Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam juz dosyc dlugo na forum tematu gdzie bylyby wszystkie roznice miedzy wersja PS3 z USA i europejska wersja, w tym tyg kupuje i musze wiedziec czy sie oplaca( gry, napiecie, filmy, kompatybilnosc). Jak wiecie gdzie ten temat jest to podajcie topic, albo naskrobcie cos sami.

 

Napięcie - tam mają 110 u nas jest 230, musisz kupić przetwornik - są na allegro. Wersje USA mają nałożony region 1, Europejskie zaś - region 2. Tyczy się to gier z poprzednich plejaków, filmów na DVD i BR. Gry chodzą spokojnie i tak samo.

Żadnego przetwornika nie kupujesz, kupujesz tylko kabel, blokada jest na flimy dvd i br oraz gry z psx . Gry na ps3 są bez blokady ale tylko w HD jeżeli masz telewizor SD większość gier z europy nie będzie działać. Pisze z doświadczenia sam mam konsole z usa

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytania:

 

1. Da sie załączyć powiadomienia o przychodzących wiadomościach? Trochę irytuje mnie to, że wiadomość przeczytam o 3h za późno...

 

2. Dlaczego kiedy gram, demko, które mi się ściąga (a raczej powinno ściągać), "stoi w miejscu" i wyświetla się "Pending" zamiast "Downloading" ? Co jest nie tak ? Nie można ściągać czegoś i grać jednocześnie? Tylko ja tak mam?

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie troche z innej beczki. Ściągnąłem ostatnio film który był podzielony "na 2 cd". Przerzuciłem obie "płyty" na konsolke i jedna się odpala a druga nie. WTF ? Teoretycznie pisze mi, że obydwa te pliki są w formacie AVI a tu dup.a bo jeden jest "KAPUT". Co może być przyczyną ?

Udało mi się wykryć małą różnice w tej co chodzi jest napisane "Video Codec - MPEG-4 1.3 Mbps" a w tej drugiej "Video Codec - MPEG-4 1.2 Mbps"

Jest jakiś ratunek/rade ? :P

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pewien problem.W dziale "pocket" nikt potrafili mi udzielic pomocy i poradzono mi abym skierowal sie do Was.Z tego co czytalem tu sa najbardziej "techniczne"rozmowy i ludzie znaja sie na rzeczy.

Mianowicie chcialbym podlaczyc PSP do sieci za pomoca PS3.Trojka posiada port Wi-Fi,ale w zaden znany sposob nie potrafie polaczyc z nim PSP.Kiedy w PSP wpisuje manualnie ustawienia routera,te ktore wyswietlaja mi sie w PS3,mala konsolka nie laczy sie z internetem i pokazuje mi sie komunikat "IP connection time out".W tym przypadku nie moge rowniez polaczyc sie z konsola przez "remote play".Z kolei gdy wybiore automatyczne ustawienia moim oczom ukazuje sie napis "A DNS error has occured"

Mecze sie z tym juz dluzszy czas i zaczynam powoli rezygnowac.Istnieje w ogole mozliwosc aby z PS3 zrobic acces point dla PSP?Jesli to Wam pomoze to posiadam internet przez kablowke UPC(chelo),modem ASDL polaczony kablem ethernet z PS3,firewall nic ie blokuje,bo nie mam PC:) Konsolowiec ze mnie.Oby brak PC nie byl przeszkoda...

Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Witam.

Mam pewien problem.W dziale "pocket" nikt potrafili mi udzielic pomocy i poradzono mi abym skierowal sie do Was.Z tego co czytalem tu sa najbardziej "techniczne"rozmowy i ludzie znaja sie na rzeczy.

Mianowicie chcialbym podlaczyc PSP do sieci za pomoca PS3.Trojka posiada port Wi-Fi,ale w zaden znany sposob nie potrafie polaczyc z nim PSP.Kiedy w PSP wpisuje manualnie ustawienia routera,te ktore wyswietlaja mi sie w PS3,mala konsolka nie laczy sie z internetem i pokazuje mi sie komunikat "IP connection time out".W tym przypadku nie moge rowniez polaczyc sie z konsola przez "remote play".Z kolei gdy wybiore automatyczne ustawienia moim oczom ukazuje sie napis "A DNS error has occured"

Mecze sie z tym juz dluzszy czas i zaczynam powoli rezygnowac.Istnieje w ogole mozliwosc aby z PS3 zrobic acces point dla PSP?Jesli to Wam pomoze to posiadam internet przez kablowke UPC(chelo),modem ASDL polaczony kablem ethernet z PS3,firewall nic ie blokuje,bo nie mam PC:) Konsolowiec ze mnie.Oby brak PC nie byl przeszkoda...

Bardzo prosze o pomoc.

Niestety, nie da sie. Pozostaje kupic router.

Odnośnik do komentarza
Witam.

Mam pewien problem.W dziale "pocket" nikt potrafili mi udzielic pomocy i poradzono mi abym skierowal sie do Was.Z tego co czytalem tu sa najbardziej "techniczne"rozmowy i ludzie znaja sie na rzeczy.

Mianowicie chcialbym podlaczyc PSP do sieci za pomoca PS3.Trojka posiada port Wi-Fi,ale w zaden znany sposob nie potrafie polaczyc z nim PSP.Kiedy w PSP wpisuje manualnie ustawienia routera,te ktore wyswietlaja mi sie w PS3,mala konsolka nie laczy sie z internetem i pokazuje mi sie komunikat "IP connection time out".W tym przypadku nie moge rowniez polaczyc sie z konsola przez "remote play".Z kolei gdy wybiore automatyczne ustawienia moim oczom ukazuje sie napis "A DNS error has occured"

Mecze sie z tym juz dluzszy czas i zaczynam powoli rezygnowac.Istnieje w ogole mozliwosc aby z PS3 zrobic acces point dla PSP?Jesli to Wam pomoze to posiadam internet przez kablowke UPC(chelo),modem ASDL polaczony kablem ethernet z PS3,firewall nic ie blokuje,bo nie mam PC:) Konsolowiec ze mnie.Oby brak PC nie byl przeszkoda...

Bardzo prosze o pomoc.

Niestety, nie da sie. Pozostaje kupic router.

Aha...Co stoi na przeszkodzie?Mozesz mi polecic jakis dobry?Taki do ktorego zbedny jest PC i bez problemu sie z min uporam?

Odnośnik do komentarza
Aha...Co stoi na przeszkodzie?Mozesz mi polecic jakis dobry?Taki do ktorego zbedny jest PC i bez problemu sie z min uporam?

po prostu ps3 nie oferuje funkcji udostepniania polaczenia nikomu, ale zeby bylo smieszniej, to ps3 i psp nie obsluguja trybu ad-hoc, wiec nawet pctem z wlan tez nie mozna udostepnic netu. Potrzeba wlasnie routera wlan bo on pracuje w trybie infrastructure. Kazdy router nie wymaga pc. W twoim przypadku wystarczy dowolny router, ale bedziesz musial wlaczyc klonowanie mac z ps3 (bo domyslam sie ze to masz podane w chello?) na router. Np. cos takiego http://www.allegro.pl/item401713546_linksy...a_f_v_gw36.html

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza
wlan w ps3 dziala w 2 strony, ale nie potrafi udostepniac internetu. Router sie polaczy z konsola, ale chello sie nie polaczy z routerem, dopoki tam nie wpiszesz maca swojej konsoli (zeby chello nie widzialo ze podlaczyles inny sprzet)

Ok,teraz rozumiem:)I bym sie meczyl,staral dalej aby zadzialalo,na prozno. No to czeka mnie nastepny wydatek...Troche funduszy zabieraja terazniejsze konsole...Nie to co kiedys... Dziekuje Tobie bardzo za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!

 

Przeglądałem dzisiaj różnorakie tematy w necie i wciąż niewiele się orientuje w temacie podłączenia PS3 do amplitunera / zestawu kina domowego. Otóż z tego co rozumiem najprościej przez wejście optyczne, ale jeśli dany zestaw nie ma czegoś takiego? Upatrzyłem sobie niedrogi Samsung HT Q9, ale z tego co widzę, on takiego wejścia nie posiada. Czy będzie w ogóle możliwe podłączenie go do PS3? A co z PS2?

Odnośnik do komentarza
By moc wykorzystac wszystkie moce dzwiekowe drzemiace w PS3 to potrzebujesz amplitunera z wejsciem HDMI. Wejscie optyczne ma juz ograniczenia. Nie wyobrazam sobie innych opcji, choc mozesz probowac przez wyjscia analogowe ze scarta ale to pomylka przy tej generacji sprzetu.

 

Czyli mam szukać czegoś z wejściem HDMI IN? Dobrze rozumiem? Jeśli tak, pod taki sprzęt podepnę już tylko PS3, zabawa z PS2 przepada na nowym zestawie? Ew. jeśli chciałbym mieć wybór musi to być coś z Digital Audio In Optical?

Edytowane przez Soultimer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...