Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie na 15 letnim Otake 21 cali była spora, z tym, że na PS2 trzeba było jeszcze coś zmienić w ustawieniach o ile dobrze pamiętam - nie mam pojęcia jak jest z PS3 bo mam LCD

Tak, trzeba było bodajże ustawić Component Video Out na RGB w przypadku PS2. Na PS3 też tak prawdopodobnie jest. No nie dziwię się, że ktoś nie widział różnicy pomiędzy RGB, a czinczami skoro nie przestawił tej opcji :P.

Odnośnik do komentarza
Waldusthecyc tak jak pisze Deadeye na lcd i to do tego Full HD to co ty chciałeś za jakość na RGB ? ;) Zwłaszcza, że się pewnie naoglądałeś filmów w 1080p to teraz twoje "wypalone" oko takiej różnicy i na CRT nie wyłapie :D

 

a pewnie masz rację - w mym umysle panuje juz znieczulica dla wszystkiego poniżej 1080p i DTS...

Odnośnik do komentarza

Witam!

Chce kupic kino Panasonic HT860 - czy to dobry wybor? TV ma sluzyc tylko do gier i filmow DVD/Blue Ray. Do muzyki mam inny zestaw. I tu mam pytanie, czy za te pieniazki znajde lepsze kino? Czy ono da mi mozliwosc korzystania z pelni glebi playstation 3 i filmow blue ray? Jesli ktos za te pieniazki ma do polecenia inny zestaw jestem oczywiscie otwarty na propozycje.

 

I w zwiazku z tym mam pytanie - jak podlaczyc to wszystko? Mianowicie TV LCD plus Playstation 3, plus Panasonic HT860 plus dekoder Cyfry lub N?

 

Czy moglby ktos mi pomoc i powiedziec co i jak z czym aby gralo dobrze?

Odnośnik do komentarza
Mam problem moje ps3 nie sciaga softu z konsoli moze mi ktos powiedziec dlaczego albo podac linka do softu 2.40 z gory dziekuje.

w chwili obecnej nie ma możliwości pobrania 2.40 zarówno z PS3 jak i z PC.Po problemach z awariami konsol Sony postanowiło wycofać soft ze swoich serwerów.Obecnie niby go poprawiają i w najbliższych dniach pewnie uderzy 2.41

Odnośnik do komentarza
PS3 ma 8 rdzeni, czy czegoś innego ma 8 ??

Można tak to ująć. Ma jeden rdzeń główny PPE i 7 dodatkowych rdzeni SPE. Przy czym należy zaznaczyć że te dodatkowe 7 rdzeni to nie sa tak do końca "pełnoprawne" rdzenie. Nie są to zupełnie niezależne jednostki tak jak ma to np. miejsce w 4rdzeniowych prockach Intela czy AMD montowanych w PC.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem używaną PS3, która doszła zgodnie z oczekiwaniami pod koniec maja i jestem zadowolony z jej działania, chociaż martwi mnie fakt, że od samego początku są problemy z padem do konsoli... Chciałem się zapytać, czy również ktoś miał problemy z bezprzewodową grą? Chodzi o to, że po kilkudziesięciu minutach gry, pad potrafi się zwyczajnie "rozłączyć" i ponowne podłączenie działa dopiero przy resecie konsoli, a ja muszę się ratować podłączaniem Sixaxisa za pomocą kabla USB do ładowania... Jaka może być tego przyczyna? Może ktoś zna jakieś sensowne rozwiązanie, a może po prostu mam wadliwego pada?

Odnośnik do komentarza
Wczoraj kupiłem PS3 i w związku z tym mam 2 pytania.

1. Czy razem z konsolą dostaliście instrukcję po polsku (wersja 40GB)?

2. Czy można już spokojnie zainstalować firmware 2.40, nie obawiając się , że coś się stanie z konsolą?

1. nie pamietam, ale chyba nie.

2. w ogole sie nie da. trzeba czekac az wydadza poprawiona wersje.

Odnośnik do komentarza
Co się stanie jeśli stworze nowy profil, a stary skasuje? Czy save'y z gier, rzeczy z PS Store przejdą na ten nowy profil, czy też przestaną istnieć?

save'y znikna, i nie bedziesz mogl odpalic platnych rzeczy kupionych na poprzednim koncie. po utworzeniu nowego konta mozesz kopiowac na nie rzeczy ze starego, ale starego lepiej nigdy nie usuwaj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...