Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U kilku osób widziałem takie małe gwiazdki w opisach,jak zrobić coś takiego??? Podobno gdzieś w opcjach ale szukam tych gwiazdek jak głupi i nie mogę znaleźć. Jeśli wiecie to napiszcie co i jak.

Dawno się tym bawiłem więc dokładnie nie pamiętam ale...

Musisz w systemie wybrać któryś z trzech ostatnich "krzaczastych" języków (nie pamiętam dokładnie który). Wtedy już podczas pisania wybierasz te menu ze znaczkami itp.. z niego wybierasz kropkę albo "*" (klasyczna gwiazdka) i po prawej w podpowiedziach pojawią się między innymi te "fachowe" gwiazdki :)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

mam plik mkv chce puscic na ps3 poprzez ps3mediaserwer.

ma on 2 wersje dzwiekowe. eng i pl

ale ps3 widzi tylko eng.

nie widzi takze napisow, ktore na pc normalnie sa?

jakies pomysly?

 

W każdym katalogu na PS3 oprócz plików widać katalog TRANSCODE, wejdź tam i wybierz ścieżkę jaką chcesz dla danego pliku.

 

EDIT:

Ah i PS3 media server obsługuje tylko napisy ASS i jeszcze jakiś inny format, nie pamiętam teraz. Ewentualnie napisy muszą być już umieszczone w kontenerze MKV. Jak napisy masz w txt to musisz przerobić, aby działały pod PS3 MS.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Mam problem z podłączeniem HSa do konsoli.

Włączam go, biorę wyszukiwanie i nic. Niby wszystko dobrze.

model headseta: Logitech model # F-0399A

 

Znajdź w instrukcji jak się go "paruje" - wtedy PS3 powinno go wykryć.

 

TUTAJ masz odpowiedni temat.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Nic przełączać nie trzeba ;)

Jest tak, jak napisał BQG.

W KZ2 grałem baaardzo dawno więc nie pamiętam czy tam akurat to działa (chociaż wydaje mi się, że tak).

zaliczylo mi po paru h grania w kz2.

teraz widnieje kazdy nowo napotkany.

hee... widocznie trzeba poczekac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...