Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi bardziej o GTAIV, który tworzony był pod 720p, a MOŻNA ją wyświetlić w 1080p. niestety [u mnie] krawędzie są za bardzo ząbkowate, na 720p jest bardziej miękko xD.

tytuły w 1080p jak najbardziej w 1080p wyświetlać ];->

 

Jak masz krawedzie zabkowane to oznacza ze jest ostrzej na 1080p a Ty siedzisz za blisko :D

 

Generalnie lepiej miec 1080p gdy gra je obsluguje, niektore telewizory 1080p potrafia skaszanic 720p podczas upscalingu (ktory wykonuja same) tak ze widac roznice.

 

COD4 na 1080p na moim telewizorku wyglada jakby ladniej. Trudno stwierdzic dlaczego, jednak czasem mozna zobaczyc roznice - stad warto korzystac z 1080p gdy jest taka mozliwosc.

 

Dodam ze niektore gry nie wiedza za obsluguja 1080p, FIFA 09 tak ma - na pudelku 720 na ekranie 1080p bez wymuszania.

Wyglada ze powoli piszacy gry potrafia je odpowiednio ustawic.

 

Z kolei offtopicznie FIFA ma tez napisane DTS a tego za choler.e nie moge osiagnac.

Odnośnik do komentarza

PILNE PYTANIE: warto kupic PS3 (80GB) w UK za 200 funciakow (czyli przy obecnym kursie kolo 900zl) i czekac do grudnia az mi koles ja do Polski zwiezie, czy poczekac na ewentualne obnizki swiateczne i dopiero wtedy kupic??? mam czas do jutra... tik tak :D

 

w obu przypadkach i tak pogram dopiero w grudniu, jednak nie orientuje sie czy beda jakies obnizki czy te 200Ł to juz maksymalna okazja, dodam ze to z okazji otwarcia sklepu - maja 500 peestrojek 80 gigowych za 200 funtow, dodatkowo tiviki iinne bajery, no i co najwazniejsze niby po 1 konsoli na 1 klienta takze jest szansa dostac, prosze o pomoc, jak tam z tymi obnizkami bedzie?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do Was odnośnie kabla HDMI do PS3, czy ten kabel się nada - http://www.allegro.pl/item451037468_kabel_...escr_dl_2m.html miałem kupować ten od Sony, chodzi po 90zł, ale pomyślałem, że chyba mogę kupić obojętnie jaki HDMI, więc wolałem trochę dopłacić, mam nadzieje, że będzie współpracować z PS3 bez problemu ? dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

To są może kwestie sprzeczne, ale nie ma co przepłacać za kabel HDMI (osobiście działam na kablu za 19ZŁ i nie narzekam, nie mam żadnych problemów).

Nie ma co za kabel płacić więcej niż ok. 50-60ZŁ (i to za dłuższy niż te 2M co podałeś... ), bo powyżej tej ceny kable nie są lepszej jakości, jedynie mogą wyglądać lepiej (kabel, nie obraz :P ).

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Jeśli masz inne zdanie, to proszę rozwiń i podaj przykłady, jak słabej jakości kable maja wpływa na wyświetlanie obrazu w HDTV na PS3. Ja osobiście zdaje sobie sprawę z faktu, iż zakłócenia są obecne, ale niejak się to ma do prezentowanego obrazu, jeśli 1 na milion pixeli wyświetli się w barwach zmienionych o kilka stopni to jakoś chyba mało kto zauważy. jeśli nie mam racji, to proszę o jakieś zrzuty ekranów porównywawcze, chętnie posłucham, popatrzę

Odnośnik do komentarza
Jasne...

 

Oczywiście, wiem, że chciałbyś odnowić ostatnią dyskusję, dlatego NIE napisałem o jakości generowanego obrazu, tylko moim zdaniem, cena powinna iść zgodnie z rozsądkiem, po prostu PO CO przepłacać, kiedy cena wiele nie zmienia.

Musisz przyznać sam, że 160ZŁ za 2M kabla, to jest ZA DUŻO, ale jak wolisz, to możesz sobie taki kupić.

Odnośnik do komentarza

Katana.

 

Moja sugestia bylaby - kupuj najlepszy na jaki Cie stac. Nie stac Cie na drogi kupuj najtanszy tez moze dac rade - bo u mnie (mowie w Twoim imieniu) dziala dobrze taki za 19 PLN.

Jednak moze to niesc pewne konsekwencje. Kontrola jakosci w kablach HDMI ma znaczenie. Niemarkowe kable moga sie nie sprawdzic (to sie zdarza) wrecz w ogole nie zadzialac. Warto by kazdy wiedzial iz oszczedza na wlasne ryzyko i tyle. Oszczednosc moze sie jednak nie oplacic - i ciezko oceniac jak czesto sie to zdarza.

 

Nie wiem Katana jaki masz system naglasniajacy i jaki telewizor. Kto wie czy np. dzwiek true hd (sa gry ktore maja taki, o filmach nie wspomne) da rade u Ciebie. Stad jak dajesz sie za przyklad to nie rob z tego normy, bo roznie moze byc. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Katana.

 

Moja sugestia bylaby - kupuj najlepszy na jaki Cie stac. Nie stac Cie na drogi kupuj najtanszy tez moze dac rade - bo u mnie (mowie w Twoim imieniu) dziala dobrze taki za 19 PLN.

Jednak moze to niesc pewne konsekwencje. Kontrola jakosci w kablach HDMI ma znaczenie. Niemarkowe kable moga sie nie sprawdzic (to sie zdarza) wrecz w ogole nie zadzialac. Warto by kazdy wiedzial iz oszczedza na wlasne ryzyko i tyle. Oszczednosc moze sie jednak nie oplacic - i ciezko oceniac jak czesto sie to zdarza.

 

Nie wiem Katana jaki masz system naglasniajacy i jaki telewizor. Kto wie czy np. dzwiek true hd (sa gry ktore maja taki, o filmach nie wspomne) da rade u Ciebie. Stad jak dajesz sie za przyklad to nie rob z tego normy, bo roznie moze byc. Tyle.

 

Nic dodać, nic ująć :)

Punkt dla Ciebie ;)

 

"Moja sugestia bylaby - kupuj najlepszy na jaki Cie stac."

 

Najbardziej wpasowała mi właśnie ta sugestia :)

 

Odnośnik do komentarza
Jasne...

 

Oczywiście, wiem, że chciałbyś odnowić ostatnią dyskusję, dlatego NIE napisałem o jakości generowanego obrazu, tylko moim zdaniem, cena powinna iść zgodnie z rozsądkiem, po prostu PO CO przepłacać, kiedy cena wiele nie zmienia.

Musisz przyznać sam, że 160ZŁ za 2M kabla, to jest ZA DUŻO, ale jak wolisz, to możesz sobie taki kupić.

 

Znajomy sprzedawca w sklepie powiedział to samo co mówi Katana.

Cena kabla ma niewielki wpływ na jego jakość. My używamy kabla za jakieś 30-35 zł i jest git.

 

Odnośnik do komentarza
Jasne...

 

Oczywiście, wiem, że chciałbyś odnowić ostatnią dyskusję, dlatego NIE napisałem o jakości generowanego obrazu, tylko moim zdaniem, cena powinna iść zgodnie z rozsądkiem, po prostu PO CO przepłacać, kiedy cena wiele nie zmienia.

Musisz przyznać sam, że 160ZŁ za 2M kabla, to jest ZA DUŻO, ale jak wolisz, to możesz sobie taki kupić.

 

Znajomy sprzedawca w sklepie powiedział to samo co mówi Katana.

Cena kabla ma niewielki wpływ na jego jakość. My używamy kabla za jakieś 30-35 zł i jest git.

 

Doswiadczenie nauczylo mnie, ze jedyne co sprzedawca wie na pewno to ile czego sprzedal. Nie chce nikogo obrazic bo jest roznie - ale najczesciej ktos jest sprzedawca nie dla tego ze jest geniuszem.

Odnośnik do komentarza

Czy posidajac x360 warto dokupić sobie ps3 dla darmowego multi i paru exclusiwów - jak tak to jakich, konkretnych gier. Podajcie wiecej niż trzy tytuły, bo ciagle widzę, że przewijająsie te same ;) Granie online wypada jakos inaczej na ps3 niż na x360? No i jak z przerabianiem na piraty i linuxa? Banują za to konsoel jak w x360? Nigdzie na allegro nie widziałęm ofer przerabiania z z teego co słyszałem to ps3 już dawno pękła.

 

EDID: w kwestji przerabiania juz wszystko wiem.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

Czy da sie jakoś uzyskać w ps3 literkę "Ł" ??

 

Chodzi o wpisywanie albo klawiatura albo klaw. ekranową. Ustawienie w opcjach klawiatury innej niż angielskiej coś da, czy wogóle jakieś inne narodowości zawarte w tym menu mają literkę Ł w alfabecie ??

 

Bo wkurza mnie, że nie mogę się zalogować na forum z poziomu ps3

 

(linuks na razie odpada)

 

 

Odnośnik do komentarza
Czy posidajac x360 warto dokupić sobie ps3 dla darmowego multi i paru exclusiwów - jak tak to jakich, konkretnych gier. Podajcie wiecej niż trzy tytuły, bo ciagle widzę, że przewijająsie te same ;) Granie online wypada jakos inaczej na ps3 niż na x360? No i jak z przerabianiem na piraty i linuxa? Banują za to konsoel jak w x360? Nigdzie na allegro nie widziałęm ofer przerabiania z z teego co słyszałem to ps3 już dawno pękła.

 

EDID: w kwestji przerabiania juz wszystko wiem.

 

Exy, które aktualnie wyszły na ps3:

 

Lair, GT5:P, Heavenly Sword, Uncharted, Ratchet and Clank:ToD, Siren, Wipeout HD, Little Big Planet, Folklore, Ferrari Challenge, Genji 2, Haze, Metal Gear Solid 4, Motorstorm, Resistance, Ninja Gaiden Sigma, Warhawk, Untold Legends, Buzzy i Singstary.

 

Mało nie jest a już za niedługo wyłazi Resistance 2 i Motorstorm 2.

Odnośnik do komentarza
Dzięki. Jeszcze chyba poczekam na pare dobrych tytułów bo wydawać ok albo i więcje jak 1500zł na pare gier jeszcze mnei nie stać.

 

A stać Cię na te "pare" tytułów w ogóle?

 

Nie mogłem się oprzeć :P

 

 

Taaak, warto poczekać.. No Twoim miejscu, sznurek, poczekałbym na ps4 bo dopiero tam wyjdą NAPRAWDE DOBRE TYTUŁY talkie jak Piksel Junk Piaskownica, Flow with dmuchawce i 1000 Games in One Full Wersion, teraz to nie warto na ps3 kasy wydawać...   :twisted2:

 

Też nie wytrzymałem  :P

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...