Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dzien przed sylwestrem, mam prosbe, mianowicie:

Jaki telefon mozecie mi polecic do 800zl ?

Moje wymagania:

- 2 jajowy

- min 700 ramu

- konkret wyswietlacz

- min 4 cale

- nie z firmy krzak

 

Z tego co mi polecali na innych forach to moj wybor padnie raczej na sgs advnce, chyba, ze ktos z Was ma cos lepszego do zaoferowania.

Jak macie sgs a to mozecie tez wyrazic opinie o tym produkcie, na pewno skorzystam z nich.

Odnośnik do komentarza

może Optimus L9? Telefon dobrze rokuje, ma szansę stać się przebojem na rynku ze względu na dobry stosunek cena/jakość - chwalona matryca 4.7" IPS z qHD (ok 240ppi), dual, 1024, 4gb eMMC (mało jeśli chcesz grać w jakieś gierki od Gameloft), ICS na starcie, 2150mAh. Minusem jest to, że ma zablokowany bootloader i to, że jest to LG więc bez wsparcia xda nie ma co liczyć na 4.1 (chociaż z tego co wyczytałem to LG zapewniło, że wszystkie urządzenia, które na starcie dostały ICS dostaną up do JB ale znając ich politykę to pewnie będzie to Q4) ale jeśli nie jesteś tech freakiem i nie patrzysz na numerki to 4.0.4 w zupełności wystarczy.

Edytowane przez greah
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Witajcie! Za niedługo przyjdzie pora na wymianę mojego starego,dobrego i wysłużonego HTC Desire. Na oku mam pare modeli telefonów i chciałbym się was zapytać który warto wybrać.

 

-HTC One S

-Xperia S

-Galaxy Nexus

-Galaxy S2

-Nokia Lumia 900

 

Telefon ma być przede wszystkim do bardzo szybkiego i płynnego sprawdzania internetu,słuchania muzyki,od czasu do czasu grania (ale raczej w te proste bo nie widzi mi sie granie na telefonie w takie produkcje jak GTA 3 itd)

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Nie no, oczywiście, że są, ale ostrzegam mimo wszystko, bo można się nie miło rozczarować, jak w przyszłości gra tego typu będzie miała premierę na iOS, za jakiś czas na Androidzie, a na Windzie w bliżej nieokreślonej przyszłości ;).

Odnośnik do komentarza

No a ja chyba tylko ostrzegłem, że proste gierki to też nie jest taka oczywistość na tej platformie. Przecież trzynam w ręku telefon z WP8 i widzę jaka jest sytuacja. Pierwszy przykład z brzegu - Jetpack Joyride, prosty tytuł idealny na 5 minutowe sesje - na Marketplace go nie ma.

Odnośnik do komentarza

Lumia900 odpada, dostala teraz WP7.8 i na tym koniec takze jest martwa IMO.

Galaxy nexus wyglada zbyt plastikowo jak na sprzet tej klasy.

SGS2 wiadomo mimo iz to tel z 2011 to nadal kosi i dla mnie jest idealny.

Sony Xperia S biała robi wrażenie wiec mozna sie przylansowac w tłumie i caly czas sie zastanawiam czy dobrze zrobilem biorąc Xperie T, do tego wyświetlacz HD robi bardzo pozytywne wrazenie.

Do HTC mam jakąś awersje takze sie nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza

Czesc

 

nie mialem nigdy stycznosci z dotykowymi telefonami, zawsze na klasycznym telu.

teraz czas na przesiadke i sie zastanawiam nad iphone'm - tylko fundusz raczej pozwala na starsze wersje.

 

Czy to się jeszcze oplaca brac, najbardziej zalezy mi na muzyce jak i instagramie, do tego moze jakies apki z notatkami i organizatory.

 

Jakiego modelu szukac zatem? 3g wystarczy?

 

jeśli nie, to może jakaś alternatywa ?

 

 

 

kwota to 500 zł maks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czy moze dac sobie spokoj i poczekac na koniec oferty w t-mobile i cos wtedy pokombinowac?

Edytowane przez Tycjan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...