Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

A tego to ja nie wiem, jak nie przepadasz za sandboxami to może znużyć (bo wiadomo, zawsze tam wkrada się schemat jedź z punktu A do punktu B i zabij kogo trzeba), chociaż początkowe zadania są fajne i bardziej zróżnicowane.

 

Z drugiej strony oba dodatki rozwijają trochę główny wątek i pokazują niektóre zdarzenia z innej perspektywy, a grę podobno skończyłeś 3 razy, to możesz i je łyknąć.

Odnośnik do komentarza

A o czym jest ten Infamous

 

inFamous - Gra w której wcielasz się w postać Cole'a mieszkańca Empire city który przez otwarcie pewnej paczki pozyskał siły elektryczności itp. ale przy tym jego miasto zostało zniszczone. W grze możesz wybrać czy chcesz byc bohaterem który ocali miasto czy niesławnym który doprowadzi do jego upadku. Typowy sandbox z głównym wątkiem fabularnym i misjami pobocznymi. Nie będę zdradzał więcej fabuły. Mnie osobiście gra się bardzo podoba.

 

BF Bad Company 2+ dodatek Vietnam

 

 

A jakas inna gra? bo akurat BF BC2 ograłem całe.

Może CoD: Black Ops albo Medal of Honor? Co lepsze??

Odnośnik do komentarza

Myślicie że Monopoly Streets dostanie polską lokalizację ?

Idealna gra na niedzielne popołudnie z żonką w domu... a w wersję pl było by dużo przyjemniej. Oglądałem sobie dziś nowego Prowokatora i tam wspominał o monopolu - to się zainteresowałem :)

Wszędzie jest do kupienia wersja ang.

 

 

Jeszcze jedno odnośnie tej gry... badał to już ktoś ? Warto ?

A jak wcześniejsza wersja Monopolu na ps3 ?

 

 

 

 

---

Są jeszcze jakieś gierki w takim stylu ? Buzza już mamy a Singstar mnie zupełnie nie interesuje ( podobnie jak wszelkie GH Rock Bandy itp. - tutaj wygrywają instrumenty ).

LBP już mamy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem demo lego Batmana i było jakoś słabo... nie wiem - ale skoro polecasz a Twoje rady się sprawdzały - zbadam jakoś inne.

Kupiliśmy sobie wczoraj z PSS PLANET MINIGOLF - świetna kolejna gra do niedzielnej poobiedniej kolekcji. Polecam !

 

Zaraz zabieram się do gry samemu by odblokować więcej dołków :) Dobrze że jeszcze dziś mam wolne :)

Odnośnik do komentarza

AŻ TYLE ?

No to łykam hita na święta :) Widziałem że jest wersja pl więc będzie jeszcze przyjemniej.

Mam jeszcze jedno pytanie... zaciekawiła mnie gra z pss w kategorii family i party ( o ile się nie mylę ). Blue Toad Murder Files. Widzę że zrobili ją kolesie od Buzza. Jak to się prezentuje ?

Warto inwestować ? Da się pograć "niedzielnie razem" ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...