Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak zwykle, nikt sie Polska nie interesuje <_< Wspolczucie. Czlowiek chce kupic produkt, odlozyc kase, a nie wie nawet ile ma zaoszczedzic.

Cene i date premiery dla europejskiej wersji podali 2 dni temu, wiec trudno zeby polska date i cene podali wczesniej. Choc mogliby juz podac, jestem bardzo ciekawy czy policza sobie 1600 zl, czy moze cos bardziej uczciwego jednak.

Odnośnik do komentarza
Czyli jak zwykle, nikt sie Polska nie interesuje <_< Wspolczucie. Czlowiek chce kupic produkt, odlozyc kase, a nie wie nawet ile ma zaoszczedzic.

Cene i date premiery dla europejskiej wersji podali 2 dni temu, wiec trudno zeby polska date i cene podali wczesniej. Choc mogliby juz podac, jestem bardzo ciekawy czy policza sobie 1600 zl, czy moze cos bardziej uczciwego jednak.

Wybacz, ale data i cena była już podana dwa tygodnie temu :). Ponadto, co Polska nie leży w Europie? Powinniście się domagać równego traktowania. Po prostu przyzwyczailiście się do opóźnień informacji, a dokładnie w tym samym czasie SCEP winno podać wszystko. Nie po to zostało powołane, żeby odstawiać kolejną szopkę. Przypuszczam po prostu, że ludzie pracujący w Sony Polska są po prostu tak nie udolni, że nie potrafią niczego załatwić.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dzięki Jacobss za odpowiedzi. Jedynie troszkę się zdziwiłem brakiem emulacji, bo na oficjalnej stronie PS3 na USA chyba (http://www.us.playstation.com/Support/CompatibleStatus) jest "sprawdzarka" emulacji PS2ki i PSXa. Wpisuje się grę i można wybrać czy 60gb czy 80gb dysk.

 

No to w takim razie czekam na informacje o cenie 80tki i dobrze, że się nie pospieszyłem...

Odnośnik do komentarza
Dzięki Jacobss za odpowiedzi. Jedynie troszkę się zdziwiłem brakiem emulacji, bo na oficjalnej stronie PS3 na USA chyba (http://www.us.playstation.com/Support/CompatibleStatus) jest "sprawdzarka" emulacji PS2ki i PSXa. Wpisuje się grę i można wybrać czy 60gb czy 80gb dysk.

 

No to w takim razie czekam na informacje o cenie 80tki i dobrze, że się nie pospieszyłem...

Tak było w USA i Japonii :). Do Europy wyjdzie już "okrojona" wersja. Ponadto, w USA też już zaprzestali produkcji wersji 80 GB z emulacją i będą teraz sprzedawać 80 GB "wykastrowaną".

Odnośnik do komentarza
i nie zapomnij w konsoli przełączyć w opcjach by obraz był wyświetlany po hdmi w rozdzielczości 720p lub 1080p(w zależności od tego co twój tv potrafi)

 

Racja, dobra uwaga, ale powinieneś dodać, żeby NIE WYBIERAĆ 1080i, bo to jedna wielka kupa, które szczypie w oczy.

Jak twój TV nie wyświetli 1080p, to ustaw 720p zamiast 1080i, bo 1080i brakuje dużo do 1080p, a nawet do 720p mu brakuje wiele...

Odnośnik do komentarza
i nie zapomnij w konsoli przełączyć w opcjach by obraz był wyświetlany po hdmi w rozdzielczości 720p lub 1080p(w zależności od tego co twój tv potrafi)

 

Racja, dobra uwaga, ale powinieneś dodać, żeby NIE WYBIERAĆ 1080i, bo to jedna wielka kupa, które szczypie w oczy.

Jak twój TV nie wyświetli 1080p, to ustaw 720p zamiast 1080i, bo 1080i brakuje dużo do 1080p, a nawet do 720p mu brakuje wiele...

zalezy od tv, ale na matrycy fullhd, jesli tv nie przyjmuje 1080p (sa takie, glownie starsze), to lepsze jest 1080i niz 720p. Na matrycy 1366x768 wiadomo ze lepsze jest 720p :)

Odnośnik do komentarza

Bo ja wiem - ja PS3 mam podlaczone do monitora (rozdzielczosc wieksza niz full hd - 1920:1200) i na moim panelu 1080i wyglada lepiej od 720p a najlepiej oczywiscie wyglada 1080p. Tak wogole, to da rade sprawdzic w jakiej rozdzielczosci jest uruchamiana taka gra? Np. taki Burnout Paradie - w jakiej on jest rozdzielczosci? Wlasnie zdaje mi sie, ze 1080i, bo rozdzielczosc wyglada na wieksza niz np. w takim MGS4.

Odnośnik do komentarza
nie chcialem zakladac nowego tematu wiec pytanie zadam tutaj:

mam na pendrivie theme do PS3 podlaczam i nie znajduje mi zadnego (filmy i zdjecia wyswietlane sa prawidlowo), co moze byc przyczyna? pliki *.p3t znajduja sie i w podfolderze i bezposrednio na nosniku

 

pliki powinny sie znajdowac w: PS3 => THEME

Odnośnik do komentarza

Elo...mam takie pytanie 60GB, kupiona w dniu premiery, chodzi mi o to czy odpale na niej God Of War 2, Persona 3, Final Fantasy XII i kilka innych gierek, które wyszły na ps2 po premierze trojki. Jest niby wteczna kompatybilnosc ale emulowana, czy w update'ach europejskich dodaja łatki, zeby je odpalac??

Z oficjalnej strony g$%wno sie dowiem bo staneli na etapie marca 2007. A moze specjalnie blokuja odpalanie gier z ps2 na ps3, zeby nabijac kase trojkowymi tytułami a ja bym chętnie takie Okami zobaczyl w hd. Dzieki za odpowiedź. ;-)

Odnośnik do komentarza
Elo...mam takie pytanie 60GB, kupiona w dniu premiery, chodzi mi o to czy odpale na niej God Of War 2, Persona 3, Final Fantasy XII i kilka innych gierek, które wyszły na ps2 po premierze trojki. Jest niby wteczna kompatybilnosc ale emulowana, czy w update'ach europejskich dodaja łatki, zeby je odpalac??

A moze specjalnie blokuja odpalanie gier z ps2 na ps3, zeby nabijac kase trojkowymi tytułami a ja bym chętnie takie Okami zobaczyl w hd. Dzieki za odpowiedź. ;-)

Nic nie blokują.

Żeby odpalić wszystkie gry, to najlepiej ściągnij sobie najnowszy UPDATE o ile jeszcze go nie masz. Co niektóre gry mogą "chrupać" z grafą, ale jeżeli chodzi o GoW 2 to chodzi bez problemowo. P3, FF XII, Okami - nie mam.

Odnośnik do komentarza
Przegladnalem temat ale dalej nie znam jasnej odpowiedzi... Ile rzeczywistej gwarancji ma PS3? Jedni mowia ze 12, jedni 24. Może ktoś powiedzieć jak to w końcu jest?

 

Nie prościej np. zadzwonić do SONY Poland?

Jak już zadzwonisz i się dowiedz, to powiedz czego się dowiedziałeś, żeby inni nie musieli tego samego pytania znowu zadawać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...