Skocz do zawartości

Ustawki pod osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chętnego/chętnej do zagrania w Gears of War 1 w coop, na Insane.

Chciałbym zagrać Dominiciem i pozbierać Cog Tagi.

Pierwszy akt mam zrobiony - więc jeśli ktoś by miał, to można zacząć od drugiego.

EDIT: Poszukuje tylko osoby do za hostowania gry, tak abym to ja skończył wszystkie akty Domem - nie musi być szalony poziom trudności.

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza
Znajdą się jeszcze jacyś chętni na ustawkę w Burnout Revenge?

 

Z nieba mi spadłaś (?) :D! Ja bardzo chętnie...póki co nie mam Golda, ale jak tylko przejdę World Tour to sobie wykupuję, a do wymasterowania zostały mi tylko dwie ostatnie rangi. Tak więc wyślij mi zaproszenie na NikoBe PL, albo ja ci wyśle jak będę na Live.

Edytowane przez barcelona fan
Odnośnik do komentarza

No Nissan Speedway to najlepsza opcja. Bodajże za 1 okrążenie z 3 przeciwnikami dostałem 1k ; ) Na pewno nie uda się tego zrobić w jeden dzień dla całej ekipy. MaZZeo zaproponował 12 w niedzielę - mi pasuje, ale dzisiaj o 21 też możemy pojeździć. Pozdro.

 

Tak by to miało wyglądać:

The easiest and fastest way to get this achievement is with buddies. 7 of them. All of you need to get into a room, 75 Laps Nissan Speedway. As the race starts, everyone quits except for one person. This person then completes the race (By Himself) and at the end will be rewarded $220,000 for 45 minutes worth of driving in a circle. Rotate the circle of friends until everyone gets it. The fastest car to do this in, is the 1960 Ford Gt, Fully supped (U999).

 

Lepiej jeździć bez uszkodzeń i paliwa jak dla mnie, bo wystarczy raz się zagapić i można więcej prze(pipi)ć niż zyskać :P

 

Nudne, ale jak chcemy calaka trzeba się poświęcić :D

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza

jak już piszecie o tej ustawce to porada ode mnie - nissan speedway, 75 okrążeń, włączone uszkodzenia na maxa, zużycie paliwa również (pitstop co około 20-22 okrążeń o ile dobrze pamiętam), ręczna skrzynia, wszystkie systemy off, ogólnie żadnych udogodnień. osobiście śmigałem nieco podrasowanym Chryslerem Me Four Twelve, dobry stosunek max speed/przyczepność na zakrętach. przy 2 osobach w lobby dostawałem za wyścig około 100K (sam wyścig plus premia za brak uszkodzeń i udogodnień), przy kilku osobach sporo hajsu wpadnie ;)

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Co do forzy to ja też mogę się pisać. Z moich doświadczeń wynika, że jest sposób żeby wszyscy zarobili za wyścig główną nagrodę po zwycięstwie. Po prostu na początku wyścigu każdy musi się odłączyć od neta( oprócz hosta) i skończyć wyścig i i tak dostanie tą kasę. Próbowałem tak robić z kolegą i obaj dostawaliśmy kasę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...