Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Pochwal się...

Featured Replies

Parę zabawek dotyczących -(16)-

 

Vinyl z sailrabbit - jeden z 1000 istniejących egzemplarzy. Numerek 15 (lans)

sailrabbitai1.th.jpg

Po lewej, blaze of incompetence kupione od Phila Very, po prawej zoloft smile z dodatkowym trackiem i teledyskiem (wydanie od skośnych):

16hz0.th.jpg

Edited by ping

  • Replies 902
  • Views 161.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • To ja też się pochwalę, chociaż nabyłem już jakiś czas temu, to nie mogę się napatrzeć na te cudne krążki:

  • Od osoby prywatnej która wietrzy kolekcję, za ile ? :) za 110 cena bardzo okazyjna bo kupowałem więcej i łatwiej było negocjować. A tu reszta perełek z dzisiejszego rajdu, wszystko pierwsze tłoki, mus

  • Witam, pozwolę sobie to tutaj wrzucić  Dziśiaj rano w końcu przyszło :    W zasadzie żeby nie Gunship, to nawet bym pewnie nie wiedział o tym, dla mnie póki co GOTY albumie, no imo

"rozowiutkie 6nastki"

Edited by wozek

to tez sie pochwale troszeczke :)

 

 

Dodheimsgard - Supervillain Outcast

09032008002rf8.th.jpg

 

Meshuggah - Nothing (special edition)

re-edycja Nothing, nagrane na nowo + dvd ^^

09032008003um0.th.jpg

 

Raging Speedhorn - Live and Demos z autografem Johna Loughlina xD [/lans off]

09032008004ll4.th.jpg

 

 

Arkhon Infaustus - Orthodoxyn

cudne limitowane wydanie, na za(pipi)istym papierze, z oprawa a'la book of nod :] przekozacki szajsik

 

09032008jz9.th.jpg09032008005as6.th.jpg 08032008vh0.th.jpg

Edited by Specu

wow, 4 oryginaly ;]

wow, 4 oryginaly ;]

 

ba ;]

mam jeszcze ze 4 ;D

postanowilem ze wywalam wszystkie audio cd(kolo 600), lezy to na polce bez sensu, i zbiera kurz, a chwalic sie nie ma czym bo plyty z tytulami "platinum" czy "tdk" nie sa piekne.

 

wszystko zrzucam na mp3, i zostawiam tylko oryginaly na polce, przynajmniej bedzie cacy, skromnie, ale cacy ;]

Edited by _Milan_

jak ci dysk pierd.olnie, to będzie lament

mam JUZ 13 plyt dvd zarchiwizowanych, glupi nie jestem.

 

 

a plyty do kartonu wywale i do piwnicy ;]

Edited by _Milan_

Powódź gminę Tarnowo zaleje i co wtedy.

 

 

Odpowiedź: akurat wtedy dysk je.bnie :)

 

grzesiu, idz szlochac przy dzwiekach mogwai

Nie da się szlochać przy tak pozytywnej muzyce, Robuś.

 

Co do tematu: mam 5 oryginalnych płyt CD!!!!!!!!! 4 Kyussy i 1 GY!BE.

Moge wkleić print screen mego folderu z muzą, liczy się to? :)

kupiłbyś chociaż great milenko, kradzieju

 

kupiłbyś chociaż great milenko, kradzieju

Na allegro za 3 dychy stoi więc może się skusze, ale to zawsze 0,7 Smirnoffa...

na stereo masz z darmową przesyłką

to tez sie pochwale troszeczke :(

Raging Speedhorn - Live and Demos z autografem Johna Loughlina xD [/lans off]

09032008004ll4.th.jpg

 

Phi... Ja mam ze wszystkimi z RS.... :twisted:

 

Co do oryginałów to mam ich grubo ponad 100, same kolędy, disco polo i inne fajne przeboje z remizy.

mam JUZ 13 plyt dvd zarchiwizowanych, glupi nie jestem.

 

 

a plyty do kartonu wywale i do piwnicy ;]

 

to się nie zdziw jak po latach okaże się że (pipi) z tych płyt odczytasz

to tez sie pochwale troszeczke :(

Raging Speedhorn - Live and Demos z autografem Johna Loughlina xD [/lans off]

09032008004ll4.th.jpg

 

Phi... Ja mam ze wszystkimi z RS.... :twisted:

[lans]Phi... ja też, ale We Will Be Dead Tomorrow z autografami od wszystkich :twisted: [/lans]

 

zresztą, jakbym kurna nie wiedział :D

Edited by Specu

mam JUZ 13 plyt dvd zarchiwizowanych, glupi nie jestem.

 

 

a plyty do kartonu wywale i do piwnicy ;]

 

to się nie zdziw jak po latach okaże się że (pipi) z tych płyt odczytasz

 

 

mowie o plytach audio, po drugie nadal bede mial zaarchiwizowane na dvd, dodatkowo polowe mam podwojnie potrojnie zgrana, taki ze mnie balaganiarz.

 

bede budowal drogi i bedzie mnie stac na same oryginaly ;]

 

a TY jak diobel, wsyzstko oryginaly, czy tez zbierasz audio na platinumach?

mp3 wypalasz jako audio? To z deka kalectwo;p

szczurek , ja nagrywalem te plyty jak Ciebie nie bylo na swiecie, nie mialem nagrywarki ani neta, szukalem muzy na informatyce w szkole, i lazilem po ludziach zeby mi sciagali i nagrywali w audio.

plus jeszcze czasy gdy sie kupowalo piraty na targu "bema"

lepiej tez bylo komus pozyczyc plyte, niz namawiac do sciagania.

odkad mam komputer nagralem kolo 100, a to dlatego ze mialem discmana, teraz juz tego nie robie, bo mam mp3 ofkoz.

 

ominal Cie ten etap, bo z tego co czytalem nie tak dawno jarales sie The black mages leszczu xD

 

nie laziles 5 tygodni dzien w dzien po targowisku by dorwac w koncu plyte "follow the leader" ;]

ahahahahahahahahahahahahhahaha

 

(pipi) jaki kozak i wogole stary wypier,dalacz xD a 5 tygodni za takim szajsem po rynku sie szwedal xD

za moich czasów to na targi się chodziło po dj bobo i kartridźe do pegasusa

ahahahahahahahahahahahahhahaha

 

(pipi) jaki kozak i wogole stary wypier,dalacz xD a 5 tygodni za takim szajsem po rynku sie szwedal xD

 

 

to Twoje zdanie, jestes jedynym ktoremu gusta nie zmienily sie od podstawowki ;]

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.