Jump to content

Prince of Persia


Hela

Recommended Posts

 • 2 weeks later...
 • Replies 45
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

E tam, narzekacie. Nie jest najgorzej, a przynajmniej nie tak dupnie, jak w przypadku Hitmana czy innych ekranizacji gier. Gyllenhaal z krzywą, nieogoloną gęba, zarostem na całym ciele (odpowiednio, chociaż może aż za bardzo napakowany), w sam raz nadaje się do tej roli.

Link to comment

słyszalem ,ze oni maja ekranizować pierwszą część, a Maggie, znaczy Jack Gyllenhaal przypomina tu księcia z częsci drugiej. No nic, może zle słyszałem, ale i tak nie jest zle jak na ekranizacje gry.

 

 

Link to comment
 • 11 months later...
Guest lukasz

 

kilka urywków z filmu

 

Jako kino przygodowe może być niezłe. Oby tylko za dużo mordobicia nie było. Co sprawdze się w grze nie koniecznie sprawdzi się w filmie.

Link to comment
bedzie to kino pokroju Piratow z Karaibow i o przepolawianiu ludzi na pol powinnismy zapomniec.

 

o właśnie o to mi chodziło z tym "OMG"

 

Co do księciunia, jego ubiór jest świetny (ale to sands of time, a ma strój z dalszych cześci gry), ale ta twarz mi nie pasuje... mogli by wziąć dowolnego młodego amerykańskiego aktora, opalić go i też byłby księciem, nie wyglada jak ktoś z persji.

Link to comment

No ale jest to ekranizacja gry Prince Of Persia: sands of Time, a nie gry pamiętającej jeszcze czasy nesa, zresztą i tak zobaczymy co z tego wyjdzie, może nas czymś zaskoczy, najpierw trzeba poczekac na zwiastun, jestem bardzo ciekaw jak wykorzystają w tym filmie tytułowe piaski czasu :)

Link to comment
 • 3 months later...
 • 6 months later...

Film niezły. Zaczerpnięto motywy ze wszystkich części. Można powiedzieć, że jest to wierna adaptacja serii. Nie ma jakichś udziwnień jak w Hitmanie itp. Jest to zarazem ogromny plus jak i drobny minus dla filmu. Jak ktoś ograł wszystkie gry to film go nie zaskoczy w żadnym aspekcie. Ja czułem się tak jakbym widział już ten film wiele razy. Mimo to ogląda się go świetnie. Warto zobaczyć.

Link to comment

Bardzo dobry film z gatunku przygodowo-fantastycznych, niemal idealna ekranizacja gry (wierność oryginałowi w rozsądnym zakresie, kilka smaczków, które wyłapią tylko gracze, a zarazem w pełni satysfakcjonujący dla osób stykających się z PoP po raz pierwszy) - pozytywnie mnie zaskoczył, IMO zdecydowanie lepszy choćby od Kick-Assa, po którym oczekiwałem znacznie więcej.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.