Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.01.2018 o 18:23, Absolem napisał:

Kto wie może to właśnie jest docisk do sprzęgła :)

 

@Ornit wiedziałem że będziesz zachwycony :D

Żartowałem tylko :) Ale fakt faktem, że wyjątkowo ich nie znoszę. Tzn sam słucham całej masy kiczu bo inaczej tego leśnego grania nie da się nazwać ale DM przerasta pod tym względem nawet artystęęę Nergala. Oni potrafią s(pipi)ić wszystko, nawet te elementy symfoniczne, które na siłę wciskają do swojej muzyki. Słuchałem a właściwie przemęczyłem tą ich ostatnią koncertówkę. Jezus-Maryja! Ciężko mi to gdziekolwiek zakwalifikować. Satyricon jakoś potrafi nagrać płytę w "operze"! Oni nie!

 

EDIT: Ale nie o tym chciałem. Napisałem recenzję zakupionej płyty z EMP. Dodam, że recenzja traktowała ostatniej reedycji Dissection i była negatywna. DOstałem kod rabatowy -10% ale...NIE NA MEDIA!!! To po (pipi) mi taki kod...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Niestety nie jestem obiektywny bo w moim wieku okulary do czytania to już niestety obowiązek ;) Co do czcionki to jest różnie bo w większości są to oryginalne skany zina wstawione w ramy książki, czyli czasem druk maszyny do pisania ( większy lub mniejszy ) jakieś wymyślne bazgroły itd. Tak czy inaczej jeżeli brałeś pod uwagę zakup to się nie zastanawiaj. Tak jak pisałem pozycja warta każdej złotówki. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

IMG_6520.jpg

Jakieś siedmiocalówki. Norwegia i Szwecja. Myrkraverk w tym roku wydaje pierwszy pełny album. Zamówię. Reszta to KVLT albo uberKVLT lol

IMG_6521.jpg

Do końca nie mogłem się zdecydować. Jednak to Marduk, mój ulubiony BM. W dodatku z Mortuusem na wokalu. Nie wiem jak inni ale z nie byłem w stanie słuchać Warschau z CD ani z mp3. Po prostu uszy bolały. Może to winyl a może kwestia nowego masteringu ale ta płyta wchodzi teraz niemiłosiernie dobrze. 

IMG_6522.jpg

Bolt Thrower. Miałem nie zamawiać ale zobaczyłem u siebie w Mediamarkt i nie mogłem się powstrzymać. Cudowna okładka i sama zawartość.

IMG_6523.jpg

White Death - selftitled. Finlandia. Co to jest już widać po okładce lol

IMG_6524.jpg

Possession - Belgia. Bardzo lubię ten zespół. Jak na BM są dosyć oryginalni. Pierwszy raz usłyszałem ich w radiu Fenriz prowadzonym na soundcloud przez gościa o takiej samej ksywie ;P

IMG_6525.jpg

Gorgoroth - reedycja Under The Sign of Hell z bodajże 1997 albo 98 roku. Genialny album wydany ponownie przez Spinefarm records. Zamawiałem uźródła i nauczony doświadczeniem miałem t ą płytę po tygodniu a nie jak za ostatnim razem - po trzech (teraz codziennie chodziłem i męczyłem babki z poczty)

IMG_6526.jpg

Gaahlskagg czyli formacja założona przez Gaahla i niejakiego Skagga. Dobry szajs wydany pół-oficjalnie (lol) przez No colours records lubujące się w wydawaniu faszystowskiego materiału (to tak z przymrużeniem oka biorąc pod uwagę orientację Gaahla) Tak w nawiasie to przemiła niemiecka wytwórnia operująca gorszym angielskim niż ja

IMG_6527.jpg

Vampire - Szwedzki death metal. Brzmi tak samo jak cała reszta szwedzkich zespołów. Można posłuchać, poruszać bioderkami i do zaorania...

IMG_6528.jpg

Nie wiem czy wklejałem wcześniej. Opis zbędny

IMG_6529.jpg

Deathcult. To pod tą kozą to nie ogon...Super wydana płyta norweskiego BM, w której grają takie tuzy jak Turzur, Skagg czy Hoest na bassie

 

A skoro już o Hoeście mowa...

IMG_6531.jpg

Jeden z Karisma records, drugi podpisany z Svartekunst. Wydałem tyle, że hohoho. Jak się potem okazało mogłem mieć później dwa kupione w PL za połowę ceny :D Oba kolorowe. Jeden szary przezroczysty, drugi biały. Solidny zimowy rock'n' roll z przytupem. BMu tu jak na lekarstwo jednak ciągle słychać, że to Taake. Szanuję gościa bo wszystko nagrywa sam, opracował swój styl. Co prawda duuużo czasu minęło nim się do tego albumu przekonałem i doceniłem.

IMG_6530.jpg

Portal - Ion - O Matko Boska! Nawet nie wiem co tu się wyprawia. Australijczycy. Noise, death metal? Nie wiem jak to nazwać. Ciekawie się tego słucha. No i okładka Bielaka robi swoje!

IMG_6532.jpg

LOUIS CACHET NADAJE! Tegoroczna reedycja tego ambientowego albumu wydana przez Back on Black. Bardzo ładne wydanie i brzmienie. Najlepsza płyta nagrana w więzieniu! Chciałbym żeby Varg powrócił do takiego grania jak już dissuje ten BM gdzie tylko się da...

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem się dzisiaj do Mediamarktu w Wawie przy Ostrobramskiej

IMG_6540.jpg

Nergala i Portera już mam od premiery ale takiej ceny nie mogłem przepuścić! Będzie kolejny dubel:frog: Decapitated kupiłem tylko dlatego, że było tanio. Tak naprawdę wyszedłem kupić bułki. Wróciłem z płytami. Nieuleczalny nałóg... W koszyku z przecenami było też najnowsze Suffocation za 27 zł (ale tego nigdy nie słyszałem i nie kojarzę) oraz remaster pierwszego albumu Genesis (nie chciałem przesadzać z wydatkami i tylko dlatego nie kupiłem) oraz sporo innych rzeczy, których nie znam albo nie szanuję.

 

AHA! ZAPOMNIAŁBYM o najważniejszym. Najnowszy winyl Depeche Mode za chyba 65 zł! Też się nad tym zastanowię...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...