Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Brak weryfikacji adresu. Hysz mnie o tym oświecił - prawie wszędzie były "cycki" wpisane na kanadyjskim koncie a i tak dało się kupić :) Za to w PL jak źle wpiszę to błąd wywala.

Prawie to samo masz jak robisz przelewy krajowe (w polsce) - musi się zgadzać (czty. istnieć) rachunek - cała reszta jest nieważna i możesz w sumie cokolwiek wpisać :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Ew. konto na Hongkong bo na Jap. nic nie kupisz.

Właśnie próbowałem aktywować swoją kartę na nowo założonym koncie HK i niestety nie udało się. Dodam że z aktywacją jej na koncie US nie miałem najmniejszych problemów. Czy ktoś może potwierdzić, że udało mu się aktywować swoją kartę na koncie HK? Czy rodzaj karty (bank) ma coś w tej kwestii do rzeczy?

 

Potwierdzam. Moją kartą kredytową VISA z GE Money bank kupuje w HK, USA i PL.

Działa bez problemów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
O ile pamiętam, to polskiego adresu przy robieniu konta na Ameryce nie przyjmie, ale przy dodawaniu karty już tak. Albo nie trzeba go wpisywać - w każdym razie spokojnie da radę na amerykańskim PSS kupować.

Adres jest chyba jednak nieistotny. Szit, cały czas miałem komunikat, że coś jest nietak z informacjami o karcie, a teraz "The credit card information cannot be updated"

Odnośnik do komentarza
Adres jest chyba jednak nieistotny. Szit, cały czas miałem komunikat, że coś jest nietak z informacjami o karcie, a teraz "The credit card information cannot be updated"

Po 3 próbach dodania karty jest blokada ze strony Sony na 24h.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Ja już nie wiem, niby wszystko dobrze wpisuje, a ciągle jest

"The credit card information is not valid.

Plz check your entries carefully."

Co na to poradzić?

Na razie nic nie rób,bo im dłużej będziesz próbował tym dłużej będziesz miał blokadę na karcie.Wstrzymaj się 24 godziny z dodaniem.Karta z mbanku działa na US jak i kanadyjskim bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Ja już nie wiem, niby wszystko dobrze wpisuje, a ciągle jest

"The credit card information is not valid.

Plz check your entries carefully."

Co na to poradzić?

Na razie nic nie rób,bo im dłużej będziesz próbował tym dłużej będziesz miał blokadę na karcie.Wstrzymaj się 24 godziny z dodaniem.Karta z mbanku działa na US jak i kanadyjskim bez problemu.

Ja juz dobe odczekałem i zmieniło sie z card-info-can't-be-updated z powrotem na

"The credit card information is not valid.

Plz check your entries carefully."

które mam od wczoraj od pierwszej próby

Debetową na polskim PSS mi przyjęło, a tej wirtualnej ni hu-hu :(

Odnośnik do komentarza

Szybko wchodźcie na amerykańskie konto. :) Video Store jest dostępne, prawdopodobnie jakiś błąd, oby nie. Szukajcie tego obrazka jak wejdziecie na PSS klik Edit: Ale od razu uprzedzam, że nic się nie da kupić, nie linczować. :) Taka ciekawostka, bo dotychczas jak wiadomo była blokada dla nas.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie, bo juz trace cierpliwosc....

 

Mam eKarte z Mbanku.

Aktywowana, 30 pln przelane na karte i staram, sie ja dodac do konta.

Card type: VISA

Caldhosder name: imie i nazwisko drukowanymi wpisuje

Numer karty bez zadnych odstepuw, jednym ciagiem

Expires on: tak jak jest na karcie

Card security code : 3 cyfry przypisane pod karte,

zatwierdzam

 

street adress 1: Wpisuje ulice, nr domu i mieszkania, deukowanymi

street adress 2 i 3 puste

City: LODZ

state/province: puste

Postal Code: podaje prawidlowy kod pocztoowy

Akceptuje i jest komunikat:

 

The Credit card information cannot be updated.

Check your PlayStation@Network account information, account, and then technical support for assistance.

 

Dodam, ze zalozylem nowe konto specjalnie na potrzeby sklepiku.

mail inny niz przypisany do konta w banku. Walcze od wczoraj i przegrywam ciezkim combosem.

Wiem ze strone wczesniej byl podobny problem, ale po doladowaniu konta kolega dodal karte, a ja mimo srodkow na karcie nie moge jej dodac ;/

Skoro po wpisaniu danych karty przechodze do wpisania adresu, to chyba cos a adresem zle robie, tak ?

 

Z gory dziekuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Wez sprobuj dodac karte przez www i wpisz Lodz z polskimi znakami.

Jak to nic nie da to ewentualnie zadzwon na mLinie i odblokuj limit ilosciowy na transakcje dzienne i miesieczne (mozna to tylko na mLinii zrobic - wiem bo mialem to samo krwa mac)- na stronie mBank'u mozesz tylko limity kwotowe ustalac.

Sorry ze bez polskich znakow - pisze z PS3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...