Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem natury czysto pedantycznej ale jestem uczulony na tym punkcie.

 

Więc tak jakiś czas temu (chyba około premiery U2) na psstore pojawił się czteroodcinkowy, animowany komiks Uncharted: Eye of Indra. Pierwsza część była do pobrania za darmo, trzy pozostałe płatne.

Pierwsza część była w formie filmiku - mp4.

 

I teraz o co chodzi. Utworzyłem sobie folder "Komiks Uncharted" w zakładce video, wrzuciłem tam pierwszą część. I teraz niedawno zakupiłem 3 pozostałe części, jednak okazało się, że one nie są już w formacie mp4 tylko są to "aplikacje" (coś jak mgs4 database). Jak aplikacje to automatycznie "wrzuciły" się w zakładkę gry/Playstation3.

 

A ja chciałbym je przerzucić do tej zakładki video/ Komiks Uncharted z I częścią. Niestety nie widzę żadnej opcji kopiuj, przerzuć nawet zmieniałem im nazwę albumu (tak jak się robi foldery) no ale i tak nie chcą się przerzucić.

 

Lubię mieć porządek w PS3, mieć wszystko poukładane. I cholernie mnie denerwuje ten burdel.

 

Jest jakiś sposób żeby przerzucić te pozostałe części?

Odnośnik do komentarza

Jeśli tak sprawa wygląda to nie da rady, aplikacje będą przypisane do zakładki gry, natomiast mp4 do filmów. Niestety.

A jeżeli jakoś pokombinować ze zrzuceniem to na pc i potem do konkretnej zakładki (video)?

Czy tak nie można?

 

Nie znam się na tym kompletnie więc.........hu.jnia jeżeli nie można. Gdybym wiedział, że tak będzie to nie kupowałbym pozostałych odcinków ;/

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No to kicha krótko mówiąc, dzięki.

 

Z innej beczki. Od niedawna to znaczy od tych pier.dolonych upałów, konsola po półgodzinie wyje jak Xbox/odkurzacz. No coś strasznego przed chwilą to chyba po 20 minutach już wskoczyła na najwyższy bieg. Z tego co gadam ze znajomymi to nie tylko ja mam z tym problem. Dobra tylko teraz pytanie czy to jest niebezpieczne? Lepiej nie grać? Czy grać tylko "chwilę"?

 

No boję się o swoją niunię-Ps3. Nie chcę jej zajechać a co jeżeli te "piekło" (upały) potrwają do września :blink:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Skoro wiatraki się włączają, to znaczy, że termometr w konsoli jest sprawny. Dziwniej by było, gdyby się te wiatraki nie załączały, nie?

Jak chcesz dmuchać na zimne, to zapomnij o graniu przez całe wakacje. Może nawet z pożytkiem dla własnej kondycji? Basen, jezioro, rower, te sprawy. :P

Nie no pewnie, że to dobrze. Tyle, że teraz po 20-30 minutach wiatraki wchodzą na najwyższy "bieg" gdzie kiedyś (do niedawna) dopiero po kilku/kilkunastu dobrych godzinach. I wtedy od razu wyłączałem konsolę a teraz co....;/ po 20 minutach wyłączać to nawet grać/włączać się nie opłaca.

 

Rower mam codziennie (prawie), plażę - jezioro co weekend ;p ale 2 miechy bez grania to już wolę <szubienica> nie wytrzymałbym hehe.

 

PS. Słyszałem, że nawet slimki dostają zadyszki.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

do wczoraj byłem posiadaczem x360, ale ze mie sie znudził, to wymieniłem na ps3. Nie, nie bede tu wysmiewał teraz usługi online Sony, ale jedna rzecz mnie naprawdę intryguję, czy to całe instalownie sie dem da się jakoś wyłączyc? czy to moze tylko starsze gry tak mają? bo na razie sciagnąłem tylko demo MGS4 i Motorstorm. Sprawdzałem juz forum PSN, ale tam dzieci na siebie szczekają, a ja chce odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Brak instalacji dema = brak mozliwości zagrania w nie. Czas instalacji jest w miare krótki, oczywiście im pojemniejsze demo tym ten czas jest dłuższy.

 

Jest myk żeby nie czekać na instalke, ale wiąże się to z późniejszym zagraniem w demo. Po ściągnięciu interesujących cię rzeczy, wyłączasz konsole z poziomu XMB zaznaczając że ma się sama wyłączyć po ściągnięciu. Po ponownym włączeniu wszystko bedzie gotowe do odpalenia.

Odnośnik do komentarza

Brak instalacji dema = brak mozliwości zagrania w nie. Czas instalacji jest w miare krótki, oczywiście im pojemniejsze demo tym ten czas jest dłuższy.

 

Jest myk żeby nie czekać na instalke, ale wiąże się to z późniejszym zagraniem w demo. Po ściągnięciu interesujących cię rzeczy, wyłączasz konsole z poziomu XMB zaznaczając że ma się sama wyłączyć po ściągnięciu. Po ponownym włączeniu wszystko bedzie gotowe do odpalenia.

 

 

na dzisiejsze standarty trochę to bez sensu z tym instalowaniem. Do tego jeszcze nie mozna konsoli wyłączyc jak coś się ściaga, bo potem wyskakuje błąd przy instalacji, litości!

Odnośnik do komentarza

Brak instalacji dema = brak mozliwości zagrania w nie. Czas instalacji jest w miare krótki, oczywiście im pojemniejsze demo tym ten czas jest dłuższy.

 

Jest myk żeby nie czekać na instalke, ale wiąże się to z późniejszym zagraniem w demo. Po ściągnięciu interesujących cię rzeczy, wyłączasz konsole z poziomu XMB zaznaczając że ma się sama wyłączyć po ściągnięciu. Po ponownym włączeniu wszystko bedzie gotowe do odpalenia.

 

 

na dzisiejsze standarty trochę to bez sensu z tym instalowaniem. Do tego jeszcze nie mozna konsoli wyłączyc jak coś się ściaga, bo potem wyskakuje błąd przy instalacji, litości!

 

 

Nie wymyslaj,jaki blad przy instalacji,jesli wylaczysz konsole w trakcie sciagania? Jak masz takie bledy,to masz cos z konsola.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...