Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że Mana musiał z Nerchio walczyć. Pomimo, że zerg wygrał uważam, że Mana grał lepiej. Te stormy na banelingach były boskie.

 

Tak btw to nie wiem, czemu tyle ludzi lubi duet Tasteless/Artosis. Jak dla mnie są najsłabsi, za dużo przerw między swoimi wypowiedziami, głosy mi nie odpowiadają i szczerze mówiąc wolę oglądać Day9 + Mr. Bitter. Za(pipi)isty duet, jest śmieszne i treściwie. Kto oglądał wczoraj koło północy PvT (EmpireHappy vs Naama chyba, nie pamiętam) ten wie o czym mowa ;)

Odnośnik do komentarza

Weź poprawkę na to, że Tasteless jest chory - ma obecnie chyba zapalenie spojówek (co zresztą bylo widać na streamie - wyglądał jakby spalił potężnego skręta). podczas komentowania powiedział, że naNi gra zergami, później, że jest w prawy gorny rogu (byl w lewym dolnym). Był dzisiaj z lekka zamulony ale to pewnie przez leki. Bitter jest jakiś taki wykrochmalony.

Odnośnik do komentarza

coś źle przeczytałeś. na GomTV większość streamów jest darmowa (w niskiej jakości). tylko pojedyncze turnieje nie mają tej opcji.

najważniejszy - GSL, jest zawsze free.

 

-----

a już chyba wiem o co chodzi - nie o stream, a o VOD, tam rzeczywiście trzeba płacić żeby oglądać.

w necie jest tyle materiałów z sc2, że płacenie za cokolwiek jeżeli nie jest się pr0 jest stratą kasy.

kanały na yt takich ludzi jak Husky, HDstarcraft czy oczywiście Day9 wystarczą pewnie na wiele miesięcy ciągłego oglądania:P

 

Blizz obniżył cenę sc2 dla US do 30$. ciekawe kiedy u nas to wejdzie - kupuje od razu jak to wprowadzą:)

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Obejrzalem ten final, chyba jescze lezy na tubie, ale pewnie na dniach zniknie. Masakra. Wg wielu gra roku :))

 

 

A od wczoraj trwa 4 edycja najlepszego lan turnieju - Homestory Cup. streamy :

 

http://www.teamliqui.../streams/TaKeTV

 

http://www.teamliqui...streams/TaKeTV2

 

 

Nerchio idzie na majstra.

 

DhtYl.gif

Edytowane przez marjano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...