Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

patch 1.2 i marauders ciagle maja stimpacki.... nadal nie rozumiem jak mogli im nie dac stimpackow w single bo byloby to zbyt op ale w multi to juz ich nie obchodzi ze bedzie op....

 

przy okazji na stronce teamliquid znowu ktos streamuje gry z gom.tv. nie bardzo wiem na jakiej zasadzie i ile to potrwa ale zawsze mozna sobie obejzec (dzisiaj widzialem slayersboxer vs tester i slayers boxer vs nestea)

Odnośnik do komentarza

przecież bez streamu - przez gom.tv można też normalnie oglądać za free.

może poza najważniejszymi pojedynkami gdzie jest za dużo użytkowników, ale podobno to się już ma nie zdarzać.

ostatnio genialnie wypadli niekoreańscy zawodnicy - Jinro i Idra, awansując z grupy w Code S.

cieszy, że nie ma takiej dominacji jaka była w sc:bw. tyle, że nadal prawdziwe turnieje są prawie tylko w korei...

 

nie wiem czemu tak narzekasz na stima maruderów. balans jest cały czas poprawiany, ale już teraz widać, że jest całkiem dobrze.

w 1.2 buff dostali tosi. zergiem wydaje mi się, że nadal nikt nie ogarnia w 100%.

Odnośnik do komentarza

czemu?

bo jest za tanie, nie wymaga dla marauderow zadnego dodatkowego budynku by opracowac (bo by ich budowac i tak trzeba miec techlab), robi im to za duzy dps, do tego boost szybkosci w polaczeniu z shells sprawia ze nie da sie uciec od nich bez ogromnych strat, widzialem za duzo gier gdzie koles budowal 2 maraudery i 1 marine ze stimami i wpadali protosowi do bazy i jesli sie spoznil o sekunde z ff to albo te 3 jednostki stykaly by wygrac albo robily taka przewage ze juz nie szlo nadrobic.

malo?

Odnośnik do komentarza

masz rację, ale balans jest głównie (tak kiedyś chyba blizz twierdził) pod graczy pro.

a tam raczej takim rushem nic nie zwojujesz... widziałem kiedyś filmiki jak taki rush kontrować, dobry ff i/albo szybkie stalkery chyba wystarczy.

po rankingach i turniejach widać, że nie jest to "op".

może rzeczywiście dodanie tak jak przy upie do reaperów wymaganej fabryki, było by dobre.

tyle, że w przypadku reaperów okazało się nietrafione, bo spowodowało praktycznie ich zanik w grach.

nie śledzę forum blizza, ale czy jest tam o tym jakaś większa dyskusja?

 

dzisiaj Idra wygrał swoją grupę w Ro16 w Code S, pokonał m.in. taką sławę sc jak NaDa (i jeszcze jednego terka)

Odnośnik do komentarza

no z tego co wiem to byla jakas duza dyskusja o tym ale blizz tego nie czyta bo pro sie tam nie wypowiadaja bo nie chce im sie dyskutowac o balansie z "silverowcami grajacymi 4v4" :P

 

takie akcje gdzie 2 maraudery i 1 marine wygrywaly gre widzialem wlasnie na turniejach pro amerykancow+europa ale nawet na takich koreanskich czesto widac jak jeden-dwa medivaki z marauderami w twojej bazie rozwali spokojnie na stimie kilka budynkow zanim zdarzysz dobiec nawet od swojego naturala a oni i tak tylko sobie zwieja i wroca za 2 minuty gdy znowu wyjdziesz. stim daje marauderom imo za duza mobilnosc i mozliwosc snipowania budynkow za szybko.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Niektórzy pewnie widzieli. Może są tu w miarę regularni widzowie...

 

Day9 Daily: Funday Monday - Contamine This!

 

http://day9tv.blip.tv/file/4767475/

 

Pominę, tutaj same rozmowy o StarCrafcie, ale daily miało miejsce wczoraj, w Walentynki i Sean pojechał z historyjkami pomiędzy meczami że hej!

Ja się uśmiałem co nie miara tam ;) Best "stand up" thingy ostatnich miesięcy dla mnie ;) 70 minut kapitalnej zabawy!

Odnośnik do komentarza

az z ciekawosci zobaczylem i o dziwo mnie najbardziej rozbawilo to z sandwich the day[9] daily viewer who is preety good with the strategies and sht. jak rozumiem historia nabijania sie z niego jest jakas dluzsza?

Przyznam szczerze że ostatnio aż tak regularnie nie śledziłem, ale to chyba nie była ironia, bo wydaje mi się że koleś powiedział tam coś sensownego. Za to co jakiś czas Sean naśmiewa się z IDRY oraz Arthosisa za ten ich ostatni show "IMBALANCED" ;)

Odnośnik do komentarza

day9 widzialem niewiele bo chyba z 2 odcinki ale wyglada mi na to ze day9 zajmuje sie glownie analiza i omawianie podczas gdy husky komentowaniem meczu.

Dokładnie tak. Husky to komentowanie pure nastawione na fun i tyle, gdy Day9 zajmuje się techniczną stroną meczy ino w przyjaźnie "lekki" sposób, że nawet ktoś kto nie jest fanboyem serii ani znawcą RTSów zrozumie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...