Jump to content

kiseki

Użytkownicy
 • Content Count

  496
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kiseki last won the day on November 13 2012

kiseki had the most liked content!

Community Reputation

123 Exclusive Sony

About kiseki

 • Birthday 03/20/1984

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • PSN ID:
  ojeju

Recent Profile Visitors

1624 profile views
 1. kiseki

  The Last of Us Part II

  No to ja odpisze. Ma rację. Dla mnie to też jedna z najlepszych i najdojrzalszych produkcji, jaka powstała. Na nagrody, które distala w pełni zasłużyła. Nie zmienia to faktu, że są tam głupoty, których tłumaczenie umownością medium, podświadomymi decyzjami czy bardzo głębokim przekazem twórców jest śmieszne.
 2. To w tej części Lara gada do tubylców po angielsku/polsku, a oni jej odpowiadają w swoim języku? Ale mnie to wybijało z rytmu.
 3. kiseki

  Awaryjność PS5

  Jedyny pad od Sony który mi trzeszczał to był pad od PS3. Po około 3 latach użytkowania. Jakie niektórzy tutaj poerdolą kocopoły to głowa mała. Tak, zawsze będzie jakaś partia sprzętu, która będzie z jakiegoś powodu upośledzona. Tak, to jest loteria. Z większym prawdopodobieństwem, że będzie ok ale wciąż loteria. Czy to jest ok? Oczywiści, że nie. Po to masz rok gwarancji, 2 lata rękojmi i jak chcesz to za 250zł przedłużysz sobie gwarancję do 5 lat żeby nie płakać na forum, że kupiłeś sprzęt z elementów z odzysku i zostałeś z nim sam.
 4. @elvis004 Nie, była konsola za niecałe 2400zł. Teraz widzę, że wyprzedane.
 5. Jeżeli ktoś ma trochę ułańskiej odwagi to może sobie konsole kupić na Aliexpres. Nawet są pozytywne komentarze że zdjęciami
 6. kiseki

  Tenet

  Najlepsze są komentarze pod negatywnymi opiniami. Jeżeli się Tobie tenet nie podobał to nie zrozumiałeś tej bardzo zawiłej fabuły. xD
 7. @marbel007 OLX zawężam do 30km ode mnie dlatego nic nie wyskakiwało. Dalej już szukam na allegro, gdzie z kolei nie ma ani jednego. W ogłoszeniu, które podałeś koleś ma 30 sztuk na sprzedaż. Jak to jest możliwe skoro na razie jedyną opcją zdobycia jest podanie numeru seryjnego PSVR?
 8. Jedyne zgłoszenie, które znalazłem to to gdzie trzeba podać numer seryjny VRa. Chyba, że jest jakieś inne zgłoszenie w sprawie tej przejściówki? Na OLX i allegro nie ma.
 9. Jest możliwość kupienia tego adaptera? Kupiłem samą kamerkę v1 i nie mam jak wpiąć do PS5.
 10. Podejście drugie na pewno będzie, w końcu forumek nie może się mylić.
 11. Podpalony waszym hajpem kupiłem wczoraj, pograłem godzinę i wróciłem do Astro. Jakoś przesiadka z Moralesa, Astro na PS5 i niedawno skończona Tsushima zostawiły poprzeczkę oczekiwań dosyć wysoko. O ile mam duży bufor akceptacji co do wizualiów tak tutaj jest bardzo mocno średnio. Nie przekreślam ale pierwsze wrażenie tak 5/10.
 12. kiseki

  Zakupy growe!

  Gra z czasów kiedy była dużo czasu, a mało (brak) pieniędzy. Kupowałem od kolegi pirata pojedyncze krążki. Jak jeden kończyłem to akurat te 15zł uzbierałem na kolejny.
 13. Serio są ludzie, którzy starają się tą głupotę wybronić? Jeszcze posiłkując się wiedzą z biologii? xD Nie ma tutaj absolutnie żadnego "za" żeby typiara w tym stanie, w tych okolicznościach wychodziła poza stadion.
 14. PSN - ojeju Wszystko co akurat wpadnie w łapy.
 15. kiseki

  Awaryjność PS5

  Podłączyłem konsole, jak chciało coś aktualizować to pozwalałem, więc wszystko jest up to date. Nie narzekam bo później grałem 3 kolejne godziny i nic złego już się nie działo. Jedyne co mnie zastanowiło to czy ten automatyczny reset jest normą jak system złapie zawieche.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.