Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie ale spytam się dla pewności.

 

Widać jak ktoś/jak się gra w klasyki z PsOne? To znaczy czy pisze, że się gra w dany tytuł?

Jak na płycie to nie. (tak samo jak z PS2) Jesteś wylogowany.

Jak ściągnięta z PS Store to nie wiem, nigdy nie widziałem.

Edytowane przez BQG
Odnośnik do komentarza

witam. mam taki oto problem: ściągam sobie z youtube trailery gier programikiem "Youtube Downloader HD" (system windows xp), kopiuję je na pendrive i z niego na ps3. ps3 widzi tylko filmiki z rozszerzeniem mp4, avi widzi jako "dane uszkodzone". większość avi muszę więc przerabiać programem "PS3 Video 9". problem w tym, że nie chce mi on przerabiać filmików, które są w full hd (na przykład dziś chciałem przerobić tak trailer gry "deus ex" bo normalnie pobrany z youtuba ps3 nie widzi) - wyskakuje błąd i cya. prosiłbym o pomoc ludzi którzy mają dobry sposób na oglądanie filmów pobranych z youtube w wysokiej rozdzielczości a nie tylko niskiej (mp4), oczywiście na PS3.

Edytowane przez chlewik12
Odnośnik do komentarza

to dziwne Też zassysam filmiki HD z youtuba ale stosuje inny system. Wybieram 720p lub 1080p i czekam aż się całe zbuforują. Następnie wchodzę w cache przeglądarki (korzystam z Opery) i wyszukuje ściągnięty plik (jest duży kilkadziesiąt/kilkaset MB) Sprawdzam czy to ten (używam smplayera który otwiera wszystkie filmy (nawet bez rozszeżenia) Potem kopiuje na pendrive zmieniając nazwę i dopisując rozszeżenie .mp4 (standardowo plik bez rozszeżenia) To wszystko Zawsze działa i nigdy nie miałem problemów z filmikami HD z youtuba na ps3

Odnośnik do komentarza

Witam może te pytanie trafi do rodzynów, ale co tam.

Mam zamiar kupić PS3, ale nie wiem co wybrać Slima czy Grubego (w sumie nie wiem gdzie można by go wyrwać, mam na myśli nowego z gwarancją 2lata).

Pasowało by mi wziąć Grubego, bo miałbym szansę na wsteczną kompatybilność. Ponadto, konsole musze stawiać pionowo, kupując Slima musze liczyć się z kosztami podstawki 60-100zł, do grubej wersji podstawka nie jest konieczna.

 

Ale najważniejsze jest chłodzenie, moje 2 wnęki w szafce mają następujące wymiary:

wys - 70cm

szerokość - 14cm

głebokość - 40cm

 

W jednej takiej wnęce mam od 2 lat X360 - odziwo nic mu się nie stało, żadnych problemów z RRODEM itd.

PS3 jest trochę większe, i teraz pytania (ciekawe kto mi na nie odpowie?)

Czy taka przestrzeń dla dużego PS3 nie jest za mała?

Czy lepiej brać Slima, który jest mniejszy i który będzie miał większą przesteń do wentylacji??

Jeśli uważacie, że lepszy jest dla mnie Grubasek, to czy możecie mi polecić jakiś sklep? (warunki: nowy, gwarancja 2lata)

Jaka wersja PS3 jest najmniej awaryjna?

Odnośnik do komentarza

Głównym powodem, dla którego chciałem kupić Fata była wsteczna kompatybilność i zbyt droga podstawka do slima.

Kompatybilność nie jest aż tak potrzebna (tym bardziej kosztem gwarancji), a jeśli mógłbym postawić slima bokiem bez podstawki to chyba go jednak wezmę :)

Tylko wersja PAL 60 GB jest kompatybilna w stecz. Już nie jest ona produkowana dosyć długo (dzięki pewnemu angolowi z SCEE). Kompatybilność w stecz dot. tylko gier z PS2. PSX/PSOne działają na wszystkich konsolach, pod warunkiem, że są z tego samego regionu.

Odnośnik do komentarza

Musze ściągnać wszystkie dane gry i patche (Bad Company 2). Łącznie waży to ok. 450mb. No i zostawiłbym sobie na noc ale jak ściągnie mi się o 3 w nocy to szkoda żeby chodził całą noc plej. No i czy można włączyć coś takiego żeby sama mi się konsola wyłączyła? Wiem że jak ściągamy coś z PSS to można ustawic żeby po ściągnięciu wyłączył się PS3 ale czy można wtedy jak się aktualizuje gre?

Odnośnik do komentarza

zrobiłem inaczej: po ściągnięciu zmieniłem po prostu rozszerzenie z avi na mp4 - filmiki działają tak samo, zajmują tyle samo miejsca, czyli ta zmiana nie powoduje strat w jakości (tak mi się wydaje). oby plejak to już spokojnie odczytał - kurde niby taki kombajn a tyle problemów :/

 

edit: ps3 czyta mp4 bezproblemowo, na szczęście :P

Edytowane przez chlewik12
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...