Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej możliwości. Nie każdą grę można zainstalować.

 

Jeżeli jest instalacja to gra przeważnie instaluje się automatycznie po uruchomieniu.

Choć np. taki PeS2010 ma instalacje nie obowiązkową i jeżeli chcemy go zainstalować. To w menu w opcjach mamy możliwość wybrania instalacji. Ale to chyba sporadyczny przypadek.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Choć np. taki PeS2010 ma instalacje nie obowiązkową i jeżeli chcemy go zainstalować. To w menu w opcjach mamy możliwość wybrania instalacji. Ale to chyba sporadyczny przypadek.

 

Ja spotkałem się z 3 innymi grami z takim wyborem.Po instalacji nie odczułem jakiejś różnicy w szybkości ładowania danych,czy wczytywania gry.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

sciagnalem sobie dodatek revenge weekend do motorstorm 1 , se sklepu amerykanskiego, bo mam amerykanska wersje.

instaluje go, wchodze do gry, wszystko niby jest ok, wlaczam dodatek i po loadingu wywala mnie do xmb, lodafak?

 

probowalem sciagnac i zainstalowac jeszcze raz, resetowalem konsole, nawet probowalem grac z amerykanskiego konta, du,pa.

 

pomocy

Odnośnik do komentarza

Ok, nie wiem czy to mój model jest jakiś specjalny czy to każda tak ma, ale podłączenie PS3 do TV/Monitora to niezły meksyk.

 

Przejdźmy do początku.

 

PS3 mam podpięte do Monitora przez HDMI i do TV przez ten kabel dodawany do konsoli w chwili dy chcialem pograc na TV wchodzilem w opcje i zmieniałem na TV, analogicznie jest chcialem grać na monitorze zmienailem na HDMI. Wszystko było ok dopoki chcialem pożyczyć konsole znajomemu, przynosze mu ją podpinamy pod TV kablem HDMI i pach mamy tylko dźwiek, czarny ekran, no nić mówie podłączmy kabel Euro (3 czincz + przejściówka) nadal czarny ekran. Wrocilem do siebie podpinam pod monitor i konsola działa wieć na "slepo" w opcjach konsoli ustawiłem na kabel euro, zatwierdziło. Teraz najlepsze podłączam pod TV przez HDMI CZARNO, przez EURO CZARNO, przez czincz CZARNO. Jednym słowem gdzie nie podłącze jest CZARNO.

 

 

Proszę kogokolwiek o rozwiązanie tego problemu. Moim zdaniem jeśli w konsoli zmieniamy zródło sygnalu konsola powinna się odpalić i wybrać odpowiedni odbrionik a nie uruchamiać się na ślepo. >.>

 

Jeśli jednak nikt nie znajdzie rozwiązania proszę o instrukcje jak zjechać na zmiane obrazu, bym mógł to wykonać na ślepo do HDMI. Przykładowa forma:

 

Odpalasz konsole, Wybierasz użytkownika (X), max w lewo, jeden raz w prawo, max w góre, 6x w dol , X. Rozumiecie o co chodzi : P

Odnośnik do komentarza

A nie chodzi tutaj o to ze ma przypisane na slepo ustawienia do Twojego TV i probuje odtworzyc ta sama rozdzialke i ustawienia na kazdym innym odbiorniku przez co masz brak obrazu?

 

Zresetuj calkowicie ustawienia i podepnij na swiezo do odbiornika kolegi,z tym ze jak bedziesz chcial pogac u siebie znowu bedziesz musial na swiezo ustawiac;p

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

sciagnalem sobie dodatek revenge weekend do motorstorm 1 , se sklepu amerykanskiego, bo mam amerykanska wersje.

instaluje go, wchodze do gry, wszystko niby jest ok, wlaczam dodatek i po loadingu wywala mnie do xmb, lodafak?

 

probowalem sciagnac i zainstalowac jeszcze raz, resetowalem konsole, nawet probowalem grac z amerykanskiego konta, du,pa.

 

pomocy

Przed zainstalowaniem ponownym usunąłeś dodatek? 8)

Odnośnik do komentarza

hmmm, to dziwne bo niedawno z pena oglądałem Watchmen który miał ok 2,5gb

 

PS3 obsługuje tylko pamięci sformatowane w fat32, a system ten nie jest w stanie obsłużyć plików większych niż 4gb (a nie 2gb jak napisałeś wcześniej).

Większe filmy można łatwo dzielić na 2 części więc nie jest to jakiś duży problem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...