Skocz do zawartości

Last.fm


Rekomendowane odpowiedzi

last.fm jako radiostacja już raczej nie istnieje, mało kto korzysta z tej opcji...ale zliczanie utworów, porównywanie gustu z innymi użytkownikami, grupy i wiele innych rzeczy jak najbardziej na + :D fajna zabawka, kto słucha sporo muzy z kompa, to musi to mieć :D moje konto :

http://www.last.fm/user/numer9/

 

dziwaczna rzecz mowisz. na jakiej podstawie tak uwazasz? (o nie-istnieniu). hm. w sumie to ciekawa kwestia, jaki odsetek ludzi slucha, a jaki nie slucha. odzywam sie, bo ja slucham, moze nie ciagle, ale znam pare (czyli dwie) osob, ktore sluchaja tego ciagle - ba, malo tego, gdy przyjmuja gosci, robia impreze (kameralna naturalnie) to wlasnie radio last.fm'owe z odpowiednim tagiem jest nastawione. to dobre jest.

dlatego takie moje zdziwienie, gdy mowisz, ze to nie istnieje. wg. mnie istnieje, i ma sie dobrze, lecz naturalnie nie moge tego poprzec zadnymi statystykami/zrodlem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...
  • 6 lat później...

http://www.last.fm/pl/user/Foxhounds

 

Na przestrzeni tych dziesięciu lat gust się zmieniał, dzisiaj nie ograniczam się zbytnio do jednego gatunku. Przyzwyczaiłem się do sprawdzania statystyk, do innych rzeczy Lasta nigdy nie używałem.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

kiedys uzywalem do ogarniaia koncertow, ale teraz jest facebook

 

ja nadal używałem do pewnego czasu bo było przejrzyściej niż naje.bane eventów na fb, ale odkąd zmienili layout jest beznadziejnie do tego kiedyś używało się do szukania nowej muzyki (rekomendowane działały bdb) plus słuchania radia ale odkąd spotify to robi 15 razy lepiej to już nikomu to nie jest potrzebne, ale i tak skroble lecą ale generalnie w pompie mam

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Chyba nawet grupy zniknęły. Tzn wcvhodzę na swojąstarą grupę przez google, ale nie można nic pisać. Ch.ujnia, bo za czasów świetności DC++, siedziałęm na pewnym hubie, po x latach, założyłem grupę, zebrało się osoby, mieliśmy zamkniętą grupę dla starych bywalców. A tu lipa. Po ch.uj te zmiany?

Odnośnik do komentarza

Podobnie, choc i spotify czesto zawodzi, szczegolnie te tygodniowe propozycje. Slucham caly tydzien jakiejs elektroniki, fusion jazzu czy hui wie czego, a i tak poleca mi non stop jakies metalowe kawalki. Nie ze nie lubie, ale czasem chce dychnac i od tego, a ten algorytm wyglada na taki, ktory chyba opiera sie na calej ogolnej historii a nie biezacej.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...