Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O co biega z tymi nalepkami na okladkach pudelek z grami (PS software, Sony Corp. Tokyo Jap., Origin: Austria)?? Troche szpeca pudelko i nie wiem po kiego tam je umiescili ;)

 

Tak w ogole czym sie kierowac przy zakupie giery (Allegro) zeby miec pewnosc ze bedzie ona 3xA (i np. pochodzila z UK albo PL a nie zostala wydana np. w niemczech). Przy ps2 mozna bylo latwo to odroznic ale przy gierach z ps3 jedynie co podpowiada to wyglad "znaczka pegi". Jakies pro tipy?

 

<n00b>

Odnośnik do komentarza

Przestawiałem juz chyba wszystko w ustawieniach konsoli i nic;/

 

Głos mam normalnie z TV i ustawione wyjscie na Linear PCM

Zrób test z odpaleniem swojej u kumpla i na odwrót. Wtedy będzie wiadomo. Jak twoja zadziała u niego, a jego u ciebie to się wymienicie i po kłopocie. :P Gorzej jak jego nie zatrybi u Ciebie też.

Odnośnik do komentarza
Tak w ogole czym sie kierowac przy zakupie giery (Allegro) zeby miec pewnosc ze bedzie ona 3xA (i np. pochodzila z UK albo PL a nie zostala wydana np. w niemczech). Przy ps2 mozna bylo latwo to odroznic ale przy gierach z ps3 jedynie co podpowiada to wyglad "znaczka pegi". Jakies pro tipy?

 

Opisem aukcji i real foto. ;) Jeśli ich brak to trudno i szukasz innej aukcji. Ja tam nigdy nie kupuję żadnej gry jeśli nie ma porządnego opisu (koniecznie bez kretyńskich, oczo(pipi)nych, czerwonych, blinkowanych czcionek na 2/3 ekranu...) i porządnych zdjęć gry. Ponadto czytasz treść negatywów jeśli jakieś są.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
Tak w ogole czym sie kierowac przy zakupie giery (Allegro) zeby miec pewnosc ze bedzie ona 3xA (i np. pochodzila z UK albo PL a nie zostala wydana np. w niemczech). Przy ps2 mozna bylo latwo to odroznic ale przy gierach z ps3 jedynie co podpowiada to wyglad "znaczka pegi". Jakies pro tipy?

 

Opisem aukcji i real foto. ;) Jeśli ich brak to trudno i szukasz innej aukcji. Ja tam nigdy nie kupuję żadnej gry jeśli nie ma porządnego opisu (koniecznie bez kretyńskich, oczo(pipi)nych, czerwonych, blinkowanych czcionek na 2/3 ekranu...) i porządnych zdjęć gry. Ponadto czytasz treść negatywów jeśli jakieś są.

Hehe :) Te zasady to ja znam bo od wielu lat kupuje na Allegro. Najlepsze sa te gdzie cala strona zasr.ana jest tekstem a pomiedzy wierszami czytasz: "gra sprawna - uruchamia sie". WTF?! Takie omijam szerokim lukem.

 

Pytanie dotyczylo bardziej sprawy tego, ze w przypadku ps3 trudniej chyba zweryfikowac czy gra byla kupiona w UK czy np. Francji. Takze znaczki pegi sa rozne. Na niektorych wiek jest piany czarna czcionka i wpisany w kwadrat na innych na kolorowo w kole. Wiadomo, ze rozne kraje stosuja inne oznaczenia (chociaz z tego co wiem to tylko UK sie wylamuje od standardowych ocen pegi, ale glowy nie dam) i po tym mozna dojsc (albo nie) skad jest gra.

Odnośnik do komentarza

Witam... ;]

 

Mam mały problem i mama nadzieję że pisze go w dobrym temacie :)

 

Mianowicie chodzi mi o dzielenie się grami zakupionymi na psn. bo kolega zakupił gry, a nastepnie przyszedł do mnie i zrzucilismy jeszcze raz te same gry na moim pleju, i tu jest problem 2 gry z 3 niedziałają... wyswietla się "informacje o ochronie praw autorskich są nieważne" zna ktoś może przyczyne i czy idzie to jakos obejść... dziwi mnie najbardziej fakt że jedna gra działa bez problemu a te 2 pozostałe nie :/

 

z góry dziękuje za odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza

Mam problem z youtube na ps3 , otóż gdy włączam jakiś filmik leci przez 2 sekundy i potem wyskakuje mi że muszę upgrejdować flasha. Jeszcze pare dni temu wszystko dobrze śmigało. Ktoś wie jak to naprawić?

Mam to samo od 2-3 dni, nie pomogło usunięcie bufora, cookie i itd. :confused: Nie wiem co jest grane.

Edytowane przez zalef88
Odnośnik do komentarza

Musisz mieć na konsoli konto z którego ściągałeś gre, czyli możesz grać na swoim będąc normalnie zalogowanym (ważne żeby tamtego nie usuwać). Maksymalna ilość kont na jednej konsoli to 16, więc jak juz się na coś składać to brać kilka tytułów od razu.

 

 

Podziałało, trzeba było tylko nie usuwać tego drugiego konta :)

Dziękuje bardzo za pomoc

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze koszulką przecieram.

 

Może nie ten temat ale:

 

Nie działa mi dodatek do GTA (lost and damned). Dlaczego? W opisie sklepu była że działa z moją wersją gry (BLES00229). Jakieś pomysły?

 

PS. DLC ściągnięte z irlandzkiego PSS. Ale to chyba nie ma różnicy. Skoro było napisane ze działa to chyba powinno chodzić...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...