Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co się stanie, jak przykładowo założę nowe konto, żeby ściągnąć jakąś tam grę z PSS i potem wywalę usera? Aha, i to chyba już było, ale nie do końca łapię. Jak to jest z usuwaniem gier kupionych na spółkę z PSS - w ogóle nie można?

 

A co się stanie, jak przykładowo dodam nowego usera, żeby ściągnąć jakąś tam grę z PSS, ściągnę i potem tego usera wywalę? Aha, i to chyba już było, ale nie do końca łapię. Jak to jest z usuwaniem gier kupionych na spółkę z PSS - w ogóle nie można?

 

 

 

Jak usuniesz konto na które kupiłeś gierke to juz jej nie odpalisz na innym koncie. A usunać gierki mozna zwyczajnie, czyli wywalic jej game data (konta nie musisz usuwać jeśli nie chcesz)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Czy konsola, ktora byla kupiona tylko na paragon w sieci sklepow i ten paragon ulegl zniszczeniu to czy konsola nadal podlega jakies gwarancji?

Do sklepu juz sie nie przejde bo nie mam dowodu zakupu.Moze sony daje gwarancje na podstawie numeru seryjnego or something?

Edytowane przez Hex
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zastanawia mnie jedna sprawa związana z filmami na PS3(Blu-ray, DVD). Mianowicie na pudełkach widnieje wiadomość, że filmy są wyświetlane w formacie 2,40:1 i 16:9, po włączenie mam obraz kinowy i tu moje pytanie. Czy da się zmienić(jak??) wyświetlanie obrazu, aby ten był na cały ekran?? Chodzi mi o to żeby były zachowane odpowiednie proporcje a nie zwykłe rozciagniecie obrazu w pionie.

Odnośnik do komentarza

Witam. Podczas rejestrowania headseta (Nokia BH-200) wyskakuje mi opcja podania Pass Key i co bym nie wpisał wyskakuje error , jakieś rady jak go zarejestrować?

 

 

Edit: Nieaktualne , już znalazłem odpowiedź http://boardsus.playstation.com/playstatio...sage.id=1252477 :D

heh 0000 ;)

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Zastanawia mnie jedna sprawa związana z filmami na PS3(Blu-ray, DVD). Mianowicie na pudełkach widnieje wiadomość, że filmy są wyświetlane w formacie 2,40:1 i 16:9, po włączenie mam obraz kinowy i tu moje pytanie. Czy da się zmienić(jak??) wyświetlanie obrazu, aby ten był na cały ekran?? Chodzi mi o to żeby były zachowane odpowiednie proporcje a nie zwykłe rozciagniecie obrazu w pionie.

 

grasz na SD czy na monitorku?

Odnośnik do komentarza

hey, mam taki problem.

 

1. gdy wchodze do sklepu i chce sciagnac demo / gre

2. nastepnie wcisnac O i dodac demo aby sciagalo sie w tle (background) wyskakuje mi taki dziwny komunikat.

20090208019mz1.th.jpg

 

nie moge scigac w tle, i dodac do scigania kilka plikow, musze czekac az demo sciagnie sie na dysk i dopiero wowczas moge zaczac sciagac kolejna gre. <_< oco chodzi ?? i co z tym zrobic ?? wczesniej tak nie bylo dopiero przy aktualizacji FW zauwazylem ze pojawily mi sie jakies albumy w foto <--(tez najpierw trzeba sciagnac ale to (pipi) straszne wiec wywalilem) i wlasnie w psstore nie moge dodac kilku dem do sciagania.

 

aha i jeszcze jedna sprawa, nie moge wlączać już konsoli za pomocą pada, HOME !! ?? dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
hey, mam taki problem.

 

1. gdy wchodze do sklepu i chce sciagnac demo / gre

2. nastepnie wcisnac O i dodac demo aby sciagalo sie w tle (background) wyskakuje mi taki dziwny komunikat.

20090208019mz1.th.jpg

 

nie moge scigac w tle, i dodac do scigania kilka plikow, musze czekac az demo sciagnie sie na dysk i dopiero wowczas moge zaczac sciagac kolejna gre. <_< oco chodzi ?? i co z tym zrobic ?? wczesniej tak nie bylo dopiero przy aktualizacji FW zauwazylem ze pojawily mi sie jakies albumy w foto <--(tez najpierw trzeba sciagnac ale to (pipi) straszne wiec wywalilem) i wlasnie w psstore nie moge dodac kilku dem do sciagania.

 

aha i jeszcze jedna sprawa, nie moge wlączać już konsoli za pomocą pada, HOME !! ?? dlaczego ?

 

Musisz zainstalować te pliki, które masz niezainstalowane jeszcze na PS3, jakieś dema lub pełne wersje. Wtedy będziesz mógł pobierać w tle.

Odnośnik do komentarza
Chcialem obejrzec Batmana na bd i mam problem <_< .''Playback of bds is prohibited on this system.Contact technical support for assistance.''.Mam wszystkie opcje domyslne,wylaczone zabezpieczenia i nowy firmware.Pomocy.

a konsola i film są z tego samego regionu? Bo na gry PS3 nie ma ograniczeń, ale z filmami DVD BD i grami PS2 są.

Odnośnik do komentarza

Dodam ze to jest pierwszy film bd jaki odpalam na nowej konsoli z serwisu i mam go z wypozyczalni.Musze sprobowac jeszcze inny.

 

ps blokada regionalna to jedyna opcja jaka pozostala,ale w takim razie czemu komunikat dotyczy ogolnie playbacku w systemie? :''Playback of bds is prohibited on this system''

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza
Dodam ze to jest pierwszy film bd jaki odpalam na nowej konsoli z serwisu i mam go z wypozyczalni.Musze sprobowac jeszcze inny.

 

ps blokada regionalna to jedyna opcja jaka pozostala,ale w takim razie czemu komunikat dotyczy systemu? :''Playback of bds is prohibited on this system''

 

System nie koniecznie musi oznaczać ten operacyjny ;) np. PLAYSTATION 3 SYSTEM tu chodzi o platformę PS3.

 

@Montinek: Można. Trofea są zapisane na serwerach SONY.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...