Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam dwa mysle ze banalne pytanka na ktore nie znam odpowiedzi.

 

1) Co sie stanie z moimi trofeami gdy z dysku wykasuje calkowicie gre , dla przykladu podam ze posiadam Burnouta wersje z psn i Rag doll Kungfu?

 

2) Ze wzgeldu na ubywajace mi wolne miejsce na dysku musze usunac niektore instalki z gier , mam to robic recznie w menu? , czy poszukac takiej opcji w danej grze? I czy to nie bedzie mialo wplywu na save-y z danej gry?

Odnośnik do komentarza

Tylko , że do PS3 czincze nie wejdą. Jedyne co tam jest to AV MULTI OUT - o to się rozchodzi , a do wieży czincze? Na pewno będzie to działało podczas grania przez HDMI? I jaki to ma być kabel , bo PS3 kupiłem używke i jedyny kabel jaki dostałem to HDMI , jaki dokładnie musiałbym dokupić?

 

I proszę o wyrozumiałość , bo w kwestiach audio jestem lajk ;)

Odnośnik do komentarza

masz konsole tak?

 

z konsoli wyprowadzasz 2 kable: hdmi do tv i zwykly av taki z 3 chinchami do amplitunera/wierzy/ czy co to tam masz [podlaczasz tylko czerwony i bialy]

 

w opcjach dajesz przekierowanie dzwiku na kabelek z chinchami. tyle

 

//edit taki kabelek http://www.allegro.pl/item720663568_promoc...ysylka_0zl.html

Odnośnik do komentarza

Czyli najzwyklejszy "Composite" o taki : http://images.channeladvisor.com/Sell/SSPr...s/2/p2avnew.jpg .

A component też może być?

 

No to teraz wszystko jasne. Dzięki.

 

Jeszcze tylko przypomnij mi w którym dokładnie miejscu w opcjach to zmienić.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Witam Mam 2 pytania które od dłuższego czasu mnie męczą a na które nie znalazłęm odpowiedzi Pierwsze pytanie dotyczny systemu operacyjnego. Wie ktoś jaki to system, czy ma coś wspólnego z linuxem/unixem Czy jest to system specjalnie napisany od podstaw pod obsługę platformy Power PC z procesorem cell na pokładzie (nie interesuje mnie nakładka graficzna XMB bo o niej wiadomo sporo- co ciekawe xmb powstał o wiele wcześniej niż ps3 jako interfej graficzny dla największej jak do tej pory kompromitacji sony o nazwie psx czyli playstation 2 z dyskiem i dodatkowymi atrakcjami). Pytanie drugie dotyczy formatu systemu plików na dysku twardym Ktoś ma wiedze co to za system plików i czy powstał on róznież tylko do zastosowań w ps3. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

mam problem z wgraniem napisów do filmów divx na ps3

miałem program mkv2vob i on w 30 sekund dogrywał napisy jak były w formacie SRT

wyszła nowsza wersja i teraz nie można juz dogrywac napisów znacie jakis program który dogra mi napisy do filmu???

Odnośnik do komentarza

Właśnie kupiłem kino domowe LG HT762TZ (takie wiosła) i mam straszne opóźnienia dźwięku w grach. Ps3 podpięte kablem hdmi sony do 32` Bravii, która jest podpięta noname kablem hdmi do kina, kino z ps3 kablem optycznym. W opcjach ps3 dźwięk ustawiony na dts po optyku. Podczas grania w gry około półsekundowe opóźnienie dźwięku w stosunku do obrazu strasznie denerwujace, wie ktoś gdzie tkwi problem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...