Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

No niewiem. Bawilem sie dzis 630 i jest to typowa lumia z WP na pokladzie. zmiany wprowadzone w Wp 8.1 sa imo na plus, wykonanie lumii tez calkiem calkiem (bierzemy poprawke ze conajwyzej jest to srednia polka telefonow). 625 imo jakoscia wykonania nie ma co podchodzic. z tych lumii to bym patrzyl na 920/1320 ew jezeli bedziesz miec mozliwosc obcowania z 630 to moze sie spodoba. te androidy to lepiej ominac. tak ostatnio myslalem ze jezeli chodzi o tel z andkiem na pokladzie to tylko flagowce inaczej moze byc tak jak z xperia P od mojej siory ze praktycznie smart na andku 4.1.2 ma w sobie tyle bledow ktorych producent juz nie naprawi, ze smarcik bardziej irytuje i drazni niz jest uzyteczny.

Odnośnik do komentarza

http://www.phonearena.com/phones/compare/Xiaomi-Hongmi,Xiaomi-Mi-3/phones/8194,8193

 

jezeli dobrze wytypowalem te smarty o ktorych pisales to ja bym bral ten drozszy, toz to flagowe bebechy ma. lepsza bateria,procek.. ale zadaj sobie pytanie czy jest Ci to potrzebne choc roznica w cenie 4 stowy to zadna roznica i tak jak mowilem ja bym sie nie zastanawial bo tu nie ma kompromisu.

 

BTW.

 

matka mojej kobiety wybierala sobie telefon w orange. jako ze abo na firme mega wysoki (nierozumiem po co taki ale nie moje pieniadze) wiec odrazu uderzalismy w topowe smarty. Z komba HTC ONE M7, Samsung S4, SONY Xperia Z, Iphone5, wybralem jej ONE gdyz IMO obudowa wyglada na mega solidna w porownaniu z pozostalymi. tesciowa zadowolona choc i tak pewnie z moja kobieta sie zamieni za jej lumie720 bo poliweglan robi na niej mega wrazenie (whatever). ONE jest na andku 4.3 i sense 5.5 forumku czy warto aktualke do kitkata robic  czy wiecej rzeczy jest skopanych niz ulepszonych?

 

BTW2

@wiktor

 

http://www.phonearena.com/phones/compare/Nokia-Lumia-620,Nokia-Lumia-630/phones/7593,8503

 

No jakos niewypada gorzej od 620. imo znacznie lepsza. i jest u operatorow za 1 zl wiec nawet nie ma co nosem krecic.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Panowie...moja mama przedluzajac umowe z orange dostanie galaxy s3.Kobieta nigdy nie miala stycznosci z telefonami dotykowymi tym bardziej jakies internety w telefonie itp ale wykazuje zainteresowanie i chec nauki(choc nie wiem jak dlugo)Jest jakis sposob zeby ulatwic jej przesiadke na taki sprzet?Jakies porady?(jakis ,,tryb uproszczony,, czy cholera wie...)  :sweat:

Odnośnik do komentarza

Panowie...moja mama przedluzajac umowe z orange dostanie galaxy s3.Kobieta nigdy nie miala stycznosci z telefonami dotykowymi tym bardziej jakies internety w telefonie itp ale wykazuje zainteresowanie i chec nauki(choc nie wiem jak dlugo)Jest jakis sposob zeby ulatwic jej przesiadke na taki sprzet?Jakies porady?(jakis ,,tryb uproszczony,, czy cholera wie...)  :sweat:

wyłącz transmisje danych, ustaw wi-fi i hulaj dusza, niech się uczy na błędach :)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie znaleźć coś do tych 800 (nawet 900) zł jest mega ciężko. Zakładałem, że chce nowy, ale nawet o używke trudno. Mam nadzieje, ze przez weekend coś wykombinuje fajnego, bo nie umiem obsługiwać 10 letniej Nokii 5510 ; (.

 

Ostatecznie wybór padnie chyba na tą Motorole Moto G. Przekonany nie jestem, ale za bardzo nic lepszego nie widze to tej cyfry...

Odnośnik do komentarza

BTW2

@wiktor

 

http://www.phonearena.com/phones/compare/Nokia-Lumia-620,Nokia-Lumia-630/phones/7593,8503

 

No jakos niewypada gorzej od 620. imo znacznie lepsza. i jest u operatorow za 1 zl wiec nawet nie ma co nosem krecic.

w czym jest niby lepsza? przy większym ekranie ma nieznacznie większą rozdzielczość, co przekłada się na mniejsze ppi, bebechy praktycznie te same, zresztą przy windows phone nie ma to takiego wielkiego znaczenia, 620 ma flash który bardzo często się przydaje, i przednią kamerkę, 630 jest krokiem w tył.

Edytowane przez wiktor96
Odnośnik do komentarza

O kurde, Samsung wypuścił Galaxy S3 Neo - ciekawa opcja. Design i ekran ten sam (więc ekran nie jest zły generalnie), DUAL SIM (jak ktoś szuka sensownego dual sima to jest w Europie ciężko, a tu masz ;) ), Qualcomm Snap 400 quad, 1.5gb ramu, Andek 4.3 (i pewnie na tym pozostanie), Adreno 305. 16gb + SD na dane. Taka Moto G z lepszym aparatem i 1.5 ramu + dual sim (no i szkoda że TouchWiz ale da się ogolić). No i Qualcomm wróży lepsze i łatwiejsze portowanie AOSP więc customy się powinny pojawić (przy czym customy słabo radzą sobie z dual simami).

 

Hmm

 

http://www.morecellphone.com/phone/samsung-galaxy-s3-neo-duos-gt-i9300i/1503

 

Nówka na allegro z VATem poniżej 1000 zł. Oczywiście chodzi o wsparcie Dual Sim bo dostajemy telefon sensownego producenta z gwarancją, a nie jakiś chińczyk z polskim logo który jak się zepsuje to będziemy 3 miesiące czekać aż ktoś naprawi. Na razie to dość świeży produkt. Zobaczymy co czas pokaże.

Odnośnik do komentarza

Też mam i jestem zachwycony. Przesiadłem się co prawda z Note 3, wiec nie wiem jak się ma do Z1. Bateria i tryb stamina to mistrzostwo świata. Note 3 dziennie ładowałem, a tutaj nawet trzy dni wytrzyma przy normalnym użytkowaniu (mam internet cały czas włączony). Forum, fejs, nawigacja itd. a bateria trzyma dobrze.

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Z2 warto tylko jeśli dla kogoś priorytetem jest aparat w fonie (no i te giga ramu więcej). Choć osobiście uważam pchanie się w piksele za bezcelowe to jednak sony ma dobrą elektronikę która daje sobie z tym radę.

Od 3 tygodni bawię się Z Ultra. Solidny, bardzo cieńki ale też wielki, w samochodzie z kieszeni nie wyjmiesz bez gimnastyki, zapomnij też o pisaniu esów jedną łapą. Wielki ekran na którym wszelkie homemade wyglądają tak jakbys sąsiadkę przez okno podglądał, wynagradza wszystko. A jak mam luz w robocie to w real racing pocinam na dualu z ps3 przez bt. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...