Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Można jakoś zgrać czyjeś save`y, albo ściągnąć z internetu i będą działać w grach? Kumpel pożyczył God of War III z wypożyczalni gier i chciałem sobie przejść wyzwania Olimpu, ale miałem polską wersję a teraz mam angielską i nie działają mi save`y, muszę jeszcze raz grę przechodzić. Da się coś zrobić? A gdyby ktoś kto ma PSN+ zgrał swojego save na chmurę, ja bym pożyczył od niego jego konto i zgrał z chmury tego save na swoją konsolę, to by zadziałało?

Odnośnik do komentarza

Można jakoś zgrać czyjeś save`y, albo ściągnąć z internetu i będą działać w grach? Kumpel pożyczył God of War III z wypożyczalni gier i chciałem sobie przejść wyzwania Olimpu, ale miałem polską wersję a teraz mam angielską i nie działają mi save`y, muszę jeszcze raz grę przechodzić. Da się coś zrobić? A gdyby ktoś kto ma PSN+ zgrał swojego save na chmurę, ja bym pożyczył od niego jego konto i zgrał z chmury tego save na swoją konsolę, to by zadziałało?

www.gamefaqs.com

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Można jakoś zgrać czyjeś save`y, albo ściągnąć z internetu i będą działać w grach? Kumpel pożyczył God of War III z wypożyczalni gier i chciałem sobie przejść wyzwania Olimpu, ale miałem polską wersję a teraz mam angielską i nie działają mi save`y, muszę jeszcze raz grę przechodzić. Da się coś zrobić? A gdyby ktoś kto ma PSN+ zgrał swojego save na chmurę, ja bym pożyczył od niego jego konto i zgrał z chmury tego save na swoją konsolę, to by zadziałało?

www.gamefaqs.com

dzialac bedzie ale trofea wpadac nie beda.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Można jakoś zgrać czyjeś save`y, albo ściągnąć z internetu i będą działać w grach? Kumpel pożyczył God of War III z wypożyczalni gier i chciałem sobie przejść wyzwania Olimpu, ale miałem polską wersję a teraz mam angielską i nie działają mi save`y, muszę jeszcze raz grę przechodzić. Da się coś zrobić? A gdyby ktoś kto ma PSN+ zgrał swojego save na chmurę, ja bym pożyczył od niego jego konto i zgrał z chmury tego save na swoją konsolę, to by zadziałało?

www.gamefaqs.com

dzialac bedzie ale trofea wpadac nie beda.

 

Po przepisaniu będą. ;) Tak samo save'y, można też zmienić im ID.5min. roboty.

Mam slimke i wydaje mi sie, ze sie bardziej grzeje i cos bardziej halasuje.Oplaca sie te pudlo rozkrecic i przeczyscic ?
Wystarczy Ci tzw. fan test. Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie jestem inżynierem od softu w Sony. Niestety - dla nas wszystkich niestety. :D

 

Sony nigdy nie robi takich update'ów, zawsze są niespodziewane - chyba, że jakiś grubszy hack wychodzi to wtedy można zawsze przypuszczać. Niestety ;] nic takiego miejsca nie miało. Jest mały przełom w aktywacji gier z PSN, ale bez znaczenia dla "legalnych systemów" tak teraz jak i w przyszłości (można ze swojego exdata wydzielić goły, czyli bez prywatnych danych do dzielenia się ze społecznością, można też potem pożenić to z rozpakowaną grą robiąc paczkę z bez restrykcji NPDRM)).

 

Tak samo Sony nie zmienia wyglądu XMB (i niech i ręka boska broni! Jakby mi zmienili na kulki al'a Vita to nieźle bym się wściekł). Właśnie tego nie lubię w dashu dla X360. Mnie się podobały blade'y, dlaczego jestem zmuszany do używania NXE R1/2/3?

 

Po za tym to taki model biznesowy: im mniej ingerencji w fw tym tańszy (choćby nawet głupie testy) i więcej funkcji, które można "kiedyś tam" dodać, ogłaszając to z wielką pompą jak robi np. Apple.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat jestem przeciwnikiem integracji z fw takich rzeczy jak chaty, fejsbuki i inne społecznościowe badziewiaki. Wystarczą friendsy i PMki (i cross game chat, którego nie będzie ;]). Od całej reszty powinny być osobne aplikacje jak np. Home, czyli instalowane i integrowane z woli użytkownika. To samo z przeglądarką internetową, ze streamerem (AXN, Ipla itp.).

Odnośnik do komentarza

No włąsnie dziś zakupiłem ps3 i jestem zielony, czy istnieje możliwość sprawdzenia ile % ściągniętego dema aktualnie się pobiera? Ten ps store jakiś wogóle dziwny i mało opcji jest na xboxie wygląda to o wiele lepiej i prościej. Jak próbuje wejsc na demo drugi raz to pokazuje mi że ściąga od początku i tak w kolo macieju

 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jak masz włączone jakieś pobieranie to w trzeciej zakładce od końca (chyba Network się zwie) masz ikonę odnośnie pobierania. Tam masz wyświetlony postęp, możesz zatrzymywać pobieranie, kasować itd.

 

I następnym razem nie zakładaj nowego tematu tylko pisz w odpowiednim.

 

Zapomniałem dodać że chodzi o zakładkę w XMB.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Czy to normalne, ze jak mam w menu ustawione DD i DTS. gra obsluguje oba to DTS sie nigdy nie wlaczy? konsola bedzie wybierac slabsze DD?

Jak odznacze DD a jakas gra nie bedzie obslugiwac DTS to jakis dzwiek bedzie wybrany? stereo?

Odnośnik do komentarza

Witam !

Mam problem ponieważ nie mogę ściągnąć Battlefielda z PSS. Staje mi ściąganie na około 2700mb i nie idzie dalej. Nie jest to wina internetu czy braku miejsca ponieważ ściągałem FIFĘ 5 dni temu a teraz Shifta 2 i nie ma żadnych problemów. To samo miałem także z Dragon Age też stawało ściąganie i nic nie pomagało, w końcu musiałem sprzedać slot.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...