Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Mortal na 4 osoby za dobry nie bedzie, bo na raz graja tylko dwie osoby (i jak ktos nacisnie L1 to wchodzi osoba z team) - granie w 4 osoby to tak raczej od biedy tam jest.

 

Ja od siebie moge polecic:

BLUR - mozna sie scigac we 4 osoby, albo grac w trybie typu arena. Warto dodac ze gra przy podzielonym ekranie chodzi mega szybko, pelna predkoscia z czym w innych grach jest roznie. Naprawde miodna sprawa

 

Motorstorm Pacific Rift - tez dobry tytul, w zasadzie nie ma co sie rozpisywac

 

Resistance Fall of Man - multiplayer na splicie. Mega sprawa - nie ma to jak deathmatch na 4 osobowym splicie

 

Tanks (gra z PSS) - kupilem w promocji, nie wiem ile normalnie kosztuje ale pewnie nie duzo. Po prostu tanki - kazdy wie o co chodzi. Dobra pozycja jesli sie lubi tego typu gierki

 

Wszystkie te gry sa tanie, co jest ich dodatkowa zaleta

Odnośnik do komentarza

Ten Mortal na 4 osoby za dobry nie bedzie, bo na raz graja tylko dwie osoby (i jak ktos nacisnie L1 to wchodzi osoba z team) - granie w 4 osoby to tak raczej od biedy tam jest.

 

Ja od siebie moge polecic:

BLUR - mozna sie scigac we 4 osoby, albo grac w trybie typu arena. Warto dodac ze gra przy podzielonym ekranie chodzi mega szybko, pelna predkoscia z czym w innych grach jest roznie. Naprawde miodna sprawa

 

Motorstorm Pacific Rift - tez dobry tytul, w zasadzie nie ma co sie rozpisywac

 

Resistance Fall of Man - multiplayer na splicie. Mega sprawa - nie ma to jak deathmatch na 4 osobowym splicie

 

Tanks (gra z PSS) - kupilem w promocji, nie wiem ile normalnie kosztuje ale pewnie nie duzo. Po prostu tanki - kazdy wie o co chodzi. Dobra pozycja jesli sie lubi tego typu gierki

 

Wszystkie te gry sa tanie, co jest ich dodatkowa zaleta

 

Dzięki. Heavy Weapon - czołgi 1 i Battle Tanks - czołgi 2 już mam. Battle Tanks mogę polecić na 4 osoby, przypominna poczciwe czołgi z pegazusa z lepszą oprawą. Resistanca też mam, prawda jest fun.

BLUR wydaje się dobrym pomysłem, zwłaszcza że ostatnio czaję się na jakieś wyścigi.

Odnośnik do komentarza

Top Spin 4 czy Virtua Tennis 4? Nie gram na move'ach i innych wynalazkach, tylko poczciwy DS3.

 

Virtua !!!

Zdecydowanie, najlepszy tenis jaki wyszedł. Prosto i przyjemnie się gra - moim zdaniem graficznie też wypada lepiej. Top Spin jakoś mi nie pasuje, nie ten system grania. W VT4 jest bardzo przyjemna kariera zrobiona w formie planszowki.

Odnośnik do komentarza

Mass Effect 2 vs. L.A. Noire vs. inFamous 2

 

Szukam czegoś co starczy mi na naprawdę długo( jak RDR czy Assasin), czegoś co nie znudzi się po pierwszym przejściu a co przy każdym odpaleniu gry pokazuje coś nowego.

 

Trial i demo Mass Effect'a były świetnie, jednak uniwersum wydawało się takie puste ( nie grałem w 1, więc to pewnie wina tego ). inFamous pewnie za kilka miesięcy stanieje do 100 zł więc nie chce teraz przepłacić. I tak naprawdę nie wiem czego spodziewać się po LA. Czy to coś bardziej jak GTA czy RDR. GTA nienawidzę, RDR uwielbiam, a nie wiem w jakim stylu jest LA.

Odnośnik do komentarza

Polecilbym Mass Effect 2. z wymienionych to starczy Ci na najdluzej i jest z nich najlepsza.

 

LA Noire to bardziej point and click niz RDR czy gta, tylko ze zamiast przesuwac kursor przesuwasz kukielke ktora ma byc twoja postacia. imo dobra gra na raz i warto ja bedzie kiedys obadac. najlepiej w jakims packu z wszystkimi dlc?

Odnośnik do komentarza

Feara i Dungeon Siege grałem i jest to odpowiednio dobra i średnia gra.

 

Nie lubię shooterów, ale w FEARze panuje fajny klimacik, jest fabuła, są scenki, jest miejscami trochę psychodelicznie, ale jednak 1 czy 2 straszyła bardziej.

 

Dungeon Siege to hns, ale w trochę dziwnym wydaniu. Są rozbudowane dialogi, można nabijać influence z postaciami z drużyny, jest strasznie dużo lootu, ale mało skillów. Gra czasem się krztusi, a mimo to nie powala grafiką. Muzyka jest całkiem przyjemna i gra sprawia frajdę, ale też szybko się nudzi. Nadaje się na takie partyjki po godzince co dwa dni. W coopie to w ogóle ponoć cud i miód.

 

Czytając temat o Shadow of the Damned wydaje się, że gra jest naprawdę świetna więc prawdopodobnie wybrałbym właśnie ją. Niestety nie grałem, więc nie mogę nic więcej napisać.

Odnośnik do komentarza

Ja nie grałem w KZ2 (tylko demo), ale Singularity mogę polecić. Naprawdę fajne motywy z zabawą czasem, do tego przyjemne strzelanie i nawet wciągająca fabuła w tle. No i te momenty, gdy jesteśmy na statku, który dosłownie starzeje się na naszych oczach - miazga. Bardzo mi ta gra podeszła.

 

Teraz z kolei ja szukam czegoś dla siebie. Zależy mi na mocno zarysowanym rozwijaniu postaci. Najlepiej też żeby gra miała jakieś elementy super-mocy albo magii.

 

Prototype, inFamous ograłem. Przychodzi komuś coś fajnego na myśl?

 

Oczywiście nie musi to być sandbox. Przygarnę każdy gatunek ;)

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Ja nie grałem w KZ2 (tylko demo), ale Singularity mogę polecić. Naprawdę fajne motywy z zabawą czasem, do tego przyjemne strzelanie i nawet wciągająca fabuła w tle. No i te momenty, gdy jesteśmy na statku, który dosłownie starzeje się na naszych oczach - miazga. Bardzo mi ta gra podeszła.

 

Teraz z kolei ja szukam czegoś dla siebie. Zależy mi na mocno zarysowanym rozwijaniu postaci. Najlepiej też żeby gra miała jakieś elementy super-mocy albo magii.

 

Prototype, inFamous ograłem. Przychodzi komuś coś fajnego na myśl?

 

Oczywiście nie musi to być sandbox. Przygarnę każdy gatunek ;)

 

 

Hmm, na myśl przychodzi mi Sacred II, świetna gierka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...