Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 lat jadę na xperii neo v i powoli zaczynam mieć ochotę na coś nowego. Wtedy to był najlepszy mid za sensowną cenę. Teraz odpowiednikiem zdaje się być moto g, no ale jak czytam o jakości multimediów, to mnie trochę odrzuca. Poza tym nie bardzo pasuje mi brak fizycznych klawiszy funkcyjnych. Jakoś nie ufam wirtualnym, no i zabierają powierzchnię ekranu.

 

Jakieś propozycje w okolicach 500 zł ?

Odnośnik do komentarza

Kończy mi się umowa z pomarańczowymi i chyba wezmę sobie ofertę pracownicza z plusa. Waham się, czy brać ofertę z, czy też bez telefonu. W rozsądnej cenie, przy abonamencie 66,99 (wszystko bez limitu i 3gb netu), mam:

 

- Huawei ascend p7 lte za 399

- lgg2 lte za 499

- S5 mini za 549

 

Co wybrać? W ofercie bez telefonu za 45,99 mam wszystko bez limitu i 3 gb netu także chyba opłaca mi się te pare zeta dołożyć, bo moja XperiaS, po ostatniej aktualizacji, jest szrotem i mułem totalnym. 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Od 2 lat jadę na xperii neo v i powoli zaczynam mieć ochotę na coś nowego. Wtedy to był najlepszy mid za sensowną cenę. Teraz odpowiednikiem zdaje się być moto g, no ale jak czytam o jakości multimediów, to mnie trochę odrzuca. Poza tym nie bardzo pasuje mi brak fizycznych klawiszy funkcyjnych. Jakoś nie ufam wirtualnym, no i zabierają powierzchnię ekranu.

 

Jakieś propozycje w okolicach 500 zł ?

ja osobiście odradzam Moto G, w tej cenie może lumia 630, 625, może ekran ma trochę mniejszą rozdzielczość ale sam telefon jest wykonany fajniej, i chodzi płynnie.

Odnośnik do komentarza

Za ~7 stówek to można ustrzelić lg g2 mini albo l90. 

 

A chu/j, zostaję z neo v aż nie umrze śmiercią naturalną. Wymieniłem baterię, wszystko hula w miarę płynnie. Nie ma się sensu żyłować dla 1,5 cala większego ekranu. Poczekam na coś dobrego w biedackiej cenie.

 

lumia+nintendo+policja = kureska koalicja

Odnośnik do komentarza

Za 6 stówek powinieneś wyrwać używkę S3, i to będzie najlepszy wybór jeśli nie chcesz WP, sam telefon na stocku muli bo touchwizz, ale nie zrażaj się tym bo on muli nawet na Note 3/Galaxy S5, wgrasz jakiegoś launchera, albo innego odchudzonego roma i będzie git, sam telefon ma bardzo dobry aparat, świetną jakość rozmów, naprawdę świetną, do tej pory nie słyszałem lepszej, nawet na iPhone 5S, dobry DAC(wolfson), świetne wsparcie devów(nie producenta).Moto G, od razu odrzuć, uwierz mi.Odradzam też Xperie T bo wiem że w tej cenie można ją dostać, i to tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Z ciekawosci zaszedłęm dzisiaj i obejrzałem w MM lg g3, za żadne skarby nie mogłem dojrzec tego ultrahd, ekran prawie identycznej wielkosci co  w g2, przesiadka nie ma najmniejszego sensu. Nie wiem po co komu ultra hd na 5 calach.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Ja bym się nie obraził, za g3 z fhd, ale problem jest taki, że go nie ma po prostu. 

Trochę się na wstrzymanie wziąłem z zakupem czegoś, niedługo targi IFE, może coś ciekawego bardzo się pojawi, a przy okazji jeszcze ciutke ceny spadną.

Ktoś jakies plotki na temat nexusa6 nowego słyszał, kiedy np by się miał pojawić czy cokolwiek?

Odnośnik do komentarza

Ktoś jakies plotki na temat nexusa6 nowego słyszał, kiedy np by się miał pojawić czy cokolwiek?

Dziś wypłynęło coś takiego. Może to jakiś pierwszy zwiastun nowego Nexusa

https://www.dropbox.com/s/td77b674g6x9ggj/Zdj%C4%99cie%2014.08.2014%2C%2013%2013%2048.jpg

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...