Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie: Znajomy ściągnął gre wipeout hd. Co zrobić żebym za pomocą jego konta, ja mógł zassać tą gre na swoją konsolę. Jak on ma mi udostępnić ściągnięcie tej gry ? Bo jak loguje się u siebie na konsoli jako on, to mi wyskakuje, że nie można drugiego maila i hasła podawać, czy coś w tym stylu

Było wiele razy wałkowane na forum - najpierw robisz nowego użytkownika - lewa strona XMB - potem się na niego przełączasz i logujesz na konto koleg, wybierasz co ściągnąć w zakładce Downloads w PSS.

Potem przełącz na siebie i pamiętaj aby nowego usera nie kasować bo gra przestanie dziąłać.

Odnośnik do komentarza
mam pytanie czy jak na moim koncie mam juz wybrany kraj UK to moge go zmienic na polske ???. Moge wpisywac tylko adres i kod pocztowy i takie tam, a nie moge nigdzie znalesc jak zmienic kraj ???/ Help. wszystkie ceny mam w funtach ;]

Nie da się! Nowe konto musisz mieć założone na PL (na nowym użytkowniku).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Mam problem z MP3 marki Sony.Podłączam empetróje do portu USB w PS3.W zakładce Music mi się pojawia WALKMAN.Wchodzę w WALKMAN a nic dalej nie mogę zrobić.Chyba kilka razy próbowałem.Przypominam sobie,że za pierwszym razem to miałem opcje Delete,play,copy itp...W swojej głupocie nacisnąłem copy a przecież się nie da kopiować z MP3 na twardy dysk PS3.Co mam zrobić żeby posłuchać na piosenek z MP3 na PS3?Jakby co to mam wersję 80 GB.

Odnośnik do komentarza
Mam problem z MP3 marki Sony.Podłączam empetróje do portu USB w PS3.W zakładce Music mi się pojawia WALKMAN.Wchodzę w WALKMAN a nic dalej nie mogę zrobić.Chyba kilka razy próbowałem.Przypominam sobie,że za pierwszym razem to miałem opcje Delete,play,copy itp...W swojej głupocie nacisnąłem copy a przecież się nie da kopiować z MP3 na twardy dysk PS3.Co mam zrobić żeby posłuchać na piosenek z MP3 na PS3?Jakby co to mam wersję 80 GB.

To nie ten temat!

A tak BTW: da się kopiować - najedź na tą empetrókje i naciśnij trójkąt i daj Display All

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
mam ps3 wersje 80GB

moje pytanie odnosnie tego miejsca gdzie niby maja znajdywac sie wejscia do kart pamieci ?

ma to sie noby znajdowac obok wejscia na płyte ale jak otworzyc ten element ?

Moze w mojej wersji nie ma czytnika kart pamieci ?

 

W twojej wersji nie ma czytnika pamięci (były montowane tylko 60 GB)

Odnośnik do komentarza

hejka mam kłopot z dodaniem karty na koncie z hong kongu. mam kartę kredytową visa z wbk i karte z inteligo, na wszystkich innych kontach tzn usa kanada polska karty mogę spokojnie dodawać tylko nie na hk, czy ktoś może miał taki problem? Kurcze LBP mam z HK a dzisiaj paczka wyszła. A jeszcze jedno najlepsze jest to że raz już dodałem kartę na dodatek do lbp z mgs i było ok. Może ktoś sprawdzić czy możecie dodać kartę? Mi wyskakuje cały czas że dane karty się nie zgadzają

Odnośnik do komentarza
Tfu źle się wyraziłem. Nie 14$ tylko zł. Co nie zmienia faktu, że przeyebałem nieźle w stosunku do polskiego PSS...

 

 

Mozliwe,ze masz karte,ktora jest przystosowana na zakupy internetowe w Euro,wtedy gdy kupujesz na USa albo Kanadzie to najpierw Ci zlotowki ida na euro a potem zamieniaja euro na dolary,ale 14 zl by za ciula nie zjadlo;D

Odnośnik do komentarza
Tfu źle się wyraziłem. Nie 14$ tylko zł. Co nie zmienia faktu, że przeyebałem nieźle w stosunku do polskiego PSS...

 

 

Mozliwe,ze masz karte,ktora jest przystosowana na zakupy internetowe w Euro,wtedy gdy kupujesz na USa albo Kanadzie to najpierw Ci zlotowki ida na euro a potem zamieniaja euro na dolary,ale 14 zl by za ciula nie zjadlo;D

 

Zdecydowanie to jest dużo za dużo.

Możesz masz jakieś dodatkowe prowizje o których nie pamiętasz/nie wiesz?

Odnośnik do komentarza
Tfu źle się wyraziłem. Nie 14$ tylko zł. Co nie zmienia faktu, że przeyebałem nieźle w stosunku do polskiego PSS...

 

 

Mozliwe,ze masz karte,ktora jest przystosowana na zakupy internetowe w Euro,wtedy gdy kupujesz na USa albo Kanadzie to najpierw Ci zlotowki ida na euro a potem zamieniaja euro na dolary,ale 14 zl by za ciula nie zjadlo;D

 

Zdecydowanie to jest dużo za dużo.

Możesz masz jakieś dodatkowe prowizje o których nie pamiętasz/nie wiesz?

Najwyraźniej nie doczytałem warunków umowy z Inteligo. Tylko śmieszy mnie jedno, że najpierw przysłali mi obciążenie konta 1zł (standard na PSS, który zwracają po dniu lub dwóch), później właściwe 28zł, a na końcu (pipi)e 14zł...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam kartę płatniczą z mBanku, chciałem ją dodać w polskim PSS; wybrałem Visa, wpisałem dane i numery.

Najpierw był komunikat o nieprawidłowych danych, a teraz, że informacje o karcie nie mogą być aktualnione.

Co mam zrobić, jeśli w nazwisku mam polskie litery? Wpisać np. n zamiast ń? Pominąć te litery?

Musze teraz czekać te 24h zanim znowu spróbuje dodać kartę?

Edytowane przez Sikor
Odnośnik do komentarza
Mam kartę płatniczą z mBanku, chciałem ją dodać w polskim PSS; wybrałem Visa, wpisałem dane i numery.

Najpierw był komunikat o nieprawidłowych danych, a teraz, że informacje o karcie nie mogą być aktualnione.

Co mam zrobić, jeśli w nazwisku mam polskie litery? Wpisać np. n zamiast ń? Pominąć te litery?

Musze teraz czekać te 24h zanim znowu spróbuje dodać kartę?

W mbanku musisz wyrobic sobie "eKarte" do platnosci tylko w internecie. Jest to praktycznie sam nr karty (choc dostajesz plastik z tym nr) który podajesz np na psstore (nr cvv czyli 3 ostatnie cyfry numeru nie są napisane na karcie, musisz je odczytać z twojego konta internetowego: rachunki/eKarta/podaj nr cvv [czy jakoś tak :)] )

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...