Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Uncharted, Infamous, Ratchet and Clank, Killzone, LBP, Dead Space, Batman:AA, Assassin's Creed, Bioshock, Castlevania: LoS, Burnout Paradise, Crysis 2, GoW (nowa hd kolekcja jest super). Heavy Rain, MK9, Lara Croft and the Guardian of Light, NfS: HP, Split/Second, Trine, WipEout: HD Fury, BFBC2,

 

w te gry/serie po prostu trzeba zagrać :)

Odnośnik do komentarza

Doradźcie Panowie jakąś, gierkę naprawdę dobrą, nie starą też, choć niekoniecznie. Ostatnio konsola tak już się tak zakurzyła, że aż smutno się robi.

 

Najlepiej coś co daje po prostu czysty fun z grania.

 

Infamous 2 jako przygodowka oraz NFS: Hot Pursuit jako wyscigi. Obie nie sa wymagajace, dajace mase "funu" i grywalnosci z mega oprawa graficzna. Miodnosc tych tytulow oceniam na 10/10.

Odnośnik do komentarza

słuchajcie, co polecicie dla kogoś, kto chciałby się po raz pierwszy w życiu zmierzyć z gatunkiem jRPG? do tej pory RPG cisnąłem na kompie, w ciagu ostatniego roku skończyłem DA, DA2 i Demons Souls na PS3 i tak się zastanawiam nad jakimś jRPG; chyba jestem gotów na hardcore tak pod kątem sterowania, technikaliów, sposobu rozgrywki, jak i samej fabuły (bo ponoć dla gracza "europejskiego" taki jRPG na początku jest szokiem);

zastanawiałem się nad FFXIII, ale nie wiem czy to dobry wybór i jakoś się boję wskakiwać w tę przygodę, wiedząc gdzieś tam z newsów czytanych przez "całe życie gracza", że wcześniej było tyle fenomenalnych produkcji z tej serii; co jest dobre, żeby wejść w ten świat, poznać go takim jakim jest? (nie chcę zaczynać od czegoś co niby jest jRPG, ale mało rozwiniętym; chcę ten gatunek poznać taki jakim jest "pełną gębą")

Odnośnik do komentarza

słuchajcie, co polecicie dla kogoś, kto chciałby się po raz pierwszy w życiu zmierzyć z gatunkiem jRPG? do tej pory RPG cisnąłem na kompie, w ciagu ostatniego roku skończyłem DA, DA2 i Demons Souls na PS3 i tak się zastanawiam nad jakimś jRPG; chyba jestem gotów na hardcore tak pod kątem sterowania, technikaliów, sposobu rozgrywki, jak i samej fabuły (bo ponoć dla gracza "europejskiego" taki jRPG na początku jest szokiem);

zastanawiałem się nad FFXIII, ale nie wiem czy to dobry wybór i jakoś się boję wskakiwać w tę przygodę, wiedząc gdzieś tam z newsów czytanych przez "całe życie gracza", że wcześniej było tyle fenomenalnych produkcji z tej serii; co jest dobre, żeby wejść w ten świat, poznać go takim jakim jest? (nie chcę zaczynać od czegoś co niby jest jRPG, ale mało rozwiniętym; chcę ten gatunek poznać taki jakim jest "pełną gębą")

 

 

Proponuję zakupić na PSN gry z serii classic - FF VII, FF VIII i FIX. Moim zdaniem te gry pozwolą Tobie wsiąknąć bez końca w piękno jRPG`ów, poczuć immersję z bohaterami oraz pozwiedzać pięknie wykreowane krainy. Na PS3 z jrpg`ami jest straszna posucha, FFXIII to praktycznie interaktywny film, mało w nim zostało z dawnych "Fajnali", może druga odsłona tej części przyniesie jakieś zmiany w kierunku prawdziwego jrpg`a, ale to jeszcze trzeba poczekać. Generalnie przejrzyj sobie Kącik RPG, tam jest stosowny dział o polecanych grach, może znajdziesz coś dla siebie. Ja w każdym razie polecam na początek wymienione przeze mnie gry z serii Classic, do wyrwania za śmieszne pieniądze :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Najlepiej bierz obie,bo obie są dobre. ;] Ale jeśli tylko jedną, to wybierz RDR, jest dłuższa i bardziej rozbudowana, do tego lepiej wygląda. Mafia 2 jest niezła, ale zbyt krótka skończysz misje i nie ma za bardzo co robić. Z dodatkami jest już lepiej, ale tam z kolei brakuje scenek (przynajmniej w zdecydowanej większości), dostajesz tylko proste zlecenie w formie tekstu i wykonujesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...