Jump to content

kiseki

Użytkownicy
 • Content Count

  459
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kiseki last won the day on November 13 2012

kiseki had the most liked content!

Community Reputation

97 Exclusive Sony

About kiseki

 • Birthday 03/20/1984

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • PSN ID:
  ojeju

Recent Profile Visitors

1553 profile views
 1. Jessie - ojciec dziecka, które Ellie ma wychowywać ze swoją dziewczyną. Ja kminiłem jak to będzie na końcu. Czy może stworzą nowoczesny model rodziny 2k (homo + bi) + 1m (hetero). No ale ucięli mi wątek Yara - 3/4 gameplayu Abby to ratowanie jej i Leva. Można się zżyć? Tak. Issac - osłonięty mgłą legendy. Każdy się go boi. Każdy słucha. Wielki strateg, a zginął jak jakiś random. No i Alice, jej najbardziej szkoda. Gra o Tron jak się patrzy
 2. Karuzela śmierci w stylu Gry o Tron zakręciła się tutaj mocno. Chyba aż za mocno bo nawet nie zdążysz poznać tych postaci żeby w ogóle ich śmierć zrobiła jakiekolwiek wrażenie.
 3. Będzie jak w 45tym, tylko że na odwrót
 4. kiseki

  Days Gone

  Miałem to samo. Jak skończysz po tych 40tu godzinach to stwierdzisz, że 7ka to nota adekwatna.
 5. kiseki

  Days Gone

  @Koleś88przejrzyj mapę i sprawdz gdzie masz zamglone rejony. Ewentualnie poszukaj mapy z naniesionymi punktami w necie. Tak czy srak do zrobienia.
 6. kiseki

  Days Gone

  Transformacja to chyba złe słowo. Żadnej zmiany w charakterze nie zauważyłem tam. Deacon do końca był lamusem tylko, że z lepszym arsenałem.
 7. Podzielam zdanie co do gameplayu. Nie jestem fanem soulslajkowych klimatów ale tutaj przychodzi z pomocą wybór poziomu trudności. Najniższy albo drugi od dołu i można grać bardziej ofensywie, bez czajenia się i czekania na okienko żeby uderzyć. Gdyby nie to też bym się od Fallen Order odbił, a gra oferuje całkiem nieźle napisaną opowieść (chociaż nie mogę przeboleć zakończenia) no i widoczki, którymi łatwo mnie kupić.
 8. @kanabistak jak @smoopisze, musisz ukończyć poziom. Tylko na planszy ze spadającymi głazami masz zombie, ogień, lawa i kamień, a sam poziom możesz ukończyć w 3 minuty. Dorzuć utonięcie na pierwszej i upadek z wysokości i zgon od demonów w Kryształowe Jaskini i już.
 9. Całe życie myślałem, że Raccon City to miasteczko 10tys mieszkańców gdzie każdy każdego zna, a tu rok temu, wraz z RE2 dowiaduję się że to (pipi)itna metropolia z metrem.
 10. Kupiłem 3 miesiące temu i zupełnie zapomniałem o tej perełce. Zawsze chciałem ograć ten tytuł ale tylko trójkę dorwałem za czasów PS2. Dziś nadrabiam zaległość z 2001 roku.
 11. Jestem w stanie już dziś złożyć preorder na PS5 ale za (pipi)a nie wstanę w środku nocy żeby oglądać jej pierwszą prezentacje.
 12. - forumowicz pyta o tipy bo dopiero zaczął grać, zasobów mało i w ogóle dla niektórych RE2 może mieć wysoki próg wejścia. - inni piszą, że jeżeli chce oszczędzać na początku amo, może strzelić w głowę albo w nogi i ominąć zombiaka. - wpada Listunio i robi raban, że jak tak! Brak klimatu! Chańba! Chcą strzelać po nogach CAŁĄ grę! I zaczyna cisnąć ze speedrunów, ot tak, z dupy. - przez 2 strony nikt nie wie co on gada. - Listunio pisze, że w sumie on też tak robi, ogłusza, nie wybija wszystkich przeciwników i żeby inni nie wpadali w skrajności w swoich komentarzach.
 13. @ListuniOnadal nikt tutaj nie wie jak się powinno grać wg Ciebie w RE żeby nawet @Berionwczuł się w klimat i cośtam poczuł emocji.
 14. @ListuniOnadal nie wiemy jak grać prawilnie w rezydenty. Wybijać wszystkich? Dawać się ugryźć i omijać po odepchnieciu? Co jak się kończy amo? Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi jak w pełni cieszyć się klimatem. Jeżeli strzały, które oszałamiają mobki odzieraja grę z klimatu to Capcom sam sobie, nomen omen, strzelił w kolano implementując to na takim poziomie.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.