Skocz do zawartości

Prince of Persia


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bez przesady - jak Ty to sobie wyobrażasz, żeby w takim filmie główny bohater nie miał imienia. Jak mieli się do niego zwracać? Gry i filmy rządzą się różnymi prawami.

 

Ja rozumiem, że filmy rządzą się innymi prawami, ale jednak odarcie bohatera z tej tajemniczej aury nie bardzo mi odpowiada. Mogli jakoś lepiej pomyśleć nad tym rozwiązaniem, a jeśli już, to moglibyśmy je poznać w dziwnych okolicznościach, a nie tak wyłożone na tacy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Projekcja za mną i szczerze powiedziawszy nie rozumiem ataków, aczkolwiek dopuszczam myśl, że ktoś może mieć inny gust. Film przeleciał szybko, sprawnie, bez zbędnego pindolenia, fajne sekwencje skakane i akrobatyczne. Jak dla mnie wybór między jakimkolwiek filmem przygodowym ostatnich miesięcy powinien paść właśnie na PoP'a.

Odnośnik do komentarza

Film ok, ale mnie osobiscie cos zabraklo. Nie wiem do konca co, ale jakis ciar na plecach nie mialem przy ogladaniu filmu. Moze malo charyzmatyczni bohaterowie (no ksiezniczka to niezla dupa :potter: ), moze jakas taka akcja pourywana troche. Nie wiem, "Piraci" (przynajmniej pierwsza czesc) stoja duzo wyzej w moim ranking filmow przygodowych.

Odnośnik do komentarza

Film jest świetny, historyjka została napisana od nowa, jednak spokojnie można tutaj odnaleźć jakieś odniesienia do każdej części. Sztylet wiadomo the Sands Of Time, wygląd i posługiwanie się bronią Prince'a Warrior Within, Z The Two Thrones mamy choćby broń Dark Prince'a i ogólny wygląd miast przypominający Babilon z tej części. Trafiło się nawet coś z PoP'a z cel-shadigniem, gdzie książe w tamtej grze był księciem, ale złodziei. Tutaj wywodzi się z niskiej klasy społecznej. Więc nie jest rodowitym władcą.

Nie ma większych dłużyzn, dialogi między Dastanem, a Taminą przywodzą na myśl rozmowy z Farah. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to realizacja walk, czasami jest zbyt mało czytelna i niewiele widać. Nie żałuję, że straciłem te 2 godziny, kto jest fanem PoP'a powinien koniecznie ekranizację obadać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...