Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

"We are terrible sorry, dear sir, but the service is temporarily unavailable due to maintenance", instead of "An error has occurred. (80023017)"

 

Może coś dodają, może coś zmieniają, może wrzucają filmik z GOW'a 3...

Odnośnik do komentarza

Sorki ale czegos nie rozumiem. Zeby zarejestrowac sie na usa psstore trzeba ustawic miejscowosc w ktorej mieszkamy jako usa.

Posiadam karte platnicze vise, ktora zalozylem w uk. W psstore uk bez problemu ja mi przyjmuje bo wszystko sie zgadza (karta i adres). W jaki sposob mam zrobic bym mogl placic nia w psstore usa? Zmieniajac dane w moim koncie usa nie mozna zmienic z jakiego panstwa pochodze, bo mieszkamy niby w USiA i w ten o to sposob nie chce przyjac mi karty.

Help

Odnośnik do komentarza
Sorki ale czegos nie rozumiem. Zeby zarejestrowac sie na usa psstore trzeba ustawic miejscowosc w ktorej mieszkamy jako usa.

Posiadam karte platnicze vise, ktora zalozylem w uk. W psstore uk bez problemu ja mi przyjmuje bo wszystko sie zgadza (karta i adres). W jaki sposob mam zrobic bym mogl placic nia w psstore usa? Zmieniajac dane w moim koncie usa nie mozna zmienic z jakiego panstwa pochodze, bo mieszkamy niby w USiA i w ten o to sposob nie chce przyjac mi karty.

Help

 

Kurde, poczytaj kilka postów do tyłu, ciągle to samo piszecie ludzie...

 

Nie zmieniasz na koncie ŻADNYCH danych.

 

Wpisujesz normalnie dane karty do tego konta, bo dane karty i konta nie muszą się zgadzać wzajemnie.

W przypadku mojej karty (polskiej) musi się zgadzać TYLKO ulica, a pozostałe części danych nie muszą być zgodne.

Odnośnik do komentarza
Witam chciałem się do wiedzieć czy mogę zarejestrować ps3 na kraj POLSKĘ ? czy tak jak w przypadku xboxa trzeba rejestrować się na inny kraj i jeśli jest możliwość rejestrowania na Polskim pss to czy są tam takie same rzeczy do kupienia co na Usa lub UK szczególnie chodzi mi o piosenki do ROCK BAND I GUITAR HERO

 

Na polskim PSStore nie ma piosenek do Rock Band'a (bo nie było jego premiery w Polsce), ale są do Guitar Hero.

Jak chcesz piosenki do RB w wersji EU, to spróbuj konto na Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Ok wiec sprawdzilem. Zrobilem nowe konto na psstore usa, z nowym emailem. Dane ktore dalo sie zrobic wzielem z adresu karty kredytowej UK i dupa. Po prostu nie chce mi mojej UK karty przyjac w USiA :(

Btw:

Chce sobie zalozyc polska karte platnicza. Jaka na 100% mi przyjmie polski Psstore wraz z UK i USiA ?

UK na 100% NIE przyjmie polskiej ale USA łyknie na 99% :)

 

Redmitsu - jak dodawałeś karte 3 razy i każda próba była nieudana to od Sony dostajesz bana na 24h na kartę. Także od tym pamiętaj. Jak co chwile próbujesz i się nie udaje to nie wina karty już. Odczekaj ze 2 dni i sprawdź wtedy.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Myslalem o PKO albo mBank'u ;p Ogolnie o bankach to jestem zielony, musialbym zobaczyc, ktorzy maja najciekawsza oferte ;d

@edit

Otworze sobie eKonto w mBank'u i mam nadzieje ze rowniez bede mogl sie cieszyc pobierajac gry z psstore pl i z usa ;d

Najwyzej zaloze jeszcze milion innych kont ;d

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Nie otrzymałem odpowiedzi w PS3 FAQ więc pytam tutaj.

 

Czy jest możliwość legalnego i bezpiecznego (co by mi się jakiś syf nie wdarł się do PS3) ściągnięcia dem nie przez PS Store, a np jakąś stronkę w Necie i przerzucenie dema pendrivem?

 

Bo mam kłopoty z netem w konsolce, a chciałbym posprawdzać w miarę szybko jakieś gierki. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Nie otrzymałem odpowiedzi w PS3 FAQ więc pytam tutaj.

 

Czy jest możliwość legalnego i bezpiecznego (co by mi się jakiś syf nie wdarł się do PS3) ściągnięcia dem nie przez PS Store, a np jakąś stronkę w Necie i przerzucenie dema pendrivem?

 

Bo mam kłopoty z netem w konsolce, a chciałbym posprawdzać w miarę szybko jakieś gierki. Proszę o pomoc

Nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...