bogów też kilku brakowało. Apollo czy Artemida (była w jedynce!) powinni się pojawić.

 

Odnośnik do komentarza

a ja sie chce ogolnie odnieść do kłotni:

 

nie przeszkadza mi gdy ktos mowi "mi sie bardziej podobala grafa w U2" , kazdy ma prawo miec wlasną opinie

 

ale wkurza mnie gdy ktos mowi teksty w stylu "U2 bije na głowe gow3" "tekstuy i postacie w U2 to kilka klas wyzej niz gow"

 

to nie są fakty tylko jakieś wymysły... obie gry wygladaja cudownie, i nie mozna mówic ze ktoraś bije druga na głowe, mimo ze niektore roznice są dosyc spore, to są plusy i minusy po obu stronach, tak ze uogolniajac obie gry sa bardzo piekne, wiec po co sie tak klocic?

 

a co do poronywania postaci "drugoplanowych" to ostro tendencyjna zagrywka - porownywac babke ktora przewija sie przez pół gry w U2 i serio jest postacia drugolanową z facetem z gow ktorego widac przez 15 sekund, i jest postacia 20sto planową -__-

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
a co do poronywania postaci "drugoplanowych" to ostro tendencyjna zagrywka - porownywac babke ktora przewija sie przez pół gry w U2 i serio jest postacia drugolanową z facetem z gow ktorego widac przez 15 sekund, i jest postacia 20sto planową -__-

 

Tym bardziej powinni być dopakowani na maxa.

Odnośnik do komentarza
a co do poronywania postaci "drugoplanowych" to ostro tendencyjna zagrywka - porownywac babke ktora przewija sie przez pół gry w U2 i serio jest postacia drugolanową z facetem z gow ktorego widac przez 15 sekund, i jest postacia 20sto planową -__-

 

Tym bardziej powinni być dopakowani na maxa.

15 sekund w sumie, w urywkach po 3-4 sekundy

a swoja droga te fotke z kielichem - to ujęcie widac okolo 1 sekunde, a i tak nie wiem co tam jest niby złego...

 

ale czepianie sie rzeczy ktore w grze widac przez sekunde to przeginanie pały, gdyby nie fotka to nikt by w ogole nie zauważył że cos tam jest nie tak (ja nawet nie wiem patrzac na fotke)

 

 

edit

soundtrack juz zassalem i strasznie sie ciesze bo jest swietny :D poprzednie mialem juz od dawna :D

jeszcze niek zapodadzą te DLC kostiumy :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

przeszedłem i nie zauwazylem zadnych wad poza dlugoscia, jakby trwala 2 razy dluzej bylbym syty, a tak 3 posiedzenia i gra penkua.

 

zakonczenie fenomenalne, czy tylko ja dusilem kolko na zeusie przez 4 minuty myslac ze cos sie zmieni xD? to bylo piekne, ryczalem ze smiechu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

w ch,uj spoiler, pier,dolisz bo juz widziales, jak ktos nie skonczyl to NIC z tego nie wywnioskuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

chyba

Odnośnik do komentarza

Pogralem dzisiaj troche (rozwalilem pierwszego bossa, zeby nie pisac kogo konkretnie :P )w pracy na porzadnym tv i coz moge powiedziec... Miazga, akcje ze zmiana perspektywy sa genialne, do tego wydarzenia w tle, napier.dalajacy sie tytani z bogami - piekne! Jutro bede mial co robic w robocie :)

 

 

Ale to jak do tej pory jedyna gra ktorej szczerze zazdroszcze PS3.

Odnośnik do komentarza

Gra skończona....uczta dla zmysłów w wręcz miejscami sadystycznym sosem...

 

Mimo wszystko czuję niedosyt,że nie każdy moment i lokacja w grze nie jest tak wypieszczony i epicki jak początek,walka z Kronosem,każde starcie z bossem czy też sama końcówka(która swoją drogą wg mnie jest genialna)...wtedy mielibyśmy twór idealny...a tak niektóre miejscówki dość mocno odstają.

 

...jednak po zobaczeniu materiałów bonusowych z prac nad grą jestem w stanie im to wybaczyć...sam początek zajął im dwa lata roboty(oczywiście nie pracowali wtedy tylko nad nim) i gdyby cała gra miała trzymać poziom wspomnianych momentów to pewnie wyszła by gdzieś koło 2015 roku.

 

Złożoność tych najbardziej epickich momentów pewnie spowodowała,że by zmieścić się w racjonalnym budżecie i czasie musieli wybierać,które momenty w grze szlifują,a które traktują bardziej lightowo.

 

I naprawdę nie rozumiem dyskusji jaki tytuł dysponuje najlepszym silnikiem graficznym- nie ma na konsolach enginu (wliczając to ten od Naughty Dog) który mógłby nawet w gramie uciągnąć to co się dzieje na Gaji i na Kronosie przy takiej płynności animacji,genialnych teksturach,detalach i skali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...