Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

slaby pc nie ma nic do tego.

zaraz potem puscilem sobie blade runnera w 1080p i smigal bez problemu.

jedynie indiana jones robi problemy. dzwiek wyprzedza obraz o 1 minute.

na pc dzwiek jest ok. dziwne.

Odnośnik do komentarza

mam 2 pytania

 

co sie stanie jak sie podłaczy do ps3 2 telewizory jednoczesnie? jeden poprzez hdmi a drugi kablem euro?

czy dobrze sie domyslam że nie da sie miec 2 na raz bo w opcjach i tak trzeba wybrac tylko jeden z nich?

 

i drugie:

co sie stanie jesli podłacze pleja kablem hdmi do kompa a nie do TV ? czy bede mogl oglądac obraz na ekranie kompa i może np nagrywać filmiki?

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

panowie, taka sprawa: padł mi router, dran jeden. No nic, kupiłem nowy, firmy Asmax (jestem laikiem, taki mi polecony został).

 

 

No i działa tylko, że....gdy wykonuję test połączenia dostaje komunikat

 

 

"używany router może nie obsługiwać częściowych adresów IP , dostęp do funkcji komunikacji w niektórych grach może byc ograniczony"

 

 

No i taki mi komunikat się wyświetla. Jak mi jeszcze jakas mądra istota pojąsni co to oznaca hy hy to byłbym wdzięczny.

 

 

Router mogę zwrócić ale wiadomo- szybko muszę to uczynić.

 

 

Mam 3 tytuły, które mają multi. BF2 , Shift i GTA IV - sprawdzałem je i działają. Przez headset się nie komunikowałem

 

 

Help :/

Odnośnik do komentarza

Siema, chciałem podłączyć pleja do laptopa, by ten przekazał mu neta przez kabel ethernet. Niestety gdy w konsoli wchodzę w ustawienia połączenia internetowego i coś wybieram, nagle na kompie pokazuje mi się, że kabel sieciowy jest odłączony >_< . System to Windows XP, nie wiem czy kabel ethernet jest skrosowany.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Chcę sobie kupić PlayStation 3, a jako że w tym temacie jestem zupełnym laikiem to mam parę pytań. Jaką wersję konsoli kupić, czy są jakieś akcesoria, które warto nabyć, jak wygląda sprawa z podłączeniem do neta, jakieś gry na start, czy nie ma ryzyka kupując na aukcji, może link do jakiejś oferty, etc.

Odnośnik do komentarza

Chcę sobie kupić PlayStation 3, a jako że w tym temacie jestem zupełnym laikiem to mam parę pytań. Jaką wersję konsoli kupić, czy są jakieś akcesoria, które warto nabyć, jak wygląda sprawa z podłączeniem do neta, jakieś gry na start, czy nie ma ryzyka kupując na aukcji, może link do jakiejś oferty, etc.

 

1. kup slima w auchan... nie każ sobie szukac ofert na allegro :F

2. nie ma problemu z netem. konsola ma tez wifi co jako posiadacza x360, moze szokowac :>

3. gry na start... nie wiem jaki rodzaj gier moze cie interesowac... bierz ex'y na ps3, bo multiplatformy penie masz ograne na x360. uncharted 1/2, killzone 2, heavenly sword, littlebigplanet, folklore, heavy rain, motorstorm 2, resistance 1/2, demons soul, mgs4, wipeout hd, god of war 3, infamous .... w (pipi) tego jest.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Planuje zakup Ps3, ale nie chce ją (na razie) na stałe podłączać do sieci.

Jednak z tego co się orientuje to do większości gier trzeba ściągać patche aby pozbyć się licznych bugów (prawda to ?)

Jak wygląda takie ściąganie po podłączeniu kabla internetowego do ps3 (mam internet z kablówki 1 MB)

Odnośnik do komentarza

Chłopakom chyba chodzi o instrukcję do PS3 której nie masz ;)

 

(pipi)a po to jest ten dział na forum żeby w nim szukać pomocy i się dopytywać rożnych rzeczy!

Grigori co ci przeszkadza ze Kufir chce się dowiedzieć czegoś na temat PS3, jak nie chcesz pomóc to nie pisz nic, może ktoś inny chętnie odpowie.

 

Grigori napisał:"Albo najlepiej, gdybyś sobie po prostu kupił i się przekonał, tutaj zadając tylko niezbędne pytania."

 

Dobry jesteś naprawdę :thumbsup: ,ktoś się pyta o sprzęt za ok 1200zł, a ty piszesz żeby spadał i nie zadawał pytań bo może sobie kupić i sprawdzić :D

Odnośnik do komentarza

OIdpowiedź Grigorego na post Kufira w temacie"Nowe PS3"

 

Co to znaczy jak wygląda? Ładnie. Spoczko animacje, lepsze niż w windowsie. Weź nie zadawaj takich głupawych pytań, tylko konkretnie. Jaką masz sieć to Ci powiemy, czy się połączysz czy nie. Co o tych aktualizacjach chcesz wiedzieć, itd. I masz to robić w odpowiednim temacie.

Bo to nie jest miejsce na tutorial albo powielanie instrukcji obsługi. Którą swoją drogą możesz sobie przeczytać.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie. Ostatnio zauważyłem że moja konsola zaczęła dużo głośniej pracować...wydaje mi sie że "chłodzenie" pracuje 3 razy szybciej i nie wiem o co chodzi. Wybaczcie za formę ale mam konsole od nie dawna i nie znam sie za bardzo na zagadnieniach technicznych. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi powiedział czy to może oznaczać że ta konsola kipnie.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, to nie xbox :) Chłodzenie pracuje tak głośno ponieważ masz upał w pokoju czy gdzie tam i PS3 musi sie chłodzić w ten sposób, lub trzymasz go gdzieś ściśniętego bez dostępu do prawidłowego chłodzenia, jeżeli to pierwsze to radziłbym Ci go włączać dopiero wieczorami gdy jest chłodniej. Wiatraki chyba gdy włączą sie na max chłodzenie to po ok. 15min PS3 sie samo wyłącza z nadmiaru gorącego powietrza, to zrozumiałe i prawie wszystkie konsole tak robią, aby sie ochłodzić :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...