Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to moze byc gwaracja sklepu

 

Mam takie pytanie .Ponieważ funt jest coraz tańszy to ja rozważam kupno w angli playstation 3 (1460zł za PS3+GTAIV+GT5P), ale chciałbym się dowiedzieć czy jak kupie sprzęt w angli to czy gwarancja Sony będzie obowiązywała w polsce , ogólnie chodzi o to czy gwarancja obejmuje całą europę.

 

Możliwe, że skoro jesteśmy w UE, to gwarancja jest na całą UE, a nie tylko na dany kraj...

 

Nawet widziałem, że gwarancja na taki Rock Band z USA działa nawet w PL, to jakby ogólnoświatowa gwarancja producenta już była :) Oby tak było zawsze :P

Odnośnik do komentarza
Mam małe pytanie , czy format blu-ray zostal wynaleziony przez sony ? i czy tylko sony ma prawo na wylaczne uzywanie tego formatu ?

Mała ciekawostka.

Blue-ray miał być produkowany w Polsce, nawet zanim PS3 wyszło na rynek, ale koniec końców skończyło się jak zawsze. Za mało kapuchy mieli.

Co do gwarancji to zadajecie w kółko te same pytania. Może ktoś napisze odpowiedź na nie w 1wszym poście.

Odnośnik do komentarza
mam ps3 + konto X oraz gre, jesli zagram w gre np. CoD4 po sieci , i potem ja sprzedam, to inna osoba na koncie Y bedzie mogla grac on-line w nia czy nie ?

oczywiscie ze bedzie mogla. wyjatkiem sa niektore gry z ps store (gran turismo 5 prologue i warhawk), ale wersje plytowe chodza bez ograniczen.

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza

Niby majaczy na horyzoncie ale szczerze Khadgar jak oni od ponad roku nie umieją dodać obsługi XMB z poziomu gry to pewnie 100% softwerowy emu ps2 wyjdzie gdzieś w 2012 :P

 

ja szczerze nie wierzę ,że będzie można odpalać gry z ps2 na 40gb wersji,jedynie mam wiarę,że może w przyszłości nowy soft pozwoli odpalać wybrane gry z ps2 lub też ,co bardziej prawdopodobne, przerobią kod gry pod ps3 i będzie można ją ściągnąć z ps store jako aplikacja do ps3-chociażby tekken 5 DR online jest tak zrobiony bo chodzi na silniku z T5 z PS2(dodali jedynie obsługę rozdzielczości HD).

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

witam

mam pytanie jak to jest z serwisem AMAZON?? Działa on na terenie USA, ale mają możliwość wysyłki do polski. Czy wiecie jak to działa? Występuje cło? ILe wynosi i w jakich warunkach działa?? Interesuje mnie to, gdyż patrząc na ceny na allegro, w sklepie psx czy mediamarkt dostaję nerwicy:) 200 to dużo, a na AMAZONIE przykładowo MGS 4[preorder] albo GTA 4 kosztują po 59,99$ co daje prz obecnym kursie dolara koszt za gre w wysokości okolo 132 zł:|

jaki jest haczyk i jak on działa:D???? Dzieki za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!!!!!

Odnośnik do komentarza
To ja mam pytanie z innej beczki czy w grach,filmach z sprowadzonych z Japonii są chociaż napisy angielskie?

W Enchanted Arms wer. USA jest do wyboru Ang. i Jap. Domyślam się, że w wersji JPN jest podobnie.

W demach np. GT Prologue nie było ang., ani w jakimś demie z krzaczkami w tytule (RPG).

Odnośnik do komentarza
soirry jeśli bylo, zależy mi na szybkiej odpowiedzi i nie mam czasu na wertowanie stron, mam najnowszy software właśnie i miało czytać napisy.. tych zapisanych *.txt mi nie czyta, czy muszą być *.srt?? nie widzi mi sie przerabianie znowu wszystkich napisów :/

 

niestety czyta napisy tylko skonwertowane razem z filmem do formatu Divx

Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza

Pomocy.Od kilku dni mam problem z grami w ps3,zadna nie chce mi dzialac,po wlaczeniu sie napis "playstation3" obraz zostaje czarny i nic dalej sie nie dzieje.Natomiast mozna wcisnac PSbutton i wejsc do menu zeby zrobic quite game itd.Porbowalem z tekkenem i wszystkimi demowkami.Pozniej na dobicie wlozylem plyte z ps2 i takze zostalo na czarnym obrazie!!!Na dysku mam 600mb jeszcze.Wersja 60gb.PoMoCy!!! Druga sprawa dotyczy sixaxisow.Od ost updatu(nie wiem czy to jest z tym zwiazane) nie moge podlaczyc go zeby kierowac konsola.Po podpieciu usb tylko sie laduje nic wiecej myslalem ze przy najnowszym updacie cos sie zmieni ale nic nie dziala.Ma ktos jakies pomysly jak pomoc :mellow:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...