Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No i dupa, Sony zamyka sklepy PS3, PSV i PSP, jak już większość pewnie wie. Plus ten, że to co kupiliśmy zostanie w naszych bibliotekach.

 

Jest coś szczególnego, na co warto jeszcze zwrócić uwagę i rozważyć zakup, zanim wyłączą sklepy? Coś trudno dostępnego w wersji pudełkowej, albo jakieś szczególne exclusive'y?

 

Te same pytanie podepnę też pod resztę platform. Myślę na przykład, czy nie kupić pierwszego Silent Hill. Niby mam oryginał, ale tak odpalę go jeszcze na wszystkich trzech platformach. Suikoden 1&2 już dawno kupione, podobnie jak Metal Gear Solid. Jakieś gierki PSP jeszcze za mną chodzą.

 

Szkoda, że na żadne promocje nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Masorz napisał:

Ja właśnie kupiłem gierkę co od lat za mną chodziła, czyli Trash Panic:
 

Zarąbista gierka tetris style, na 4 graczy i do tego exclusive na ps3. 

Polecam gorąco, kosztuje tylko 21 zyla.

O właśnie o takich grach warto wspomnieć zawczasu. Z tego co widzę digital-only i tylko na PS3. Czyli faktycznie warto kupić. Wygląda fajnie.

 

17 minut temu, Pupcio napisał:

Może  te kitajce yebane rzucą jakąś promke na koniec. Przecież niektóre gry mają cenę z kosmosu na tym sklepie 

Nie było na PS3/PSV/PSP żadnych promocji już od blisko dwóch lat. Nie sądzę, żeby teraz na pożegnanie cokolwiek zrobili. Bo czy przypadkiem o promocji danej gry nie musi też zdecydować wydawca?

 

Na PSV stosunkowo tania jest Persona 4 Golden (39zł), jeśli kogoś jeszcze interesuje. Niemniej jednak po niedawnej premierze gry na PC nie zdziwię się, jeśli gra ukaże się z czasem na PS4/PS5/Switch.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Mam takie pytanko, ale nie wiem, gdzie wstawić, otóż syn mojego świętej pamięci przyjaciela napisał do mnie, odnośnie gry LEGO, których jest fanem i ma ich trochę. Właśnie wyświetlił się mu napis: to be continued w grze LEGO The Hobbit, czy jest kontynuacja na PS3, bo nie widzę? Czy powinien teraz zacząć ogrywać LEGO Lord of The Rings? Czy jest jakaś chronologia tej serii, kolejność w której powinien grać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Edit: dobra widzę, że jest tylko jedno LEGO The Hobbit, które wygląda na niedokończone, bo miało się pojawić DLC. I jedno LEGO LOTR na PS3.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

"Wpakowałem się" w nadrabianie exów na PS3. Jakie "prawdziwe" exclusive'y powinienem rozważyć, jeśli chodzi o gry, które zostały wydane tylko i wyłącznie na PS3, bez portów PC czy współczesnych remasterów? Można uwzględnić ewentualne gry, które wyszły zarówno na PS3, jak i inną starą konsolę.

 

Przykładowo, mam już "w kolejce" lub w trakcie ogrywania takie tytuły jak:

Asura's Wrath

Anarchy Reigns

Heavenly Sword

Bad Company

Resistance: Fall of Man

ICO / SotC HD Collection

MGS Legacy Collection (tj. 2,3,4,PW)

Tokyo Jungle

Trash Panic

I nieco japońszczyzny, która i tak nikomu nic nie będzie mówić.

 

Mam jeszcze jakieś Tekkeny itp. ale na to nie mam ciśnienia akurat. Little Big Planet wiem, że jest exem, ale tu również, nie mój gatunek. Nie wiem co o Killzone myśleć, bo fanem pifpafów też szczególnie nie jestem, o ile nie są jakieś naprawdę powalające, lub wyjątkowe.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Suavek napisał:

"Wpakowałem się" w nadrabianie exów na PS3. Jakie "prawdziwe" exclusive'y powinienem rozważyć, jeśli chodzi o gry, które zostały wydane tylko i wyłącznie na PS3, bez portów PC czy współczesnych remasterów? Można uwzględnić ewentualne gry, które wyszły zarówno na PS3, jak i inną starą konsolę.

 

Przykładowo, mam już "w kolejce" lub w trakcie ogrywania takie tytuły jak:

Asura's Wrath

Anarchy Reigns

Heavenly Sword

Bad Company

Resistance: Fall of Man

ICO / SotC HD Collection

MGS Legacy Collection (tj. 2,3,4,PW)

Tokyo Jungle

Trash Panic

I nieco japońszczyzny, która i tak nikomu nic nie będzie mówić.

 

Mam jeszcze jakieś Tekkeny itp. ale na to nie mam ciśnienia akurat. Little Big Planet wiem, że jest exem, ale tu również, nie mój gatunek. Nie wiem co o Killzone myśleć, bo fanem pifpafów też szczególnie nie jestem, o ile nie są jakieś naprawdę powalające, lub wyjątkowe.

 

Asura's Wrath i Metal Geary ogrywaj na XSX we wstecznej, nie gubią wtedy nawet klateczki.

 

Z polecanych oba Infamousy

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Wredny napisał:

Anarchy Reigns, Asura's Wrath, Bad Company, MGS to nie są żadne "exclusive" na PS3.

Pisałem, że chodzi mi też o exy konsolowe z tej generacji, niekoniecznie wyłącznie PS3. Wiem, że powyższe wyszły też na X360 i takie gry też biorę pod uwagę (w wersji PS3).

 

Jeśli zaś coś wyszło też na PC, albo dostało port na nowsze generacje itp. (np. The Last of Us, Demons' Souls etc.) to odpada.

 

A Xboxa nie mam i mieć nie chcę/nie potrzebuję. Rozważałem przez chwilę kupno XSS dla wstecznej, ale mi przeszło.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Suavek napisał:

DS w sumie podałem jako przykład. W wersję PS3 swego czasu grałem, ale to zupełnie nie mój gatunek, niestety. Nie lubię się już frustrować przy grach, dlatego omijają mnie wszelkie Soulsy czy Elden Ringi. ;) Dzięki za info tak czy inaczej.

Gościu od SMT nie lubi się frustrować? Niemożliwe :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...