Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można pobierać opłat za udostępnianie tzw slota. Można stworzyć konto i DOBROWOLNIE UDOSTĘPNIĆ BEZ POBIERANIA OPŁAT.

Wyraziłem się w miarę jasno myślę. Warto czasem czytnąć postanowienia licencyjne...

 

Czyli jest tak, dopóki kupuje ta sama osoba z danego konto i się dzieli z innymi to wszystko picuś glancuś, ale jak druga osoba z grupy kupi to idą bany, bo kupiła już nie ta osoba, która zakładała konto i robiła zakupy do tej pory?

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanko .Posiadam dwa konta jedno na mnie na PL i drugie na żonę na USA .Posiadam karte Visa i mysle ze na Polskim koncie spokojnie moge kupować .Ale czy moge ta karta płacic na koncie USA.?Wiadomo ze dane adresowe na koncie żony są lewe.Czy moge na jej koncie płacic moja karta podając moje prawdziwe dane z karty??

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanko .Posiadam dwa konta jedno na mnie na PL i drugie na żonę na USA .Posiadam karte Visa i mysle ze na Polskim koncie spokojnie moge kupować .Ale czy moge ta karta płacic na koncie USA.?Wiadomo ze dane adresowe na koncie żony są lewe.Czy moge na jej koncie płacic moja karta podając moje prawdziwe dane z karty??

Na kontach USA jest brak weryfikacji adresu - musi się tylko zgadzać imię i nazwisko posiadacza karty więc spokojnie zrobisz zakupy.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanko .Posiadam dwa konta jedno na mnie na PL i drugie na żonę na USA .Posiadam karte Visa i mysle ze na Polskim koncie spokojnie moge kupować .Ale czy moge ta karta płacic na koncie USA.?Wiadomo ze dane adresowe na koncie żony są lewe.Czy moge na jej koncie płacic moja karta podając moje prawdziwe dane z karty??

Na kontach USA jest brak weryfikacji adresu - musi się tylko zgadzać imię i nazwisko posiadacza karty więc spokojnie zrobisz zakupy.

No tak tylko ze karta jest na mnie a wiadomo ze zona m a to samo nazwisko .Nazwisko starczy czy nie?

Wie ktos jak wyg.gry z ps.one na Ps3 ? Chodzi mi oto czy gry sa w pełnym 16-9 czy raczej jest jakies małe okienko? aha i jak jest z rozdzielczoscia obrazu?.

Odnośnik do komentarza

No tak tylko ze karta jest na mnie a wiadomo ze zona m a to samo nazwisko .Nazwisko starczy czy nie?

Dane właściciela konta i dane właściciela karty to są dwie różne rzeczy które możesz podać osobno i które nie muszą się pokrywać ze sobą.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Przestało mi akceptować eKarte mBanku na polsim Store. Nie wiem o co chodzi, bo jeszcze dwa miesiące temu bez problemu zakupiłem dodatek za 34zł.

 

Po dwóch godzinach grzebania w opcjach mogę jednoznacznie stwierdzić, że:

Sony z dniem 10.12 zablokowało opcję robienia przelewów z kont. Pozostała jedynie możliwość korzystania ze zdrapek.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Przestało mi akceptować eKarte mBanku na polsim Store. Nie wiem o co chodzi, bo jeszcze dwa miesiące temu bez problemu zakupiłem dodatek za 34zł.

 

Po dwóch godzinach grzebania w opcjach mogę jednoznacznie stwierdzić, że:

Sony z dniem 10.12 zablokowało opcję robienia przelewów z kont. Pozostała jedynie możliwość korzystania ze zdrapek.

 

Trochę dziwne - u mnie karta do mKonta (delfin) zadziałała bez problemu (2 minuty temu). Więc eKartę tym bardziej powinno "łyknąć".

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

No i nie wiem co mam zrobić. Bo co mam na infolinii powiedzieć? Karta nie jest zablokowana, dane są poprawne, wszystko według zaleceń. Od Sony nic się nie dowiem a z mBanku dostałbym wcześniej jakąś wiadomość jakby coś zmieniali. Karta jest ważna do 2013. Spróbuję wczytać tą zwykłą debetową. eKartę anuluję chyba bo się za nią płaci. Nienawidzę takich sytuacji. Nic nie zmieniałem, nic nie ruszałem i z dnia na dzień przestaje wszystko działać. A do tego jak zwykle nie wiadomo o co chodzi. A jak nie wiadomo o co chodzi to też ciężko jest to naprawić. A do tego jeszcze jest ta 24h blokada. Następną próbę będę mógł przeprowadzić o 21.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Na razie nic się nie łam i nic nie anuluj - może VISA miała jakiś przestój chwilowy a Ty miałeś pecha albo Sony coś kombinuje co widać po poście szpica.

Czasem mnie też nie chciało "wpuścić" np. w dniu premiery WHD - myślałem że kogoś zabiję i wiem co czujesz kurna - czekać 24h :verymad:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ktoś zakłada konto na którym kupuje grę i potem podaje 4 innym osobom dane konta (login i hasło), żeby one też tą grę ściągnęły (wchodząc do PSStore -> ostatnio pobierane (czy jak to tam po polsku będzie)). Cała sztuczka w tym, że Sony umożliwiło pobieranie gry temu samemu kontu na 5 różnych konsolach.

Czy to strzał w piętę, to można się kłócić, bo nie wiem czy przynajmniej jedna na 5 osób biorących udział w takiej zrzutce kupiłaby sama np. Trine...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...