Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzień wolny więc doczekałem się listonosza z paczuszką z No-Colours Records. To taka Niemiecka wytwórnia specjalizująca się w biciu faszystowskiej muzyki. Osobiście nienawidzę tej ideologii ale kiedy będę miał wybierać między faszystami czy ciapatymi wybiorę tych pierwszych. Dodam jeszcze tylko, że paczka priorytetowa szła od wtorku...czyli bardzo szybko a kosztowało mnie to ok 10 Eurosów czyli nie tak wiele jak na przesyłkę międzynarodową.

IMG_4880.jpg

Satanic Warmaster - Carelian Satanic Madness - Bożesz ty mój, klasyk! Pięknie brzmi :yao:

Burzum - Umskiptar. Stwierdziłem, że to ostatni dzwonek na to wydawnictwo. Niby Back On Black ale to zawsze pierwsze i jedyne bicie. Szary winyl. Kiedyś będzie drogi lol.

 

A teraz to po czym opadła mi szczena. Po wizycie listonosza postanowiłem się przejść do Mediamarkt. Jak zawsze przeglądałem CD, winyle kiedy nagle usłyszałem "promocja" kiedy jakiś klient pytał o coś sprzedawcę. Patrzę na dół a tam niepozorny koszyczek, z którego wyłania się to

IMG_4878.jpg

Pierwsze/jedyne bicie tego splitu z 2014 roku. Przyznam, że od miesięcy widziałem to na półkach ale w życiu bym tego nie kupił. No ale...promocja. 28 złotych!!!! To połowę mniej niż w sklepach wysyłkowych! Ale najlepsze jak spojrzałem na półkę z CDkami...

IMG_4879.jpg

TANIEJ NIŻ CD!!!!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

IMG_4891.jpg

A u mnie dzisiejszy wieczór sponsoruje bootleg Majhemu "Bloody Rehearsals '89", który przypłynął jakiś czas temu z Hell's Headbangers. CIężko się tego słucha bo jakościowo wypada gorzej nawet niż oficjalny Sarpsborg. Niemniej jakiś tam klimat został zachowany i cieszą fragmenty rozmów między utworami oraz wstęp Deada do "freezing Moon". Raczej dla kolekcjonerów niż fanów dobrej muzyki ;) Poza tym bardzo ładna okładka.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Głupi jestem i złożyłem preorder

Mayhem-JESS-LPLO.jpg

Live in Jessheim. Chcę to jedynie ze względów kolekcjonerskich. Zeitz nie dawało się słuchać, Sarpsborg nawet nie odpaliłem lol. To już ostatni album sygnowany tym samym składem z Deadem na wokalu (+Necrobutcher, Hellhammer i Euronymous). Jeśli ktoś jest zainteresowany, którymś z tych albumów to mogę polecić jedynie Leipzig. Najlepsza jakość nagrania. Pomijając oczywiście sporadyczne przycięcia taśmy, na którą występ był nagrany.

 

W ogóle jeszcze się zastanawiam nad Mork

VILELP706MorkEremittensDalLPMockup.jpg

 

Myrkur - Sam nie jestem i nigdy nie będę metalowcem więc (pipi)ę co true metalowcy mówią o tym zespole. Mi się podoba więc łyknę płytę na premierę.

362785-emp.jpg

i Enslaved (ale małe szanse, że to kupię bo wiem, że albumy tego zespołu wiszą potem w sklepach przez kilka lat ;) ) Niemniej muszę to najpierw kilka razy przesłuchać z YT czy mp3 bo z Enslaved może być różnie i może wyjść niezłe (pipi).

367072-emp.jpg

 

Z reedycji IV Krucjata Bolt Thrower i może Clandestine Entombed.

 

Gier nie zamierzam już kupować więc kasa się znajdzie :D

 

A jakie są Wasze plany i marzenia?

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Planowałem nic nie kupować do czasu pre-ordera Czwartej Krucjaty, notabene już dostępnej do zamawiania w sklepie earache, ale jakoś przypadkiem wygrałem cztery płyty na allegro(nie spodziewałem się, że pójdą za tyle :I), więc trochę się to odwlecze.

Przy okazji w sklepie earache jest sekcja vinyl on demand, gdzie składamy zamówienia na niedostępne tytuły, które zostaną wydane po zebraniu 200 chętnych (zwykle 500). Płatność po uzbieraniu wystarczającej liczby zamówień, więc polecam sprawdzić co tam jest, np. debiut Cathedral.

Odnośnik do komentarza

Miałem dobry miesiąc w pracy więc kiedy pojawiło się kilka dni temu na allegro (stan mint new & sealed za normalną cenę), nie mogłem przejść obojętnie

IMG_4950.jpg

Panzer Division Marduk - KVLT i potęga. Remaster z 2010 roku wydany przez Blooddawn Productions. Od oryginalnej wersji Osmose odróżnia tą płytę nie tylko sposób nałożenia dźwięku ale także oryginalna (i lepsza) szata graficzna. Teraz pozostaje mi czekać na reedycję Osmose, która pojawi się w 100% w nieokreślonej przyszłości i trzymam kciuki za pierwotne dzwięki, które mam nadzieję, będą towarzyszyły temu wydawnictwu :)

 

BM: Kult wiecznie żywy Tom 1 Dayala Pattersona. Przeczytałem pierwszą książkę z serii i jestem bardzo zadowolony. Gościu się napracował przy opracowaniu tego dokumentu, dzięki czemu wyszła fajna analiza powstania sceny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Plus za Marduka, czekam na przesyłkę ze stanów z limitowanym boksem Frontschwein w kolorze srebrnym. Drugą cześć Black Metalu przerobiłem w angielskiej wersji językowej, bardzo zacna pozycja.

 

Jeżeli jeszcze nie czytałeś bardzo polecam tą książkę.

 

mtRdwbb.jpg

 

Bardzo fajnie napisana z całą masą cennych i nigdzie wcześniej nie publikowanych informacji na temat Szwedzkiej sceny, jak i jej twórców. Wspomnienia ojca Quorthona, jak i bliskich Deada. Pomimo przeczytania chyba wszystkich pozycji dostępnych na rynku dotyczącej muzyki Death/Black metalowej naprawdę nie mogłem się oderwać. Polecam. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...