Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem PS3 ale muszę to wiedzieć - czy jest już kable VGA do PS3 ? thx

 

W pewnym sensie.

Trzeba sobie kupić VGA Box'a i kabel :]

To się nie zmieni.

 

Hmm a jest jakaś utrata w jakości ? I ile by to kosztowało ? thx

 

 

Jakiś czas temu VGA BOX kosztował ok. 250ZŁ, ale lepiej kupić x2vga ( http://www.x2vga.com/ ), 60$ to nie majątek, wysyłka podobno też nie jest wysoka.

Raczej nie będzie utraty jakości, a na pewno nic zauważalnego.

 

tak sie sklada ze pod koniec roku bede opychal tego vgabox'a, wiec chetnych zapraszam na priva ok. nowego roku :) moge potwierdzic ze obraz jest brzytwa :) jedynym warunkiem jest dobrej jakosci kabel component. ja uzywam componentu firmy HAMA.

 

Odnośnik do komentarza
czy podlaczyc PS3 do monitora moge tylko za pomoca tego VGA za +/- 200 zl?

 

Chyba, że twój monitor ma DVI i obsługuje DHCP, to Sobie normalnie podłączysz za pomocą HDMI-DVI, a jak nie masz, no to tylko D-SUB i VGA BOX

iiyama ProLiteE2002WS (zlacze DVI) np takie cos? :) w ogole pewnie takie pytania byly pewnie 10 razy, ale dzieki za wyrozumialosc.

Odnośnik do komentarza
czy podlaczyc PS3 do monitora moge tylko za pomoca tego VGA za +/- 200 zl?

 

Chyba, że twój monitor ma DVI i obsługuje DHCP, to Sobie normalnie podłączysz za pomocą HDMI-DVI, a jak nie masz, no to tylko D-SUB i VGA BOX

iiyama ProLiteE2002WS (zlacze DVI) np takie cos? :) w ogole pewnie takie pytania byly pewnie 10 razy, ale dzieki za wyrozumialosc.

 

Powinno wszystko działać jak należy, więc kupuj kabelek HDMI-DVI i sprawdzaj :)

Odnośnik do komentarza
czy podlaczyc PS3 do monitora moge tylko za pomoca tego VGA za +/- 200 zl?

 

Chyba, że twój monitor ma DVI i obsługuje DHCP HDCP, to Sobie normalnie podłączysz za pomocą HDMI-DVI, a jak nie masz, no to tylko D-SUB i VGA BOX

 

poprawka :)

 

 

hahaha, lol, sorry, w szkole mamy za dużo tematów o sieciach :D

Dzięki za poprawkę :)

Odnośnik do komentarza

a co to sa programy?

MegaBox 2.0

SDK v1.6

szukam jakichs dodatkow do PS3 i natrafilem na takie na torrentach...

moze polecicie jakies dodatki, zeby ulepszyc PS3? zastanawiam sie, czy wgrac linuxa. ktos polecal mi Yellow Dog... 17 grudnia ma wyjsc aktualizacja. nie wiem, czy czekac, bo w ciagu paru dni zakupie pare gierek z PS Store a podobno wgrywajac linuxa trace wszystko co mialem na dysku (format). wiec nie wiem co robic, jest sens w ogole to miec na PS3?

Odnośnik do komentarza

a moje pytanie byc moze ponizej pasa ale kiedys kupienie konsoli bylo prostsze - a teraz? milion konfiguracji prawie jak pc :P

 

a wiec czym oprocz rozmiaru dysku roznia sie modele ps3? czy warto inwestowac w dysk wiekszy niz 40gb jesli zadnych filmow, czy innych glupot nie bede na nim trzymal? czy moze lepiej miec od razu wiekszy bo "przyda sie w przyszlosci"?

 

z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam!

Otóż mam dziwny problem.

Dzisiaj dostałem konoslę PS3 z padem Sixaxis i dwoma grami - Motorstorm i Racthet & Clank: Tools of Destruction.

Programowanie systemu poszło z płatka, nowy uzytkownik, i na pierwszy ogień leci Motorstorm.

Wszystko fajnie, grałem grałem, zrobiłem drugi profil, grałem grałem. Czas na Ratcheta.

Wkładam płytkę, ładuje się, wszystko pięknie, i wtedy, w momencie ładowania wyskakuje mi informacja, że mam za mało miejsca na HDD.

0.o

Dodam, że konsola ma HDD 80 GB, więc nie ma szans, żeby przez jednego sejwa się caly dysk zblokował.

"Paczy" nie mam pościąganych, kosnola nie była jeszcze podłączana do internetu, ale chyba powinienem być w stanie odpalic co najmniej dwie gry na nowym PS3... no bez jaj... -.-'

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc,

Michał

Odnośnik do komentarza

Witam Kolegów

 

Mam zamiar zakupić PS3 i mam takie pytania :

 

1. na co mam zwrócić uwagę przy zakupie tzn. czy PS3 są tez rożne modela jak PS2 ( V1...10 idt) i np. któryś z nich jest lepszy !?

 

2. słyszałem że do PS3 można włożyć dysk większy więc kupić PS3 80gb czy z mniejszym dyskiem i gdzie mogę znaleźć listę dysków kompatybilnych z PS3 i jaki największy można zamontować ?

 

3. co warto dokupić do PS3 ? (kable itd)

 

4. gdzie mogę znaleźć list gier ?

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedz :)

 

Odnośnik do komentarza

Tornado:

 

1. Patrzysz tylko na wielkość dysku twardego- poza tym modele nie różnią się niczym

 

2. Można- ostatnio widzidziałem przecenę 250 giga za 150zł!! Dlatego też jeśli nosisz się z zamiarem szybkiej wymiany dysku to lepiej zainwestować w wersję tańszą. Dyski 2,5 cala podobno działają wszystkie.

 

3. Jak masz tv Hd to wiadomo- kabelek HDMI.

 

4. ehh google nie parzą;p http://www.miastogier.pl/encyklopedia,ps3.html

Odnośnik do komentarza
Witam!

Otóż mam dziwny problem.

Dzisiaj dostałem konoslę PS3 z padem Sixaxis i dwoma grami - Motorstorm i Racthet & Clank: Tools of Destruction.

Programowanie systemu poszło z płatka, nowy uzytkownik, i na pierwszy ogień leci Motorstorm.

Wszystko fajnie, grałem grałem, zrobiłem drugi profil, grałem grałem. Czas na Ratcheta.

Wkładam płytkę, ładuje się, wszystko pięknie, i wtedy, w momencie ładowania wyskakuje mi informacja, że mam za mało miejsca na HDD.

0.o

Dodam, że konsola ma HDD 80 GB, więc nie ma szans, żeby przez jednego sejwa się caly dysk zblokował.

"Paczy" nie mam pościąganych, kosnola nie była jeszcze podłączana do internetu, ale chyba powinienem być w stanie odpalic co najmniej dwie gry na nowym PS3... no bez jaj... -.-'

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc,

Michał

 

Nie mam tej giery, ale z tego co wyczytałem to musisz zapchać dysk twardy (muzą czy filmami, obojetnie) by wolne miejsce na dysku nie zawierało się w zakresach podanych na tym forum:

 

http://www.aussie-nintendo.com/forum/showthread.php?t=12772

 

Po 1 uruchomieniu gra utworzy plik i problem nigdy więcej się nie pojawi (możesz skasować te multimedia wgrane wcześniej)

Odnośnik do komentarza
Tornado:

 

1. Patrzysz tylko na wielkość dysku twardego- poza tym modele nie różnią się niczym

 

2. Można- ostatnio widzidziałem przecenę 250 giga za 150zł!! Dlatego też jeśli nosisz się z zamiarem szybkiej wymiany dysku to lepiej zainwestować w wersję tańszą. Dyski 2,5 cala podobno działają wszystkie.

 

3. Jak masz tv Hd to wiadomo- kabelek HDMI.

 

4. ehh google nie parzą;p http://www.miastogier.pl/encyklopedia,ps3.html

 

Jakim Dzieki Wielkie :) akurat w google nie znalazmem nic konkretnego tzn. kpl spisu gier raz jeszcze dzieki :)

 

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jedno pytanko ode mnie leci:

Mam niesformatowanego pen drive'a , z którego zassałem już akualizację.

Chciałem się zastosować do Twojej rady, Grabar, ale konsola nie widzi plików muzycznych i tapet z pen drive'a.

Trzeba zrobić jakieś konkretne katalogi pod nie?

 

Pozdrawiam,

Michał

 

 

Wystarczy kliknąć trójkątem na PenDrive'a i wybrać Display All

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...