Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość coopa

Square napisał, że:

1. Gry z PS2 pójdą tylko na konsoli 60GB(pierwsza seria konsol), natomiast gry z PSX chodzą na wszystkich.

toteż o gry z PSX-aa się raczej nie martwię (chociaż blokada regionalna na nie wkurza).

Więc jaką wersję konsoli mam kupić, aby cieszyć się jak największą ilością gier z PS2? Nieważne czy EU czy USA (japońska odpada ze względu na cenzurę) - wiem, że jest blokada regionalna na gry z PS2, ale jak na razie żadnej nie mam i właściwie region, z którego kupię PS3 będzie decydował o tym, w jakiej wersji będę kupował te gry na PS2.

Odnośnik do komentarza

Idiotyczne pytanie zadam,ale cóż :):Nie mam jeszcze neta w konsoli bo mój router nie miał ADSL .Czekam na nowy)ale ja nie miałem o tym..:Jak już będę miał neta to pierwsza aktualizacja jaka zostanie zassana będzie miała "wgrane"możliwości dorzucane w poprzednich firmwarach ?Czy wszystkie po kolei będą mi się ściągały?

Odnośnik do komentarza
Idiotyczne pytanie zadam,ale cóż :):Nie mam jeszcze neta w konsoli bo mój router nie miał ADSL .Czekam na nowy)ale ja nie miałem o tym..:Jak już będę miał neta to pierwsza aktualizacja jaka zostanie zassana będzie miała "wgrane"możliwości dorzucane w poprzednich firmwarach ?Czy wszystkie po kolei będą mi się ściągały?

najnowszy ma to co pozostale.

 

Tzn. poza używaną konsolą (bo ten wariant odpada) nie ma znaczenia jaką kupię, jeśli chodzi o gry z PS2? A jak z amerykańskimi wersjami konsoli? Orientuje się ktoś?

 

wsteczna kompatybilnosc maja tylko konsole pal:60gb CECHC01 i ntsc: 20gb CECHB01, 60gb CECHA01, 80gb CECHE01

 

aktualnie sony nie produkuje konsol z wsteczna kompatybilnoscia wiec nowki nie kupisz

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
Gość coopa
aktualnie sony nie produkuje konsol z wsteczna kompatybilnoscia wiec nowki nie kupisz

To w sumie bardzo upraszcza sprawę :P. Będę brał jak najtańszą, byle gwarancję jakąś miała.

Dzięki wszystkim za pomoc, swoją drogą nie pierwszy raz na tym forum i pewnie nie ostatni ;). Thx.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od wujka google:

80028ea6 - Connection error , Possible Proxy error power cord. Then shut off your

modem/router, for about 5 mintues, then turn the modem back up first

and let it sync, then turn the router back on(if using one) and let it sycn.

Reconnect your power cable and flip the back swtich up again. Then

make a new network connnection.

 

Najprawdopodobniej coś nie tak z routerem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...