Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam techniczne pytanie:

mam konsole w wersji JAP 80gb i jest dziwnie z guzikami tzn. kolkiem mam zatwierdzanie a iksem mam cancel czy da sie ustawic jakos by bylo odwrotnie tak jak w PALowych konsolach ??

Hehe japońskie wersje gier też tak mają, zawsze ciężko było mi sie przestawić..., a później w drugą stronę również :)

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
Witam mam pytanie otóż dziś odkurzałem i przejechalem taka szczotka do kurzu po ps3 ona ma takie twarde wloski i sie zrobily ryski czy można sie tego jakoś pozbyć ? macie jakeis domowe sposoby :) ?

 

 

pasta polerska G3 i można wypolerować każdą rysę.

 

Tak poleruje ekraniki telefonów komórkowych, psp który wyglądał jak szmelc no i lakier w samochodzie czy kiedyś w motocyklu.

 

Odnośnik do komentarza
mam techniczne pytanie:

mam konsole w wersji JAP 80gb i jest dziwnie z guzikami tzn. kolkiem mam zatwierdzanie a iksem mam cancel czy da sie ustawic jakos by bylo odwrotnie tak jak w PALowych konsolach ??

 

japonce juz tak maja ;P ja szczerze mowiac wole taka konfiguracje. w japoncu masz sprzetowa cenzure (tak na marginesie ;) ) pozdro

Odnośnik do komentarza

Dodatkowa gwarancja Sony nie obejmuje ich konsol :P.Swoją drogą jeśli chcesz przedłużyć gwarancję na inny sprzęt od Sony(np tv) to musisz to zrobić najpóźniej do 2 tyg od daty zakupu i to w Centrum Sony.Zresztą na oficjalnej stronie Sony Poland są szczegóły jak to można zrobić za pośrednictwem internetu i drukarki,co gdzie i jak i za ile :)

Odnośnik do komentarza
mam techniczne pytanie:

mam konsole w wersji JAP 80gb i jest dziwnie z guzikami tzn. kolkiem mam zatwierdzanie a iksem mam cancel czy da sie ustawic jakos by bylo odwrotnie tak jak w PALowych konsolach ??

 

japonce juz tak maja ;P ja szczerze mowiac wole taka konfiguracje. w japoncu masz sprzetowa cenzure (tak na marginesie ;) ) pozdro

a jezeli ja mam nie z Japoni tylko z Hong Kongu to tez mam cenzure??

Odnośnik do komentarza
mam techniczne pytanie:

mam konsole w wersji JAP 80gb i jest dziwnie z guzikami tzn. kolkiem mam zatwierdzanie a iksem mam cancel czy da sie ustawic jakos by bylo odwrotnie tak jak w PALowych konsolach ??

 

japonce juz tak maja ;P ja szczerze mowiac wole taka konfiguracje. w japoncu masz sprzetowa cenzure (tak na marginesie ;) ) pozdro

a jezeli ja mam nie z Japoni tylko z Hong Kongu to tez mam cenzure??

 

a tego juz niestety nie wiem ;P wlacz jakas gre (np. Uncharted) i zobacz czy krew sie leje ;P

Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza

Menu konsoli a rozdzielczość w grach to dwie inne kwestie.Nic Ci nie da ustawienie 1080p w opcjach konsoli jeśli gra nieobsługuje full HD (1080p).Wspomniane przez Ciebie GTA4 nie obsługuje 1080p.Każda gra na PS3 ma z tyłu na pudełku informacją w jakiej rozdzielczości można ją uruchomić.Z tytułów które kojarzę.na 100% w 1080p chodzą Gran Turismo 5 Prologue,Lair,Darkness,Virtua Tennis 3,jakiś z NBA i pełno mniejszych gier z PS STORE(Loco Roco,Tekken 5DR,Pixel Monster itp)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Menu konsoli a rozdzielczość w grach to dwie inne kwestie.Nic Ci nie da ustawienie 1080p w opcjach konsoli jeśli gra nieobsługuje full HD (1080p).Wspomniane przez Ciebie GTA4 nie obsługuje 1080p.Każda gra na PS3 ma z tyłu na pudełku informacją w jakiej rozdzielczości można ją uruchomić.Z tytułów które kojarzę.na 100% w 1080p chodzą Gran Turismo 5 Prologue,Lair,Darkness,Virtua Tennis 3,jakiś z NBA i pełno mniejszych gier z PS STORE(Loco Roco,Tekken 5DR,Pixel Monster itp)

wiem o tym, że nie wszystkie gry śmigają w 1080p i że na pudełkach jest informacja w jakiej maksymalnej rozdzielczości można w nią grać. Chodzi mi o to gdzie mogę znależć tę opcję w konsoli dzięki której moje GTA poleci w 1080p.

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem. Używam programu do konwertowania plików mp3 programem SonicStage do formatu ATRAC+

e9ef12f10ad2f998.jpg

i wszystko by było pięknie gdyby nie fakt że po wgraniu na pendriva moja PS3 widzi pioseneczki(razem z okładkami)

może je odtworzyć ale za nic w świecie nie chce ich skopiować na dysk :(

wszystko inne konsola kopiuje ale nie pliki ATRAC.

Wie ktoś co zrobić by to skopiować??

PS. Pliki ATRAC mają wyłączoną ochrone przed kopiowaniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...