Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić konsole ps3 i zastanawiam się czy kupić u siebie w mieście konsolke po wyższej nieco cenie czy zamówić ze sklepu ale najbardziej mnie martwi czy podczas transportu kurierem nie wpłynie mi na dalsze eksploatowanie konsoli ? Miał ktoś jakiś przypadek? Czy lepiej osobiście odebrać? Wiecie o co mi chodzi nie wiadomo jakim dziadostwem przewiozą sprzęt ;/

Odnośnik do komentarza
kazdy sprzet zanim trafi do sklepu to spedza w roznych transportach wiele czasu (zadaj sobie pytanie gdzie produkowana jest konsola, przeciez nie w PL), wiec jaki wplyw ma miec kolejny transport? :)

dokładnie stary :D konsole jak i większość sprzętu są made in china więc sobie wyobraź jaką one muszą pokonać drogę by trafić do ciebie do domu.I jakoś nie wierzę,że skośnoocy pracujący często za grosze przywiązują jakoś dużą wagę do delikatności :P

Odnośnik do komentarza

Back-Up - po co on właściwie jest, skoro wcale nie pomaga!

bardziej racjonalne wydaje sie przenoszenia danych przez wgrywanie na psp-ka, a następnie kolejne ps3.

bynajmniej wszystko masz uporzadkowane i niczego nie trzeba sie doszukiwać.

wydaje mi sie zbedna ta opcja jakby wrrr...

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie odnośnie czyszczenia PS3. Mam dostęp do kopresora (całkiem mocnego) i zastanawiam się czy to dobry pomysł żeby przedmuchać raz na jakiś czas konsolę, żeby pozbyć się kurzu? Obiło mi się o uszy, że lepszym sposobem jest rozkręcenie i wyczyszczenie ręczne, bo kompresor może wepchnąć kurz tam gdzie nie trzeba... Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie odnośnie czyszczenia PS3. Mam dostęp do kopresora (całkiem mocnego) i zastanawiam się czy to dobry pomysł żeby przedmuchać raz na jakiś czas konsolę, żeby pozbyć się kurzu? Obiło mi się o uszy, że lepszym sposobem jest rozkręcenie i wyczyszczenie ręczne, bo kompresor może wepchnąć kurz tam gdzie nie trzeba... Czy to prawda?

Kompresor ma chyba za dużą moc. Ja bym nie ryzykował. Jak rozkręcisz to możesz stracić gwarancję (chyba). Dopóki działa dopóty nie rozkręcaj.

Zawsze możesz sobie kupić sprężone powietrze w sprayu i psiknąć delikatnie.

Odnośnik do komentarza

Założyłem sobie konto na USA na kompie do PSP jakiś czas temu, ale chciałem teraz wejść z PS3 tyle że nie moge. Pisze mi, że nie można używać emaila innej osoby i nie wiem co zrobić. Zdezaktywowałem system, zmieniłem nick na ten drugi i nic. Jakieś instrukcje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...