Skocz do zawartości

Ustawki pod osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

SZUKAM CHĘTNYCH DO:

Army of Two

 

Retirement Savings Plan

Earn one billion dollars in total in ranked matches.

 

Miliard dolarów w meczach rankingowych...

----------------------------------------------------------------

Crackdown

 

Pack Rat

Complete any Stockpile mini-game in Co-op mode in fewer than 2 minutes and 30

seconds.

 

Należy ukończyć w kooperacji mini grę Zapasy (białe kółko na mapie) w czasie poniżej dwóch minut 30 sekund. Najlepiej się

rozdzielić i zbierać białe kule od dwóch stron. Po uzbieraniu setki w wyznaczonym czasie, obaj gracze dostają Osiągnięcie.

źródło: onlinecenter

----------------------------------------------------------------

Full Auto

 

Xbox Live Rank Level 1-10

Achieved Rank Level 1-10 in Xbox Live play

 

Trzeba po prostu pograć online.

----------------------------------------------------------------

Mercenaries 2

 

Wheels of Steel

Come in first during a co-op race.

 

Grając w kooperacji (co-op), należy u Evy (jeśli odkryta to jest w bazie PMC, jeśli nie należy wpierw zwerbować ją - symbol

klucza na mapie) wybrać „Race challenge” i wygrać wyścig z drugim graczem.

Uwaga! Jako, że gra ma masę błędów, często zdarza się, że pojazd wybucha bez powodu.

Należy próbować, aż do skutku.

 

Nothin’ But a Good Time

Destroy 200 objects from the gunner seat in co-op.

 

Zadanie polega na zniszczeniu 200 obiektów siedząc w pojeździe na miejscu strzelca w trybie kooperacji.

Wystarczy strzelać (jadąc z partnerem) w skrzynie, znaki, barykady, beczki oraz ludzi.

Jako, że gra posiada błędy są jeszcze dwa sposoby na uzyskanie tego osiągnięcia.

Pierwszy – zakupić samochód z wyrzutnią rakiet (można kierować pojazdem i strzelać równocześnie) i strzelać do oporu.

Drugi - wylądować helikopterem wraz z partnerem na dowolnym budynku, wezwać nalot (Nuclear bunker bust lub MOAB wskazane),

szybko wsiąść na miejsce strzelca i odlecieć (by nie zginąć). Kilka prób i osiągnięcie powinno być odblokowane

 

Damage, Inc.

Use 20 airstrikes in co-op.

 

Do odblokowania tego osiągnięcia potrzeba użyć 20 airstrike’ów grając tryb kooperacji (co-op) w sieci.

Kolejny błąd w grze. Czasami zalicza po faktycznym użyciu 20 tych samych airstrike’ów, czasami po 20 różnych, a czasami po

użyciu 20 przez partnera w co-op’ie.

 

Stand Up and Shout

You achieved maximum mood with the Allies.

10 Punktów

 

Do zdobycia powyższych osiągnięć trzeba mieć bardzo dobre stosunki z poszczególnymi frakcjami.

Jeśli któraś z grup jest nastawiona negatywnie można ich przekupić (opcja Bribe u Fiony w siedzibie PMC) lub jeśli ich

stosunek jest neutralny to wystarczy wykonywać u nich misje do momentu osiągnięcia maksymalnego pozytywnego poziomu relacji

 

(Friendly).

Uwaga! Gra posiada błędy. Jeśli nie zaliczyło osiągnięcia, można:

- zbić pasek do pozycji neutral (atakując) i nabić ponownie do max poziomu Friendly

- załadować jeszcze raz stan gry

- zagrać z kimś on-line (co-op) i jeśli ta osoba ma wymagany stosunek z daną frakcją osiągnięcie powinno się odblokować

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza

Ja jestem chętny na:

Army of Two - wszystkie online (nie co-op)

Castle Crashers - areny

W Forze też mogę pograć, ale nie jestem zbyt dobry :P

Kromi - mogę zagrać w Fife 09, też nie mam tamtych acziwów.

No i Crackdown też może być.

 

Wiem, że pytanie nie tu: ale gdzie można tanio dorwać Dark Sector? Pytam, bo widzę, że sporo osób znalazło :P

Edytowane przez Masher
Odnośnik do komentarza

szabla ty miales ze mna, majstą i tomem robic lige w nba2k7 i jakos sie nie pojawiles .....no ale spoks jak zlapiesz mnie na live to daj znac, chetnie zrobie tego nba i splintera.

 

 

Btw jeśli ktoś jakimś cudem ma The Outfit i tak jak ja zero achi to niech da znać(w tej gierce prawie wszystkie achi to za online...eh..)

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...