Jump to content

kiseki

Użytkownicy
 • Content Count

  421
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kiseki last won the day on November 13 2012

kiseki had the most liked content!

Community Reputation

84 Exclusive Sony

About kiseki

 • Birthday 03/20/1984

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • PSN ID:
  ojeju

Recent Profile Visitors

1348 profile views
 1. kiseki

  Pieprzenie

  Z 4 lata temu jak bujałem się E46 z 99r to dostałem wbitke przeglądu bez problemu. Rok później na tej samej stacji nie wbili bo nie było katalizatora. Takie tam niedopatrzenie. Teraz jeżdżę specjalnie na stację gdzie sprawdzają wszystko od A do Z i zwracają uwagę na każdą (nadal w granicach rozsądku) pierdołe.
 2. Pytanie przede wszystkim dla @Berion. Chciałem ograć dodatek do Horizona ale nie pamiętam czy podstawkę miałem pudełkową europejską czy cyfrową z konta USA. Jak mogę sprawdzić z jakiego regionu mam sejwa?
 3. @Dr.Czekoladachodziło tylko o przykład z poprzedniej strony, gdzie postać Jill ni (pipi)a nie jest podobna do modelki obok, na której niby się wzorowali. Chyba, że ją zeskanowali i zupełnie przemodelowali xD
 4. Serio, tylko linię szczęki od biedy można uznać za podobną. Nos zupełnie inny, ucho to samo. Chyba, że to rebus typu "znajdź różnicę".
 5. A może po prostu nie przewidzieli, że ktoś może spiertolić tutorial ¯\_(ツ)_/¯
 6. kiseki

  Borderlands 3

  Po wczorajszej sesji miałem pisać dokładnie to co Kazub. Dodam tylko, że przez to przeskakiwanie między planetami, a w nich między strefami straszny bałagan mi robi i zaczynam się gubić gdzie i po co jestem. Story dokończę, może kilka pobocznych zrobię i wylot z dysku.
 7. Kwestia priorytetów. Wolałbym mieć ogarnięte dookoła siebie, nie bać się że mnie prąd (pipi)nie przy włączeniu światła i wy(pipi)ać dywan czy kanapę, która od lat jest siedliskiem roztoczy niż kupić kolejnych kilkadziesiąt gierek. Chyba, że Quake nas trolluje i to jest jeden pokój z jego 500 metrowej chaty, w którym wraca do swoich dziecięcych lat na kilka godzin.
 8. Nie będę zaprzeczał i robił z siebie eksperta. Każdy ma jakieś wymagania co do auta - dla mnie auto ma być wygodne, bezpieczne, ma mieć napęd 4x4 i kilka udogadniaczy, ma być do kupienia na miejscu z możliwością leasingu Ty możesz mieć listę 1000 punktów, które auto musi spełnić żebyś w ogóle na nie spojrzał. Najważniejsze żeby mieć frajdę z jazdy Poza tym, każde kolejne auto, które brałem było kupowane pod wpływem impulsu. Teraz po 2 tygodniach researchu miał być praktyczny SUV, były 4 typy, a skończyło się zmianą decyzji w ciągu 1 sekundy na auto, które 100km/h robi w 6,5s, a z suvem ma wspólny tylko napęd na 4 koła. Nie żałuję ani trochę.
 9. Nigdy nie jarało mnie czym jeżdżę i auto było traktowane jak suchy środek transportu do przemieszczenia się z punktu A do B. Wszystko zmieniło się 3 tygodnie temu. Teraz szukam tylko wymówki żeby gdzieś podjechać i posiedzieć w niuni Spalanie 11,5 PB, więc do zaakceptowania, zwłaszcza, że jestem wciąż na etapie sprawdzania na ile mogę sobie pozwolić.
 10. Pierwsze posiedzenie za mną. Doszedłem do mrowiska i dostałem to, czego oczekiwałem. Z(pipi)ana kamera, archaizmy z poprzedniej epoki i poziom trudności oczko wyżej niż dzisiejszy standard. Podoba mnie się to. Dzisiaj cisne dalej.
 11. @ireniqs sprawę dywaniku po części załatwiają panele winylowe, które są bardziej miękkie i porowate od tradycyjnych + podkład akustyczny pod nimi. Pewnie dywanik zrobiłby lepszą robotę ale to nie mój styl Odbicia od ścian musiały być czymś głuszone, inaczej byłby to pokój z gołymi, płaskim, twardymi ścianami z mocnym pogłosem - testowane z i bez pianki.
 12. Mój hardkorowy pokój gracza, który nie ma czasu grać został oficjalnie ukończony. Najbardziej zadowolony jestem z siedziska, które moim zdaniem jest wygodniejsze niż te VIP fotele w multikinie. Poza tym obok przycisków do rozłożenia/złożenia jest wejście usb i można grać i ładować pada Wygłuszenie ścian trochę odchudziłem bo te wielkie ekrany zaczęły mnie przytłaczać.
 13. kiseki

  Days Gone

  Serio chciałeś w taki sposób załatwiać całe hordy? Siedząc w krzakach? Gdyby tak się dało to dopiero byłby bug. Krzaki tylko do eliminacji pojedynczych przeciwników.
 14. kiseki

  Days Gone

  Ja miałem akcje z lornetką, która mi zniknęła. Podczas jednego random questu, gdzie wpadasz w pułapkę, zabierają Tobie cały dobytek i po wydostaniu się z klatki musisz wszystko odzyskać. Stwierdziłem, że wale ten sprzęt skoro mogę za 5 minut wszystko odzyskać wykupując w którymś obozie. No i przez kilka misji po wciśnięciu strzałki w górę nie było lornetki w ogóle. Wróciła sama po kilku misjach głównych ¯\_(ツ)_/¯
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.