Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Dead Space 2 - zajebistość, sequel w każdym kawałku lepszy od poprzednika, który i tak był bardzo dobry. Skończyłem jakieś 9 razy i na pewno będę grał jeszcze, bo gierka ma świetny replay value.

 

I tu musze stanowczo zaprotestowac. Tylko graficznie jest lepszy. Nie ma bossow (!), nie ma atmosfery osamotnienia z czesci pierwszej, beznadziejna walka koncowa. Jesli nie grales w zadna czesc, zainwestuj w jedynke, dwojka niestety to zerujacy na jedynce skok na kase.

zgodzę się. DS2 to gra w ch.uj dobra ale do DS1 brakuje jej zaskakująco dużo. DS1 FTW!

Odnośnik do komentarza

Noszę się z zamiarem kupienia gry z gatunku jRPG, lecz nigdy w takie nie grałem. Więc proszę was o jakieś typy. Próbowałem zacząć grać od początku w finala, ale odpadłem już na pierwszej części, nie mogę się przełamać. Uwielbiam mangi i anime, także przydałoby się coś w tym klimacie.

Edytowane przez Nemo_Perfecte
Odnośnik do komentarza

Noszę się z zamiarem kupienia gry z gatunku jRPG, lecz nigdy w takie nie grałem. Więc proszę was jakieś typy. Próbowałem zacząć grać od początku w finala, ale odpadłem już na pierwszej części, nie mogę się przełamać. Uwielbiam mangi i anime, także przydałoby się coś w tym klimacie.

dla mnie jRPG skończyły się na pierwszym PlayStation - odpal cokolwiek zrobione przez squaresoft z tamtych czasów. Na PS3 podobno Resonance of Fate daje radę.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Noszę się z zamiarem kupienia gry z gatunku jRPG, lecz nigdy w takie nie grałem. Więc proszę was jakieś typy. Próbowałem zacząć grać od początku w finala, ale odpadłem już na pierwszej części, nie mogę się przełamać. Uwielbiam mangi i anime, także przydałoby się coś w tym klimacie.

dla mnie jRPG skończyły się na pierwszym PlayStation - odpal cokolwiek zrobione przez squaresoft z tamtych czasów. Na PS3 podobno Resonance of Fate daje radę.

 

nie sluchaj sie tej kaczuchy :blum2:

obadaj eternal sonata, 3d dot game heroes, demons souls i valkyria chronicles.

to ostatnie ma nawet anime.

nie wiem czy na psn wyszedl chrono trigger ale to by idealnie pasowalo.

Odnośnik do komentarza

Noszę się z zamiarem kupienia gry z gatunku jRPG, lecz nigdy w takie nie grałem. Więc proszę was jakieś typy. Próbowałem zacząć grać od początku w finala, ale odpadłem już na pierwszej części, nie mogę się przełamać. Uwielbiam mangi i anime, także przydałoby się coś w tym klimacie.

dla mnie jRPG skończyły się na pierwszym PlayStation - odpal cokolwiek zrobione przez squaresoft z tamtych czasów. Na PS3 podobno Resonance of Fate daje radę.

 

nie sluchaj sie tej kaczuchy :blum2:

obadaj eternal sonata, 3d dot game heroes, demons souls i valkyria chronicles.

to ostatnie ma nawet anime.

nie wiem czy na psn wyszedl chrono trigger ale to by idealnie pasowalo.

e tam frank, to już nie to. a demon's souls uważasz, że jest w stylu dawnych jrpg? no we. o 3d dot game heroes zapomniałem bo nie grałem - podobno niezłe :P

Odnośnik do komentarza

Przeciez 3D dot game heroes jest w stylu Zeldy a nie starych jRPG.

 

Próbowałem zacząć grać od początku w finala, ale odpadłem już na pierwszej części, nie mogę się przełamać.

Nie ma sensu zaczynac od pierwszej czesci bo duzo z kolejnymi Finalami wspolnego nie ma. Generalnie, Finale nie sa powiazane ze soba fabularnie (glowne odslony - bo wiadomo, ze takie FFVII jest powiazane z FF VII Crisis Core) wiec mozesz wziac dowolna czesc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kiedyś na PC były taka gra FPS Project IGI 1 i 2. Bardzo fajnie mi się grało w tą gierkę. Czy coś podobnego (czyli taktyczne skradanie i neutralizowanie wrógów w grze FPP) jest na ps3? Bez żadnych kosmitów i innych cudaków.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ,szukałbym czegoś ciekawego dla dwóch graczy,najlepiej jakis coop(niekoeniecznie nowa gra).Niedawno dokupilem 2 pada ale z tego co posiadam to jedynie resistance 1 i black ops pozwala mi na takie granie;]

obadaj gry z serii lego. jeżeli jesteś fanem obijania mordy to nowe MK, SF IV lub Tekken 6

Odnośnik do komentarza

wiem, że mój brat chciałby na prezent ur. dobrą strzelankę(PS3) i co wybrać najlepiej? (chłopak lubi granie w singlu lekko bardziej niż multi)

- Medal of Honor

 

- Battlefield 2:BC

 

- Killzone 3

czy

- CoD:MW2

 

jakie jest Wasze zdanie?

 

SP - K3 (grafa, grafa, grafa, muza, 'dzieje się')

MP - BFBC2 - ludzie mają w to po 500h i nadal mają fazę. MW2 to siedlisko dresu i hakerów także ratuj brata przed buractwem

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

wiem, że mój brat chciałby na prezent ur. dobrą strzelankę(PS3) i co wybrać najlepiej? (chłopak lubi granie w singlu lekko bardziej niż multi)

- Medal of Honor

 

- Battlefield 2:BC

 

- Killzone 3

czy

- CoD:MW2

 

jakie jest Wasze zdanie?

Zamiast kupować BC2, poczekaj na premierę BF3 i to mu kup.

Odnośnik do komentarza

- Medal of Honor

- Battlefield 2:BC

- Killzone 3

- CoD:MW2

 

 

Zdecydowanie polecam KZ3, bo nie tylko singiel jest na naprawde wysokim, ale takze multi jest swietne. BC2 niezly singiel i kapitalne multi. MW2 Pomieszany singiel (wszystko wrzucone do worka i wymieszane) i multi srednie (wiecej rzeczy z MW1 nie znaczy lepiej. W MOH-a gralem tylko multi troche i jest niezle, ale slabiej niz w KZ3 nie mowiac juz o BC2.

 

Najlepiej coś co daje po prostu czysty fun z grania.

 

Zdecydowanie Dead Nation, szczegolnie co-op miazdzy, ale rowniez grajac samemu mozna sie swietnie bawic. Gra mocno wciaga i daje mega frajde.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...